Jump to content
lego_kid

Aplicatii Ballas

Recommended Posts

- Nick: Steffy

- Factiuni precedente: SMURD

- Job curent: Detectiv

- Level: 6

- Sex(masculin/feminin): masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: pentru ca ballas este o factiune unita si va respectati intre voi

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: droguri, arme, war-uri

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) ban 7 zile pentru ca am injurat

- Intervalul orar in care jucati: in cursul saptamanii intre 18-20 si in week-end aproape toata ziua:))

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8) http://imageshack.us/photo/my-images/210/samp011gd.png/

- Biografie (minim 100 cuvinte) - Steffy s-a nascut in spitalul din Los Santos. Acesta nu a avut o copilarie prea frumoasa, deoarece parintii lui au fost ucisi si a trebuit sa-si faca singur un drum in viata. La inceput se ocupa cu furtul de masini dar dupa o vreme s-a lasat de acest job pentru ca era unul ilegal. Cu timpul el a reusit sa intre in SMURD, acolo facandu-si multi prieteni si castigand ceva bani pentru a se intretine. Intr-o zi era cu prietenul lui din SMURD in ambulanta si se indreptau spre o urgenta, cand dintr-o data un membru Grove Street le-a iesit in cale. Din pacate prietenul lui nu a putut supravietui acest accident. Dupa moartea acestuia Steffy renunta la a ma lucra in SMURD, dorind sa intre in Ballas pentru al razbuna pe acesta.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Munteanu Stefan

- Varsta: 13

- Orasul in care locuiti: Targu Neamt

- Sex (masculin/feminin): masculin

Link to comment
Share on other sites

- Nick: DeaNN

- Factiuni precedente: Grove

- Job curent: -

- Level: 12

- Sex(masculin/feminin): M

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: O factiune unita, cu membri/lider care se implica.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Trafic de arme, droguri, taxe de protectie, waruri etc.

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) -

- Intervalul orar in care jucati: 10:00 - 14:00 ; 20:00 - 3:00

- Poza cu stats : http://imageshack.us/photo/my-images/714/samp001aq.png/

- Poza cu /weaponskills :

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : DeaNN era un pusti care traia intr-o familie saraca din Los Santos . Tatal sau se ocupa cu vanzarea armelor de la un magazin din Los Santos. DeaNN a fost invatat de mic sa traga cu arma de catre tatal sau . Mama sa lucra la un market din orasul Los Santos. DeaNN era un copil nazdravan si nu prea asculta de parinitii sai , la scoala nu prea invata . In cartierul in care locuiau DeaNN avea niste prieteni , ai caror tati erau membri Ballas ... ei isi doreau sa ajunga ca tatii lor membri Ballas , ei m-au convins si pe mine sa intru in acest gang cand voi creste.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Madalin

- Varsta: 17

- Orasul in care locuiti: Resita.

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

- Nick: Jackquou

- Factiuni precedente: Civil

- Job curent: arms dealer

- Level:6

- Sex(masculin/feminin):masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: imi place foarte mult si este o factiune serioasa

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune:war,mats,drugs etc.

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv):nu

- Intervalul orar in care jucati: anyting cand este nevoie de mine.

- Poza cu stats : http://postimage.org/image/olf8bir39/

- Poza cu /weaponskills : s-au scos weaponskill

- Biografie (minim 100 cuvinte) - :Jackquou se nascuse in orasul los santos si traia impreuna cu familia sa.Intr-o zi cand venea de la scoala a vazut ca parintii lui au fost asasinati de niste membri grove.El nu stia ce sa faca.De atunci traise singur un an pana intalnise un membru din ballas care il sfatuise sa intre in ballas pentru a-si razbuna parintii.Jackquou isi depuse CV-ul la ballas si asteapta decizia liderului. Multuemsc , astept o decizie.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Alexandru

- Varsta: 19

- Orasul in care locuiti: Rosiori

- Sex (masculin/feminin):M

Multumesc ! :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Nick: Hornetz

- Factiuni precedente: NG,DNB

- Job curent: -

- Level:11

- Sex(masculin/feminin): masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: O factiune unita si un lider capabil

