Jump to content
lego_kid

Aplicatii Ballas

Recommended Posts

Guest MicroSoft

Informatii despre caracterul din joc:

- Nick:Vlad

- Factiuni precedente:SMURD, DNB, ARMATA

- Job curent: Detectiv

- Level:9

- Sex(masculin/feminin):Masculin.

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii:Imi place ca este un gang puternic si bine organizat.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune:Trafic de arme si de droguri, si omorarea rivalilor

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv): warn(cearta cu un admin)

- Intervalul orar in care jucati: 16:00-21:00

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8): /stats

- Poza cu /weaponskills : click

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Vlad s-a nascut intr-un mic sat din statul San Andreas, in Angel Pine. El locuie cu mama si tatal lui, din familia sa doar tatal lucra cu ziua prin oras. La varsta de 12 ani, Vlad, impreuna cu familia sa s-au mutat in orasul Los Santos, spernad ca acolo o sa aiba o viata mai usoara, acestia cumparand un mic apartament langa Gun Shop Los Santos. La cumpararea apartamentului, vanzatorul i-a avertizat ca este o zona periculoasa, din cauza luptelor dintre gangurle Ballas si Grove Street. Primele 2 luni au trecut cu bine insa intr-o zi cand Vlad era la joaca cu un prieten, dintr-o data au aparut in fata lor 3 masini verzi din care s-au dat jos 15 barbati imbracat in verde si inarmati pana in dint, era gangul Grove Street, iar la scurt timp dupa apar tot 3 masini mov din care se dau jos 15 oameni imbracati in mov si la fel de inarmatii, era temutul si puternicul gang Ballas. Vazand asta Vlad si cu prietenul lui au ramas impietriti in mislocul scenei care se petrecea. Membrii gang-urilor ai inceput sa traga unii in altii, prietenul lui Vlad fiind impuscat de un membru Grove, Vlad speriat ca a ramas singur nu a stiuti unde sa fuga, observand ca liderul gangului Ballas ii face semn cu mana sa mearga dupa masina la el acolo fiind in siguranta. Vlad, nu a stat pe ganduri si a fugit la liderul gang-ului. Dupa terminarea luptei, membrii Grove au fost macelariti iar Vlad nu a stitu cum sa ii multumeasca liderului Ballas ca l-a salvat, acesta spunandu-i daca vrea sa se alature gangului, sa creasca si sa invte sa traga cu diferite arme. Vlad a acceptat multumit ca i s-a propuns asta deoarce vroia sa isi razbune prietenul mort in urma luptei.Acum, dupa 10 ani de la aceea lupta, Vlad, este un adevarat membru Ballas si este fericit ca a reusti sa isi razbune prietenul.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Ilovan Vlad

- Varsta:16

- Orasul in care locuiti:Bistrita

- Sex (masculin/feminin):Masculin

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

- Nick: psihopaT

- Factiuni precedente: DNB, Triads, NG, PD.

- Job curent: Detectiv

- Level: 8

- Sex(masculin/feminin): Masculin.

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Am prieteni acolo si cred ca e un gang destul de puternic.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Trafic de arme si droguri + war-uri cu rivalii.

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv): -

- Intervalul orar in care jucati: 13:00-24:00

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8): http://img546.imageshack.us/img546/4069/samp003dim.png

- Poza cu /weaponskills: http://img4.imageshack.us/img4/8084/samp002wu.png

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : psihopaT s-a nascut in vara anului 1972 in Los Santos. La varsta de 16 ani, a fugit de acasa, dupa o cearta cu parintii. A ajuns in orasul vecin, San Fierro. S-a angajat la firma de taximetrie, condusa de ScB[68] si MrLinky, impreuna cu varul sau pitikkku, cu care s-a intalnit aici. Dupa 2 luni, s-a reintors in Los Santos, dar nu s-a dus din nou acasa. A aflat de asasinii platiti. A vorbit cu liderii lor de la acea vreme, R00NNY si LUCI. A fost angajat de acestia. A ajuns la rank'ul 4 si anume Special Agent, dar alege sa plece din nou in San Fierro, alegand de data aceasta mafia si anume Yakuza. Aici intra din nou deodata cu varul sau pitikkku, care abandoneaza FBI. Cunoaste aici o gramada de oameni cu care a ramas prieten pana in prezent : Anakin, Ruller, cossy, Catal1n, DaddyYankee, lego kid, cocaina, Siciliano, Turok Gen etc. Dupa cativa ani, alege sa plece in License Faction. Dupa o perioada scurta, alege Police Departament. Dupa ce a prins multi infractori, demisioneaza si de aici. Urmeaza o perioada grea in viata lui psihopaT, pana intr-o zi cand se reintalneste cu CheGuevara, care reformase Yakuza de demult. Intra aici, dar pleaca din cauza noilor membri. Il suna pe Catal1n si afla de la el ca a format un gang, numit Grove Street. Psiho ii spune ca ar fi interesat, iar Catal1n il cheama in Los Santos pentru negocieri. Dupa un zbor de 3 ore, Psiho ajunge in Los Santos, unde este primit cu bratele deschide de Catal1n. Intra in Grove unde isi petrece o perioada lunga din viata sa, dar isi reintalneste prietenii din copilarie. Psiho afla ca prietenii lui fac parte dintr-o mafie numita Triade, astfel se aluta mafiei. Dupa scurt timp renunta insa la ideea de mafiot si se intoarce in Los Santos. Ajuns aici, el se intalneste cu un prieten vechi, Stefan , care ii povesteste despre viata lui actuala, astfel psihopaT aplica si asteapta raspunsul liderului.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Vlad

