Jump to content
lego_kid

Aplicatii Ballas

Recommended Posts

- Nick:Chesster

- Factiuni precedente: DNB,Ballas,Ng,Ballas,Mafia

- Job curent:Arms dealer

- Level:16

- Sex(masculin/feminin):Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii:Am mai fost in aceasta factiune si a fost frumos.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Se ocupa cu droguri, mats, Omorari,rapiri neinfricati de wanted,Mai pe scurt activitati ilegale.

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv)Nu

- Intervalul orar in care jucati:SIn timpul saptamani dupa ora 14:00 iar in weekend non-stop

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8) http://imageshack.us/photo/my-images/511/samp005lt.png/

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Chesster s-a nascut in spitalul din San Fiero in anulul1996.Nasul sau era Sayid Betlem Ciofaca Pulpan si s-a gandit sa ii pune numele lui.Parinti lui Au fost deacord cu acest nume si lor de placeau.Pe tatal il chema Somerhalder pe Mama Vasilica Nitrogen iar pe el Chesster.Tatal si mama sa aveau un job foarte stabil Clifford era in Ballas Rang 5 mana dreapta a lui Stefan iar mama asistenta la spitalul din Las Venturas.Intr-o zi cand Chesster venea de la scoala si-a vazut parinti lui intr-o balta de sange in apropiere de casa, martori i-au spus ca niste interlopi din Grove au facut asta.Din clipa acea Chesster si-a jurat razbunarea Parintilor Lui! Dupa ce el a facut 18 ani unchiul sau avand relati cu Gangul Ballas l-a bagat in acea factiune.Peste cateva saptamani Chesster a invatat sa traga si Impreuna cu Colegi si Liderul din ballas au mers peste Grove.Eu cand am ajuns la ei in baza am intrat peste ei in casa si am luat Knife-u si...Asta merita daca s-au pus cu Ballas

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Robert

- Varsta: 16 ani

- Orasul in care locuiti: Rm. Valcea

- Sex (masculin/feminin):Masculin

Link to comment
Share on other sites

- Nick:search_cluj

- Factiuni precedente: PD/Mafia

- Job curent:Arms !

- Level:10

- Sex(masculin/feminin):M

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Ca vreau.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: waruri/killareala/lucru in echipa.

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) -

- Intervalul orar in care jucati: Dimineata si seara.

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8) http://imageshack.us/photo/my-images/846/samp057cr.png/

- Poza cu /weaponskills : s-o scos.

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Search_Cluj.eu m-am nascut intr-o familie modesta alaturi de mama,tata si fratemio found_cluj.Noi locuiam in Las Venturas. Found era fratele meu mai mare,el era mai rebel,intotdeauna prin cluburi si foarte putin timp era cu familia. Trecuse niste ani si am crescut si eu,search. M-am cam luat dupa fratemio si urmatorii ani mi i-am petrecut cu el ,cu prietenii lui,cu prietena lui. Un timp m-am drogat,deoarece fratemio avea niste prieteni care se ocupau cu trafic de droguri,am talharit lumea,am omorat femei in varsta si le-am luat banii. Dupa 2 ani de la intamplarile astea am incercat sa-mi maschez trecutul,am si reusit timp de 5 ani sa nu fiu prins pt ceea ce am facut in trecut. Dar intr-o zi a venit politia si mi-a pus catusele la mana. Dupa ce am fost prins de politia am fost condamnat la 20 de ani de inchisoare. Nu mi-am ispasit sentinta pana la final deoarece am reusit sa scap din inchisoare cu ajutorul fratelui meu.

In momentul de fata ma gandesc sa ma reapuc de tot ceea ce numeste lumea ilegal si sa-mi continui viata cu mai putin bune si mai multe rele,cu astea fiind spuse mi-am trimis CV-ul sperand sa primesc un raspuns pozitiv si sa pot sa-mi indeplinesc dorintele alaturi de gangul Ballas.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Stefan . ...

- Varsta:18

- Orasul in care locuiti:Cluj

- Sex (masculin/feminin):M

Link to comment
Share on other sites

- Nick: Scarface

- Factiuni precedente: SMURD

- Job curent: Trucker

- Level:5-6

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Sunt foarte uniti, si se misca foarte bine intre rivali.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Arme, Droguri

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) -

- Intervalul orar in care jucati: Dimineata, Dupa masa si seara

- Poza cu stats : /stats

- Poza cu /weaponskills : Nu ma lasa sa vad skill-ul la weapon, dar am fost la kill zilele astea. Am facut ceva antrenament.