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune:Mats,Drugs

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv): Nu

- Intervalul orar in care jucati: 16:00 22:00

- Poza cu stats : 1079hfl.png

- Poza cu /weaponskills : -

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Hornetz sa nascut in anul 1994 la spitalul Municipal Los Santos , nu a durat mult timp si in oras sa stabilit o revolta intre mafioti, el fiind copil a stat in banca lui si a privit printr-o gaurica ce se intampla pe acea strada.Speriat tremurand,totul lac de apa,dupa ce s-a incheiat revolta varul lui Hornetz sa dus si le-a cerut ajutor gangterilor pentru al ajuta sa numai tremure.Din pacate varul lui Hornetz a facut o alegere foarte gresita sa le ceara ajutor mafiotilor.Gangsterii l-au observat si pe Hornetz cum plange si tremura de frica s-au dus la el si i-au spus tu o sa devii un om foarte puternic,un om foarte aliat , un om fara de legi,tu vei putea invinge rivalii,dusmanii sau toti cei care te supara,vei deveni un mare mafiot ! Nu a trecut mult timp si Hornetz creste-creste pana cand se angajeaza in SMURD.El o ducea destul de bine cu membrii echipei medicale dar din pacat si-a dat seama prea tarziu ce i-a spus acel gangster lui.Dupa ceva timp,dupa ce s-a gandit la afirmatia mafiotului,el a decis sa se alieze intr-o echipa de mafioti deoarece viata lui nu va mai putea continua asa fara o familie,dupa ce mama si tata murisera in accident de masina.Hornetz a facut alegerea perfecta si cu mare curaj a discutat si cu ceilalti prieteni si au spus : -Dute frate ca si mafiot si fai ce vrei cu viata ta ! - Eu spun ca ai facut alegerea perfecta,dute si lupta acolo nu te da batut fii exact cum am fost noi cand am fost mici : TOTI PENTRU UNUL SI UNUL PENTRU TOTI ! De la spusele prietenilor Hornetz a ajuns un mare om puternic exact cum i-a povestit acel gangster.Hornetz ia cautat pe acei gangsteri , dar nu au fost de gasit , dar totusi el vrea totusi sa ajunga un mare gangster.Acum el doreste sa se alature unei aliante de gangsteri care spinteca orasul Los Santos.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Andrei

- Varsta: 16

- Orasul in care locuiti: Teleorman

- Sex (masculin/feminin):M

Link to comment
Share on other sites

- Nick: .kinezz

- Factiuni precedente: Consilier

- Job curent: Drugs Dealer .

- Level: 6

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Este o factiune serioasa cu membri seriosi si cu un lider serios.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Kill , Drugs , mats .

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) Nu

- Intervalul orar in care jucati: 4-5 Luni - Vineri 8 - 10 Sambata - Duminica

- Poza cu stats : http://imageshack.us/photo/my-images/443/samp008ep.png/

- Poza cu /weaponskills : S-a scos

- Biografie (minim 100 cuvinte) - :- Intr-o zi , .kinezz s-a nascut in Los Santos in urma acum 5 ani . El avea o familie numeroasa si saraca. In urma cu 1 an ,tata-l sau murise impuscat de gangsteri . El si mama sa au inceput o afacere pentru a face bani sa-si cumpere mancare . Intr-o zi a ramas din toata familia asta numeroasa doar el si cu mama sa deoarece ceilalti frati si surori au fost ucise de rivali din Grove Street . De atunci el is doreste foarte mult sa-si razbune tatal si ceilalti frati si surori ai lui. Intr-o buna zi , el a ajuns in gang-ul Ballas care a reusit sa se razbune pana la urma pe cei din Grove Street.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Iordan Marius

- Varsta: 14

- Orasul in care locuiti: Focsani

- Sex (masculin/feminin): Masculin

P.S: El are nu stiu ce probleme pe forum si m-a rugat sa'i postez eu aplicatia.