- Varsta: 17

- Orasul in care locuiti: Oradea

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

- Nume (in joc) : Bubysoft

- Varsta (in joc): 22

- Factiuni precedente: Politicieni, Smurd

- Job curent: N/A

- Level: 7

- Sex (masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Pentru war and fun

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Cu tot ce este nevoie si se poate face

- Antecedente: N/A

- Intervalul orar in care jucati: 10:00 am - 01:00 pm

- Poza cu stats : Click

- Poza cu /weaponskills : Click

- Biografie : "Bubysoft" nascut si crescut pe strazile nemilosului New Mexicu-lui ducand o viata mizerabila si plina de ilegalitati scapanda usor si treptat din accestea , ajungand in Los Santos printr-o afacere el decide sa-si asterne noua viata departe de focurile armelor si mirosul mariei,Muncind din greu pentru familia de acasa din Mexic decide sa revina in orice fel de afacere pentru a se intretine pe el si familia lui , ajungand aici avand la rand-ul sau si el o nevasta si copii gurile fiind mai multe de hranit decizile au luat o intorsatura mai periculoasa de luat in legatura cu fost-ul viitor al lui, si insa a trebui sa revina iar in mizerie si ilegalitati.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Vaduva Alexandru Flavius

- Varsta: 22

- Orasul in care locuiti: Alexandria

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

- Nick: keez

- Factiuni precedente: SFR

- Job curent: Carjacker

- Level:9.

- Sex(masculin/feminin):Masculin.

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii:Gang Respectat ;x si Mereu Am Fost Ballas Pe Alte Servere

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Vanzari Arme , Droguri ;x Bataii Intre Ganguri

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv):-

- Intervalul orar in care jucati: Zilnic 14:30 22:00 Cu pauze de 15-20 minute intre ore

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8):Stats. : http://tinypic.com/r/30vdbaf/7

- Poza cu /weaponskills :WeaponsSkills. : http://tinypic.com/r/mtxjdl/7

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : keez s-a nascut in Los santos , in apropierea cartierului Ballas.De mic i-a placut sa umble pe strazi si sa cunoasca gangsteri adevarati.La varsta de 13 ani a plecat cu mama sa in L.V si au avut un accident.Doar el am supravietuit.De atunci a ramas sarac si a hotarat sa fure pentru a trai .Cand am ajuns la varsta de 18 ani a intalnit o banda de gangsteri numiti Ballas.Ei erau adevarati gangsteri si incerca si el sa invete cate ceva de la ei..pe scurt sa devina un gangster adevarat.Avea skill cu armele iar liderului i-a placut.A castigat multe waruri cu acel gang dar intr-o zi a venit momentul mortii lui..Nefiind atent a fost impuscat.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: catalin Tusinean

- Varsta:15

- Orasul in care locuiti: Nasaud

- Sex (masculin/feminin):Masculin

Link to comment
Share on other sites

- Nick: WarHell

- Factiuni precedente: FBI

- Job curent: Detectiv

- Level: 7

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Pentru ca imi place , e o factiune unita , si vreau so ajut

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: arme , droguri

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv): Ban- a lasat tastatura blocata si mi-a dat ban 7 zile :)

- Intervalul orar in care jucati: zilnic , de la 14:00 pana la 23-00

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8): http://tinypic.com/view.php?pic=4vmm21&s=7

- Poza cu /weaponskills : Weaponskills : http://tinypic.com/view.php?pic=16jmq8k&s=7

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : WarHell s-a nascut la marginea orasului LosSantos , intr-o familie saraca , el muncea casa aduca bani in casa , pentru ca tatal lui era bolnav si mama lui nu putea sai intretina , si intr-o zi WarHell, a decis sa caute alt job , pentru ca jobul care il avea nu era prea banos , el a decis sa intre in ballas , si sa devina un Gang star puternic acum WarHell asteapta raspunsul liderului.