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : In primavara anului 2011 , Scarface s-a nascut in orasul Los Santos , el a crescut alaturi de parinti pana la varsta de 17 ani . Avea prieteni din 3 orase diferite si se intalnea mereu cu ei sa bea , sa fumeze , sa se bata , era usor influentabil asa ca anturajul l-a schimbat . Intr-o zi unul dintre prietenii lui statea pe o banca in Glen Park si a vazut un membru Grove Street cum se ascundea , a venit si Scarface iar acesta ii arata acea persoana cum se ascunde de cineva , ei se uitau fara sa para suspiciosi .. si deodata venii o masina de culoare mov , au coborat 4 tipi cu bentite mov iar cei 2 care se uitau la toata scena au vazut cum cei 4 tipi au omorat acel membru Grove Street deoarece era o rivalitate imensa intre ei iar acel membru Grove Street ramasese pe cont propriu pe teritoriul Ballas . Intr`o zi Scarface se apuca de munca incercand sa uite cele vazute , iar un prieten l-a indemnat la jaful de masini .. a vazut ca se descurca excelent dar nu-i prea parea bine ca face asta . Prietenul sau intrase in acel gang iar el ramasese cu munca .. acum e mai mare si vrea sa intre alaturi de prietenul sau in Ballas pentru a fi cu o familie pentru ca cei de acasa sunt deja o tinta mult prea usoara si nu mai poate locui impreuna cu ei , e pregatit sa isi lase familia si sa faca un pact cu cei din Ballas si sa intre aici .

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Alexandru Grama

- Varsta:19 ani

- Orasul in care locuiti: Fagaras

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

Guest braduletz

Informatii despre caracterul din joc:

- Nick:0zahar

- Factiuni precedente: Smurd

- Job curent:Trucker

- Level: 6

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: e foarte tare.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Traficul de arme, droguri respectiv bataile de strada cu rivalii.

- Antecedente:-

- Intervalul orar in care jucati: 15:00 - 00:00

- Poza cu stats:http://i.imgur.com/B6ux9.jpg

- Biografie (minim 100 de cuvinte): 0Zahar s-a nascut in orasul Los Santos intr-o familie saraca. Din lipsa de bani nu a reusit sa isi termine scoala asa ca de la varsta de 14 ani el a muncit la magazinul 24/7; toata lumea il batjocorea,vazandu-l mai mic credeau ca este si mai slab.Peste 4 ani a reusit sa se faca mai cunoscut in cartier,dar tot nu era destul de puternic sa faca fata bandelor din oras.Asa ca dupa ce a fost mai atent la cum sta treaba cu bandele,cum se comporta ele,cu ce se ocupa,si care e printre cele mai tari,S-a hotarat sa vorbeasca cu liderul din Ballas.Acum asteapta sa vada care va fi verdictul.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Gabi

- Varsta: 15 ani

- Orasul in care locuiti: Bistrita

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

- Nick: jon_hacks

- Factiuni precedente: Triads

- Job curent: -

- Level: 14

- Sex(masculin/feminin): M

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: O factiune unita, cu membri/lider care se implica.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Trafic de arme, droguri, taxe de protectie, waruri etc.

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) -

- Intervalul orar in care jucati: 18:00 - 00:00

- Poza cu stats : http://imageshack.us/photo/my-images/153/samp046jb.png/

- Poza cu /weaponskills :

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : jon_hacks era un pusti care traia intr-o familie saraca din Los Santos . Tatal sau se ocupa cu vanzarea armelor de la un magazin din Los Santos. jon_hacks a fost invatat de mic sa traga cu arma de catre tatal sau . Mama sa lucra la un market din orasul Los Santos. jon_hacks era un copil nazdravan si nu prea asculta de parinitii sai , la scoala nu prea invata . In cartierul in care locuiau jon_hacks avea niste prieteni , ai caror tati erau membri Ballas ... ei isi doreau sa ajunga ca tatii lor membri Ballas , ei m-au convins si pe mine sa intru in acest gang cand voi creste.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Iovanovici Halid

- Varsta: 22

- Orasul in care locuiti: Resita.