Link to comment
Share on other sites

- Nick:Cobra1

- Factiuni precedente:Smurd

- Job curent:Niciunu

- Level:6

- Sex(masculin/feminin):masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii:Imi place aceasta fictiune si membri sunt uniti

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune:cu trafic de arme si cu droguri

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv)prisson ca am dat /q

- Intervalul orar in care jucati:15-17 19-23

- Poza cu stats:

- Biografie (minim 100 cuvinte) - :Cobra1 sa nascut in Los Santos intr-o familie saraca.La virsta de 17 ani sa mutat impreuna cu familia sa in Liberty City.La 19 ani el a devenit membru al unui gang si atunci a inceput povestea lui ca mafiot.Acel gang planuise sa atace un club din oras care se zvonea ca apartine unei mafi puternice si astfel ei ar fi devenit faimosi si temuti in tot orasul.Prostia lor era ca gangul era format din niste copi ca nu stiau ce inseamna razboi si riscurile acestuia.Totul sa terminat cu un schimb de focuri, toti au fost macelariti in acea noapte mai putin eu care am avut noroc si am reusit sa scap si sa ma alatur acelor mafioti.Timp de 5 ani am continuat sa incalc legea si sa devin din ce in ce mai renumit pina am ajuns sa devin coliderul mafiei.Dar intro zi totul avea sa se termine pentru mine, impreuna cu un grup destul de mare am planuit sa jefuim una din bancile din Liberty City. In acea noapte unul din noi a tradat trimitind planul nostru la FBI, noi nu am aflat despre acea ambuscada care ni se pregatise, am continuat planul intrind in banca dar in acel moment cladirea a fost inconjurata de elicoptere si masini de politie.Am incercat sa scap dar nu am avut nici o sansa o parte din noi au fost omoriti iar restu arestati.Eu am fost condamnat la 20 ani de inchisoare.Acum dupa ce am iesit din inchisoare mam intors in orasul meu natal Los Santos si doresc sa ma alatur gangului Balas.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume:Ties Kristian

- Varsta:16

- Orasul in care locuiti:Resita

- Sex (masculin/feminin):masculin

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

- Nick: Semos

- Factiuni precedente: sfr,pd,ballas,pd,ust,mafia,sfr,fbi

- Job curent: detectiv

- Level: 17

- Sex(masculin/feminin): masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: best gang + ca a fost prima mea factiune pe LM

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: lucruri ilegale

- Antecedente: 1 warn

- Intervalul orar in care jucati: dimineata si seara

- Poza cu stats : http://imageshack.us/photo/my-images/337/samp005ir.png/

- Poza cu /weaponskills : -

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Aici va descrieti caracterul din joc - Aveti mai jos un mic exemplu :

Semoss-a nascut in suburbia orasului Los Santos. Acea zii a fost cea mai trista pentru el deoarece mama lui a fost injunghiata direct in inima . Inca de mic copil vrea sa se razbune pe cei care i-au ucis mama , zilnic el mergea acasa pentru nevoia de asi ajuta tatal , acolo el a vazut o parte din membri Ballas si a fost din ce in ce mai interesat de ei. A inceput sa se imprieteneasca cu cei din Ballas , a invatat sa tina o arma in mana inca de la o varsta frageda , iar dupa cativa ani a murit si tatal sau inecat in marea de langa LS cand era intr-o misiune pt asi intretine baiatul. A plecat sa afle din ce cauza vasul sa rasturnat , nu a avut nici o sansa. S-a angajat arms dealer pt a isi face mai multe relatii ,dar nu a putut gasi nimic . Atunci a vazut ca , cautarile lui sunt in zadar . Acum lucreaza ca arms dealer castigandu-si niste bani , dar vrea din nou sa aiba si el o familie si o echipa cu care poate sa impartaseasca toate secretele .