- Nume si prenume: Badea Denis

- Varsta:15

- Orasul in care locuiti: Bucuresti

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

-Nick: EloMetin

- Factiuni precedente: consilier

- Job curent: -

- Level: 6

- Sex(masculin/feminin): masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii:findca este o factiune cu actiune si e destul de seriasa si imi place sa ajut colegi

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: cum mats/waruri/sa omoare rivali/droguri/bani/femei

- Antecedente: -

- Intervalul orar in care jucati: de pe la 1-2 dupamiaza pana la 5 apoi de la 7-6 pana la 10-11

- Poza cu stats : 62954450949838218607.png

- Poza cu /weaponskills : 75564472271260437576.png

- Biografie (minim 100 cuvinte) - EloMetin sa nascut intrun carteir plin cu mafi..prostiuate al tot coltul droguri cumparai de la orcine,era o lume distrusa asa ca elometin sa Adaptat .. a inceut si el cu droguri cu arme pana a fost prins si inchis 3 ani apoi a vrut sa se razbune pe politie si sia propus sa intri intro mafie... sa dus la un prieten mafiot si la rugat sa ul antrnezie ..si sa antrenat el 1 an jumate si apoi la rugat pe seful mafiei sal primeasca sa vada de ce e el in stare testul a fost greu da la trecu cu succes intrand in mafie ...EloMetin ia placut sa fie mafiot si asa el acum incerca sa omoare politia.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Rebenciuc Laurentiu

- Varsta: 13

- Orasul in care locuiti: Suceava

- Sex (masculin/feminin): masculin

Link to comment
Share on other sites

- Nick: Colinzink

- Factiuni precedente: Triads si NG

- Job curent:Arms Dealer

- Level: 12

- Sex(masculin/feminin): M

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: O factiune serioasa si bine organizata

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: War`uri + materiale ..

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) -

- Intervalul orar in care jucati: Dimineata si Seara

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8): http://imageshack.us/photo/my-images/841/samp025bh.png/

- Poza cu /weaponskills : http://imageshack.us/photo/my-images/811/samp000hz.png/

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Colinzink sa nascut in Los Santos intr-o familie saraca.La virsta de 17 ani sa mutat impreuna cu familia sa in Liberty City.La 19 ani el a devenit membru al unui gang si atunci a inceput povestea lui ca mafiot.Acel gang planuise sa atace un club din oras care se zvonea ca apartine unei mafi puternice si astfel ei ar fi devenit faimosi si temuti in tot orasul.Prostia lor era ca gangul era format din niste copi ca nu stiau ce inseamna razboi si riscurile acestuia.Totul sa terminat cu un schimb de focuri, toti au fost macelariti in acea noapte mai putin eu care am avut noroc si am reusit sa scap si sa ma alatur acelor mafioti.Timp de 5 ani am continuat sa incalc legea si sa devin din ce in ce mai renumit pina am ajuns sa devin coliderul mafiei.Dar intro zi totul avea sa se termine pentru mine, impreuna cu un grup destul de mare am planuit sa jefuim una din bancile din Liberty City. In acea noapte unul din noi a tradat trimitind planul nostru la FBI, noi nu am aflat despre acea ambuscada care ni se pregatise, am continuat jaful,dar in urmatoarele secunde am fost inconjurati de elicoptere si masini.Nu am putut scapa si am facut puscarie 20 de ani.Dupa ce am iesit,am decis sa am duk in gangul Ballas.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume:Cristi

- Varsta: 16

- Orasul in care locuiti: Buzau

- Sex (masculin/feminin):M

Link to comment
Share on other sites

-Nick: bibeLOW

- Factiuni precedente: Triads-4,Dnb2,NG2,SFR1

- Job curent: -

- Level: 17(rp de 18)

- Sex(masculin/feminin): masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Imi place extrem de mult.Am foarte multi prieteni in aceasta factiune. si are un lider capabil

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: waruri.killuri.mats.

- Antecedente: warn

- Intervalul orar in care jucati: de pe la 1-2 dupamiaza pana la 5 apoi de la 7-6 pana la 10-11

- Poza cu stats :

- Poza cu /weaponskills :