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

- Nick: Somerhalder

- Factiuni precedente: Ballas,Mafia

- Job curent: -

- Level: 11

- Sex(masculin/feminin): M

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: O Factiune Unita Si Multi Membri Care Se Pot Ajuta Intre Ei.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Warr-uri ,Mats ,Drugs

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) -

- Intervalul orar in care jucati: 15:00 22:00 t.saptamanii 12:00 -2:00 3:00 weekend

- Poza cu stats : http://imageshack.us/photo/my-images/148/samp003oq.png/

- Poza cu /weaponskills :-

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Somerhalder s-a nascut intr-o familie bogata si respectata in societate, el niciodata nu avea treaba cu PD-ul, avea tot ce isi putea dori, dar tocmai asta era problema deoarece orice ar fi facut, el scapa nepedepsit. Deoarece era foarte bogat era un tip rasfatat care din aceasta cauza nu avea foarte multi prieteni , multi nu-l placeau si cei care umblau cu el umblau mai mult pentru banii lui. El nu vroia asta el nu vroia sa vorbeasca cineva cu el pentru banii lui, el vroia sa aiba pe cineva care sa-i pese de el , nu ca ai sai parinti, el vroia o familie adevarata in care respecti si esti respectat. El dorindu-si acest lucru le-a castigat cu timpul increderea celor din Ballas pentru ca mai tarziu sa fie unul dintre ei. .

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Eduard Ionut

- Varsta: 17

- Orasul in care locuiti: Rm.Valcea

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

- Nick: DaRiUs14

- Factiuni precedente: Ballas,Grove,Sfr,Dnb,Fbi

- Job curent: Arms dealer

- Level: 20

- Sex(masculin/feminin): M

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: O factiune serioasa cu membri capabili si un lider pe masura

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Warr-uri ,Mats ,Drugs

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) -2 warnuri

- Intervalul orar in care jucati: 18:00-22:00

- Poza cu stats : http://imageshack.us/photo/my-images/408/samp099m.png/

- Poza cu /weaponskills : S-au scos sKilurile

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : DaRiUs14 s-a nascut in frumosul oras Los Santos.De mic i-a plaacut sa repare diferite obiecte asa ca, cand a crescut s-a angajat ca si mecanic la o firma din oras.S-a imprietenit cu multi oameni.El si-a facut treaba foarte bine iar dupa cativa ani si-a dat demisia si s-a angajat ca si traficant de arme.A vandut multe arme si a facut si multi bani.Dupa cateva luni a inceput sa nu mai practice acest "job" si s-a angajat ca si consilier.Acolo si-a facut si mai multi prieteni, a ajutat foarte multi oameni si a facut multe eventuri.In timp ce se plimba prin oras, niste membri ai gangului Grove l-au atacat iar niste membri Ballas s-au luptat cu ei si l-au salvat.Dupa aceea DaRiUs14 i-a urmarit pe cei din ballas incercand sa ii ajute cu ceva.In timp ce culoarea semaforului era rosu, 5 membri grove au atacat pe membrii ballas care erau doar 3.DaRiUs14 s-a dat jos din masina si a inceput sa se lupte cu Grovii.Cand grovii au murit, un membru ballas i-a spus lui sa il contacteze pe liderul lor si sa intre si el in gang.DaRiUs14 asa a si facut si s-a dus la liderul lor unde si-a depus CV-ul.Acum DaRiUs asteapta raspunsul liderului.Respect :tiphat:

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Mihes Darius

- Varsta: 15

- Orasul in care locuiti: Timisoara

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

- Nick: Warhell

- Factiuni precedente: SFR , FBI .

- Job curent: Arms dealer

- Level: 7

- Sex(masculin/feminin): M

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: O factiune serioasa

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Warr-uri ,Mats ,Drugs

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) - N'am

- Intervalul orar in care jucati: Cand am timp

- Poza cu stats : /stats

- Poza cu /weaponskills :-

- Biografie (minim 100 cuvinte) - :Warhell este un om nascut in Los Santos . Nu a avut parte sa isi cunoasca familia . Acesta era crescut de niste parinti vitregi , abia cand a ajuns la varsta de 15 ani a auzit cum parintii lui vitregi spuneau ca a fost o greseala ca l-au luat de pe strada , acest fiind mare si-a dat seama ca nu este iubit de cei 2 . Warhell a 2-a zii se imbraca si pleaca in cautare de adapost . Se intalneste cu un vechi amic si acesta ii spune ca a auzit ca Ballas este o familie renumita si poate sa se duca sa incerce acolo .Warhell nu mai sta pe ganduri si se indreapta imediat catre lider-ul Ballas .

- Nume si prenume: Neagu George

- Varsta: 17

- Orasul in care locuiti: Bucuresti

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

Nick: Jumper

- Factiuni precedente: Groove

- Job curent: Detectiv

- Level:14

- Sex(masculin/feminin):M

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Mereu am fost baiat de strada ! Si sa pun dusmanii la zid.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Trafic de droguri , arme , legea in oras.

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) 2 warnuri , numai stiu exact de ce , le am demult.