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: G. George

- Varsta: 18

- Orasul in care locuiti: TGV

- Sex (masculin/feminin): masculin

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

- Nick: Steffy

- Factiuni precedente: SMURD, The Mafia

- Job curent: -

- Level: 7

- Sex(masculin/feminin): masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: pentru ca este o factiune cu membrii de treaba si bine organizata

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: war-uri, mats, drugs

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) am avut ban 7 zile

- Intervalul orar in care jucati: cursul saptamanii 18-20, weekend - 13-20

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8) http://imageshack.us/photo/my-images/39/samp042h.png/

- Poza cu /weaponskills : -

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Aici va descrieti caracterul din joc - Aveti mai jos un mic exemplu : Steffy s-a nascut in spitalul din Los Santos. Acesta nu a avut o copilarie prea frumoasa, deoarece parintii lui au fost ucisi si a trebuit sa-si faca singur un drum in viata. La inceput se ocupa cu furtul de masini dar dupa o vreme s-a lasat de acest job pentru ca era unul ilegal. Cu timpul el a reusit sa intre in SMURD, acolo facandu-si multi prieteni si castigand ceva bani pentru a se intretine. Intr-o zi era cu prietenul lui din SMURD in ambulanta si se indreptau spre o urgenta, cand dintr-o data un membru Grove Street le-a iesit in cale. Din pacate prietenul lui nu a putut supravietui acest accident. Dupa moartea acestuia Steffy renunta la a ma lucra in SMURD, dorind sa intre in Ballas pentru al razbuna pe acesta.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Stefan

- Varsta: 13

- Orasul in care locuiti: Targu Neamt

- Sex (masculin/feminin):masculin

Link to comment
Share on other sites

- Nick:Don_Aztec

- Factiuni precedente:Politicieni, Smurd

- Job curent:News Reporter

- Level:6

- Sex(masculin/feminin):masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii:War-uri, trafic, bani, arme, femei..

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune:Cu trafic de arme, droguri, si war-uri.

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) -

- Intervalul orar in care jucati: 4 ore pe zi...

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8)http://imageshack.us/photo/my-images/16/samp015nn.png/

- Poza cu /weaponskills : -

- Biografie (minim 100 cuvinte) :Don_Aztec s-a nascut acum 22 de ani in Spitalul Central din Los Santos. El venea dintr-o familie saraca lipit pamantul care locuia intr-un sat numit RedCountry. In viata lui de copil s-a batut de nenumarate ori, fura din magazinul satului tot ce prindea de mancare deoarece era extrem de infometat. Cu timpul a crescut si a vazut ca viata lui incepea sa fie mai buna cand muncea si facea ceva bani. La varsta de 19 ani el a terminat dreptul si s-a angajat drept consilierul primarului. El si-a scos familia din saracie si le-a facut batranetea parintilor sai mai frumoasa cand a cumparat un apartament in mijlocul orasului doar pentru ei. El a obtinut foarte multi bani in perioada aceea dar nu era vocatia lui. Dupa un an a aplicat la Smurd castigand la fel de multi bani. Intr-o zi cand era tura lui a primit un apel de la un mafiot. El era in mijlocul strazii lasat intr-o balta ametitoare de sange in urma unei rafale de gloante intre ei si rivali. Au ajuns in cel mai scurt timp la spital. Acolo Don_Aztec l-a ajutat, si i-a salvat viata. Pentru acest lucru mafiotul l-a rasplatit copios si i-a spus ca daca vrea mai mult poate sa puna niste pile la un gang aliat cu ei. Don_Aztec s-a gandit timp de un an la aceasta propunere si a acceptat-o. Acum asteapta sa vada daca va fi acceptat.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume:Mihai

- Varsta:14

- Orasul in care locuiti:Bucuresti

- Sex (masculin/feminin):masculin

Link to comment
Share on other sites

Model de aplicatie

Nickname:___DodY___

Level:15

Varsta(reala):14

Sex(masculin / feminin):masculin

De ce doriti sa va alaturati gang-ului:Pentru ca lucreaza in echipa

Cate ore / zi acordati acestui joc si in ce parte a zilei jucati?:14-21

Cu ce considerati ca se ocupa acest gang?:Trafic de arme/droguri, waruri batai de strada materiale etc

Nickname-uri anterioare:-

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:da

Factiuni precedente ( + rank ): sfr rank 1 , smurd rank 5 ,the mafia rank 1

De ce ati parasit ultima factiune?:ca am vrut sa ma alator celor din ballas

Aveti vre-un avertisment sau ban la activ(raspuns+numarul de avertismente si ban-uri)?:1 advertisment