- Intervalul orar in care jucati: Cand sunt acasa. :D

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8): http://img848.imageshack.us/img848/4029/samp036e.png

- Poza cu /weaponskills : 1k la eagle , 700 shotgun .

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Aici va descrieti caracterul din joc - Aveti mai jos un mic exemplu :Anul 1994 se naste la spitalul orasului LosSantos un baiat de 3,60 kg , parintii acestuia ii pun numele Jumper.La varsta de 5-6 ani mama lui Jumper moare datorita schimburilor de focuri dintre gangurile rivale din LosSantos,aceasta veste l-a afectat pe baiat pe toata perioada cresterii sale si purtand o ura de nedescris pe acei gangsteri.Pe la varsta de 14 -15 ani Jumper iese intr`o seara de la liceu , ajunge acasa , striga dupa tatal sau dar nimic...Intra in camera tatalui si il vede intins pe jos si plin de sange , baiatul speriat suna imediat la salvare dar tatal sau ii sopteste sa nu o faca ca este deja prea tarziu,Jumper bufneste deodata in plans iar dupa toate amintirilecu mama sa au inceput sa il rascolesc pe baiat.Tatal ii spune lui Jumper sa il asculte pentru putinul timp pe care il mai are, rugandul cu ochii inlacrimati cand ii va veni timpul ar dorii sa fie razbunat.La varsta de 17 ani Jumper isi depune Cv`ul la un gang ballas ,pentru as razbuna parintii.Respect Ballas.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Radu Octavian

- Varsta:17

- Orasul in care locuiti: Barlad

- Sex (masculin/feminin):M

Link to comment
Share on other sites

- Nick: cobra1

- Factiuni precedente: SMURD

- Job curent: Nu

- Level:6

- Sex(masculin/feminin):masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: pentru ca mereu am fost un golan

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: legea in oras trafic de arme si de droguri

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) Nu

- Intervalul orar in care jucati: cand sunt acasa

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8) http://img163.imageshack.us/img163/6650/samp010qc.png

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Cobra1 s-a nascut in frumosul oras Los Santos.De mic i-a plaacut sa repare diferite obiecte asa ca, cand a crescut s-a angajat ca si mecanic la o firma din oras.S-a imprietenit cu multi oameni.El si-a facut treaba foarte bine iar dupa cativa ani si-a dat demisia si s-a angajat ca si traficant de arme.A vandut multe arme si a facut si multi bani.Dupa cateva luni a inceput sa nu mai practice acest "job" si s-a angajat ca si consilier.Acolo si-a facut si mai multi prieteni, a ajutat foarte multi oameni si a facut multe eventuri.In timp ce se plimba prin oras, niste membri ai gangului Grove l-au atacat iar niste membri Ballas s-au luptat cu ei si l-au salvat.Dupa aceea Cobra1 i-a urmarit pe cei din ballas incercand sa ii ajute cu ceva.In timp ce culoarea semaforului era rosu, 5 membri grove au atacat pe membrii ballas care erau doar 3.Cobra1 s-a dat jos din masina si a inceput sa se lupte cu Grovii.Cand grovii au murit, un membru ballas i-a spus lui sa il contacteze pe liderul lor si sa intre si el in gang.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Ties Erwin

- Varsta:16

- Orasul in care locuiti: Resita

- Sex (masculin/feminin):masculin

Link to comment
Share on other sites

Nick: alecs

- Factiuni precedente: PD FBI HITMAN

- Job curent: /

- Level:17

- Sex(masculin/feminin):masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: multi prieteni si 4fun

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Trafic droguri/mats etc

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) Nu

- Intervalul orar in care jucati: depinde

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8) http://imageshack.us/photo/my-images/88/samp002ve.png/

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Alecs s-a nascut acum 18 ani in orasul LosSantos, cand mic era el isi dorea sa ajunga politai. La varsta de 16 ani se inscrie la academia de politie si reuseste sa treaca de aceasta cu brio, dupa un an el intra in Police Departament acolo si-a facut treaba foarte bine si a fost remarcat de liderii sai. Dupa o lunga perioada de timp petrecuta in Police Departament alecs este pomovat la un alt departament FBI ca lider.Nici aici nu se lasa mai prejos si munceste la fel de mult ,dar dupa un timp face o greseala prosteasca si este demis din aceasta functie.Nemaiavand unde sa munceasca el isi depune CV'ul pentru o noua meserie .