Poza cu /stats:http://imageshack.us/photo/my-images/43/samp014kdy.png/

Biografie ( minim 100 cuvinte ):DodY s-a nascut in 1991.De cand a fost mic visa sa devina mare si tare, puternic si cunoscut , de temut ca si taticul sau.De cand a implinit varsta de 10 ani , cand a crescut mai mare a tot incercat sa intre in gang dar mai avea de asteptat.Ca sa fie sigur ca reuseste a inceput sa fure masini , bani , sa poarte arme la el , dar avea probleme mari cu poltia tot timpul il urmea si incerca sa-l prinda copi fugeau dupa el chiar si cu elicopterul isi foloseau toata inteligenta si forta pentru al prinde dar,nu au reusit.Asa ca el a mai crescut si a crescut pana in ziua asta in care poate intra in gang si deabia asteapta sa intre , eeehhh el s-a gandit la tot felul de variante dar pana la urma si-a dat seama care e cel mai tare gang este Ballas si acuma viseaza ca in prima zi sa intre in gang si sa-si indeplineasca visul.

Link to comment
Share on other sites

- Factiuni precedente: Grove,ballas,dnb,triads,fbi

- Job curent: Civil

- Level: 19

- Sex(masculin/feminin): M

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Vreau sa-l ajut pe lolz0r ca acest gang sa devina invincibil :D

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: trafic de arme,drugs,war-uri,etc...

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) Ban

- Intervalul orar in care jucati: depinde...vreo 5-6 ore pe zi

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8): http://imageshack.us/photo/my-images/573/samp009mp.png/

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : White s-a nascut la periferia orasului San Fierro parintii acestuia erau gangsteri cunoscuti ... Tatal sau facea parte din The Mafia iar bunicul sau din Ballas.White a stat in casa parintilor pana la varsta de 16 ani cand a fost nevoit sa plece pe strazi din cauza problemelor pe care acestia le aveau.Se gandea mereu cum sa faca bani,ca sa nu moara de foame . Anii au trecut iar White traia numai din ce fura.Intr-o zi in timp ce se afla pe strazile din Los Santos alaturi de tovarasii lui ,White afla ca niste persoane i-au ucis parintii,iar mai tarziu avea sa afle ca cei care le facuse rau parintilor sai erau membrii Da nang boy`s . Ramas cu imaginea parintilor in gand,White l-a intalnit pe Lolz0r liderul Ballas , care ia promis lui White ca-i va gasi pe cei care le-au facut rau parintilor lui.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Mario

- Varsta:15

- Orasul in care locuiti: Timisoara

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

Nickname: SilenT

Level:14

Varsta(reala):19

Sex(masculin / feminin):masculin

De ce doriti sa va alaturati gang-ului: Sa ridicam factiunea.

Cate ore / zi acordati acestui joc si in ce parte a zilei jucati?: Cate pot.

Cu ce considerati ca se ocupa acest gang?: Mats/droguri etc..

Nickname-uri anterioare:-

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:da

Factiuni precedente ( + rank ): Sfr(rank4) Dnb(1)

De ce ati parasit ultima factiune?: E o factiune slaba.

Aveti vre-un avertisment sau ban la activ(raspuns+numarul de avertismente si ban-uri)?: Nu

Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/85/samp163e.png/

Biografie ( minim 100 cuvinte ): SilenT s-a nascut in urma cu 14 ani la periferia orasului Los Santos .De mic copil a crescut intr-un anturaj urat alaturi de cei mai mari din cartier.Cu varsta SilenT a invatat sa fure si sa fumeze.Pe la 8 ani a pus pentru prima data mana pe o arma;aceasta fiind Deagle. La scurt timp tatal sa imbolnavit si avea nevoie de o operatie pentru a scapa de cancer.Familia ne avand bani au facut un imprumut la liderului gangului DNB de 1.000.000$.Ani au trecut si tatal lui SilenT a inceput din nou sa umble pe picioarele lui si nu ajutat de familie sau carje.S-a angajat la Burger Shoot cu un salariui decent cat sa aiba ce pune pe masa zi de zi.Intr-o seara pe cand lua cina impreuna cu familia membrii DNB au intrat peste ei in casa cerandu-le banii imprumutati pentru operatie.Familia spunandu-le sa-i mai lase inca o luna acestia sau suparat foarte tare si au distrus casa dandu-i foc iar apoi omorandu-l pe fratele mai mic al lui SilenT.Din aceea seara SilenT a jurat razbunare cu ori ce pret gangului DNB si celorlalte ganguri aflate in alianta cu ei.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: McQueen