- Nume si prenume: Alex

- Varsta:18

- Orasul in care locuiti: Bucuresti

- Sex (masculin/feminin):masculin

Link to comment
Share on other sites

Nick: mieztw

- Factiuni precedente: dnb,fbi,pd

- Job curent:

- Level:12

- Sex(masculin/feminin):masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: vreau neaparat gang

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Trafic droguri/mats

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) Nu

- Intervalul orar in care jucati: seara in timpu saptamani si mai non stop la sfrsitu sapt

- Poza cu stats : http://imageshack.us/photo/my-images/209/samp002az.png/

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Mieztw sa nascut in orasul LosSantos acesta inca de mic a ramas orfan avandul decat pe fratele sau . La varsta de 15 ani mieztw trebuia sa se intretina si pe el dar si fratele sau de aceea lucra ca taximetrist pt a sei ntretine dupa ce am crescut au intrat amndoi intrun clan acolo fiind tradati de catre colegi lui fratele acestuia a fost impuscat acum mieztw vrea sa sa isi razbune fratele la care tinea enerom de mult si sa intre in Ballas

- Nume si prenume: Dumitru Lucian

- Varsta:18

- Orasul in care locuiti: Craiova

- Sex (masculin/feminin):masculin

Link to comment
Share on other sites

Nick: [w0lff]

- Factiuni precedente:SMURD

- Job curent: trucker

- Level: 6

- Sex(masculin/feminin): masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: deoarece este o factiune respectata si de temut cu membri capabili.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: drugs,mats, kill.

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) nu

- Intervalul orar in care jucati: pe timpul saptamani joc dimineata si seara mai mult iar in timpul liber non-stop

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8) : http://imageshack.us/photo/my-images/819/samp035zv.png/

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : [w0lff] s-a nascut la spitalul din Los Santos in anul 1996. La varsta de 4 ani [w0lff] se muta inpreuna cu parintii sai in San Fiero,acolo unde tatal sau primise un loc de munca la SMURD . Tatal sau a avut o cariera reusita pana intr-o zi blestemata cand la spital au venit cei din gangul DNB care il aduceau pe un coleg grav ranit.Vazad ca tatal lui [w0lff] nu se grabeste cei din gang l-au inpuscat pe acesta . La o ora dupa acest incident afla si [w0lff] impreuna cu mama sa . Aceasta hotaraste sa se mute impreuna in Los Santos . La varsta de 15 ani [w0lff] fiind pe afara in fata casei deodata se aude o impuscatura ,intra repede in casa unde o vede pe mama sa zacand intr-o balta de sange .Baiatul incepe sa planga dupa care iese din casa si merge sa se razbune . Cautand sprijin merge la cei din BAllas pt a-l ajuta . Acolo depune aplicatia sperand ca liderul sa il accepte si in acest fel sa isi poata razbuna parintii .

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Mari Sopalca

- Varsta: 15

- Orasul in care locuiti: Plosca

- Sex (masculin/feminin): masculin

Link to comment
Share on other sites

- Nick:Judge

- Factiuni precedente: ust, dnb,Ballas,Ng,Ballas, sfr , grove

- Job curent:Arms dealer

- Level:16

- Sex(masculin/feminin):Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii:Am mai fost in aceasta factiune si a fost frumos.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Se ocupa cu droguri, mats, Omorari,rapiri neinfricati de wanted,Mai pe scurt activitati ilegale.

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv)Nu

- Intervalul orar in care jucati:SIn timpul saptamani dupa ora 14:00 iar in weekend non-stop

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8) http://tinypic.com/view.php?pic=el6w5k&s=5

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Judge s-a nascut in spitalul din San Fiero in anulul1996.Nasul sau era Chesster si s-a gandit sa ii pune numele lui.Parinti lui Au fost deacord cu acest nume si lor de placeau.Pe tatal il chema sayid pe Mama Vanesa iar pe el Judge.Tatal si mama sa aveau un job foarte stabil Clifford era in Ballas Rang 5 mana dreapta a lui Stefan iar mama asistenta la spitalul din Las Venturas.Intr-o zi cand Judge venea de la scoala si-a vazut parinti lui intr-o balta de sange in apropiere de casa, martori i-au spus ca niste interlopi din Grove au facut asta.Din clipa acea Judge si-a jurat razbunarea Parintilor Lui! Dupa ce el a facut 18 ani unchiul sau avand relati cu Gangul Ballas l-a bagat in acea factiune.Peste cateva saptamani Judge a invatat sa traga si Impreuna cu Colegi si Liderul din ballas au mers peste Grove.Eu cand am ajuns la ei in baza am intrat peste ei in casa si am luat Knife-u si...Asta merita daca s-au pus cu Ballas

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Marius

- Varsta: 17 ani

- Orasul in care locuiti: Rm. Valcea

- Sex (masculin/feminin):Masculin

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...