Level:14

Varsta(reala):17

Sex(masculin / feminin):masculin

De ce doriti sa va alaturati gang-ului: Sa ridicam factiunea

Cate ore / zi acordati acestui joc si in ce parte a zilei jucati?: Nu stiu, dar rar ca am treaba anu asta :))

Cu ce considerati ca se ocupa acest gang?: Mats/droguri, kills

Nickname-uri anterioare: TonyJaa, HuGE

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

Factiuni precedente (+rank) : nu mai stiu

De ce ati parasit ultima factiune?: Am vrut sa schimb factiunea.

Aveti vre-un avertisment sau ban la activ(raspuns+numarul de avertismente si ban-uri)?: Nu

Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/210/samp261k.png/

Biografie ( minim 100 cuvinte ): McQueen s-a nascut intr-o familie fericita de pescari la marginea orasului San Fierro. Acesta invatase foarte bine tainele pescuitului dar, intr-o zi sumbra, un vas cu deseuri s-a scufundat in ocean. Nemaiputand sa pescuiasca, membri familiei lui au inceput sa cerseasca prin toate colturile orasului. Din cauza foametei, certurile se tineau lant. Intr-o zi ploioasa, McQueen n-a mai suportat sa auda cum membri familiei sale se cearta si s-a urcat in primul microbuz catre orasul Los Santos. Odata ajuns aici, s-a imprietenit cu o banda de hoti de masini, iar banii au inceput sa vina de te-miri-unde. Cand liderul bandei a fost prins de armata, a inceput sa se intrebe cine sunt acei oameni si cu ce se ocupa. Curiozitatea l-a facut sa se intereseze despre aceasta organizatie si a obtinut cateva informatii de la fosti prieteni. A doua zi, nedormind gandindu-se la armata, s-a urcat in primul autobuz catre LV sa-l caute pe General. McQueen i-a spus ca ar dori foarte mult sa faca parte din armata. Generalul, punandu-l la o serie de teste, McQueen a trecut testele cu brio. McQueen si-a servit tara aproape 2 ani. Dupa 2 ani, mergand prin San Fiero, se intalneste cu un membru al Triadelor, LoLz0r. Acestia, vorbind aproape 30 de minute, au ajuns sa vorbeasca despre mai multe, si, venind vorba despre job-uri, LoLz0r ii povesteste despre Triade, acesta a ramas surprins. Dupa 2 saptamani se gandeste si il cauta pe LoLz0r, acesta i-a spus unele informatii despre viata de mafiot. Liderul l-a testat si a vazut ca se pricepe; acesta n-a mai ezitat si McQueen a trecut testele. Dupa 2 saptamani, la o altercatie cu un membru din acea organizatie, McQueen a fost impuscat in picior si internat in spital timp de 1 luna; acesta l-a sunat pe liderul mafiei si a demisionat. Dupa ce s-a facut bine, McQueen a hotarat sa faca o schimbare si s-a mutat in Las Venturas. Acolo a cunoscut multa lume, printre care Vicentzo si Deejayk8, acestia fiind liderii unei mafii ruse. Dupa cateva zile, intalnindu-se cu Vicentzo, acesta i-a propus sa se alature mafiei. McQueen a stat in mafie timp de 2 saptamani din cauza unor altercatii cu niste membrii. Prietenul lui, LoLz0r, fiind promovat in functia de lider al unui gang din Los Santos, aliat tot cu Mafia, acesta cand a auzit a optat pt acel gang imediat. Acum asteapta raspunsul liderului.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...