- Biografie (minim 100 cuvinte) - bibeLOW sa nascut in urma cu 14 ani la spitalul din Los Santos.Avea niste parintii care il iubeau foarte mult.Familia lui nu era bogata dar se descurcau cum puteau cu banii.El mai avea o sora mai mica.Intr-o seara cand tatal sau si cu mama sa sa dus sa o ia pe sora lui de la gradinita au suferit un grav accident.Tatal lui a intervenit intro lupta a doi mafioti si au fost impuscatii toti trei.Cand bibeLOW a aflat cele intamplate nu stia ce sa mai faca.Acesta se schimbase foarte mult.Incepuse sa chiuleasca de la scoala,sa fumeze si sa se drogheze.Pana cand intr-o zi a zis STOP.A decis sa inceapa sa investigheze din ce gang facea parte mafiotul care ii omorase parintii su surioara.Dupa lunii de investigatii acesta a aflat ca cel care ii omorase parintii facea parte din gangul Grove Street,iar rivalii de moarte al acestui gang era Ballas.A invatat sa manuiasca pistolul,iar dupa ce a devenit un maiestru in manuierea lui a decis sa depuna un CV la Ballas

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Mihai Andrei

- Varsta: 14

- Orasul in care locuiti: Ploiesti

- Sex (masculin/feminin): masculin

Link to comment
Share on other sites

-Nick: Embra

- Factiuni precedente: SFR,Mafia,Scoala,Ballas,NG

- Job curent: none

- Level: 10

- Sex(masculin/feminin): M

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Foarte bine organizata,membrii capabilii,si am fost un ... cand am parasit aceasta factiune

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Mats,killuri,waruri

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) warn pt non fp

- Intervalul orar in care jucati: Dimineata si Seara

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8):

- Poza cu /weaponskills :

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Embra s-a nascut in urma cu 14 ani in centrul orasului Los Santos.El ducea o viata linistita impreuna cu parinti sai intr-o garsoniera.El a fost un mare mafiot si cunoscut de rival ca Al Capone.Intr-o zi linistita parinti lui au plecat sa se plimbe prin parc,pacat ca aia a fost ultima plibare deoarece rivali i-au omorat parinti cu sange rece.Acesta s-a jurat pe mormantul parintilor ca se va razuba.El a stat o perioda singur consumand numai bere si tigari dar a venit momentul razbunnari cum a promis .Asa ca el s-a decesit sa bage un CV la Ballas si acum asteapta cu nerabdare raspunsul lui Stefan.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Stefan

- Varsta: 14

- Orasul in care locuiti: Ploiesti

- Sex (masculin/feminin):M

Link to comment
Share on other sites

-Nick: Somerhalder

- Factiuni precedente: SFR

- Job curent: Arms Dealer

- Level: 8

- Sex(masculin/feminin): M

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Foarte bine organizata,membrii capabilii,si am fost un ... cand am parasit aceasta factiune

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Mats,killuri,waruri

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) 0

- Intervalul orar in care jucati: 14:00 - 22:00

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8): http://tinypic.com/r/zunrly/7

- Poza cu /weaponskills : http://tinypic.com/r/2ezibkz/7

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Somerhalder s-a nascut intr-o familie bogata si respectata in societate, el niciodata nu avea treaba cu PD-ul, avea tot ce isi putea dori, dar tocmai asta era problema deoarece orice ar fi facut, el scapa nepedepsit. Deoarece era foarte bogat era un tip rasfatat care din aceasta cauza nu avea foarte multi prieteni , multi nu-l placeau si cei care umblau cu el umblau mai mult pentru banii lui. El nu vroia asta el nu vroia sa vorbeasca cineva cu el pentru banii lui, el vroia sa aiba pe cineva care sa-i pese de el , nu ca ai sai parinti, el vroia o familie adevarata in care respecti si esti respectat. El dorindu-si acest lucru le-a castigat cu timpul increderea celor din Ballas pentru ca mai tarziu sa fie unul dintre ei. .

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Mihaescu Eduard

- Varsta: 16

- Orasul in care locuiti: Rm.Valcea

- Sex (masculin/feminin):M

Link to comment
Share on other sites

-Nick: sNs

- Factiuni precedente: FBI ,Grove,PD

- Job curent:

- Level: 14

- Sex(masculin/feminin): M

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Sa cer taxe de protectie si sa ucid MULTI cops

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Mats,killuri,waruri

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) 0

- Intervalul orar in care jucati: cand pot

- Biografie (minim 100 cuvinte) - sns in varsta de 14 ani Los Santos.Avea niste parintii care il iubeau foarte mult.Familia lui nu era bogata dar se descurcau cum puteau cu banii.El mai avea o sora mai mica.Intr-o seara cand tatal sau si cu mama sa sa dus sa o ia pe sora lui de la gradinita au suferit un grav accident.Tatal lui a intervenit intro lupta a doi mafioti si au fost impuscatii toti trei.Cand snslat cele intamplate nu stia ce sa mai faca.Acesta se schimbase foarte mult.Incepuse sa chiuleasca de la scoala,sa fumeze si sa se drogheze.Pana cand intr-o zi a zis STOP.A decis sa inceapa sa investigheze din ce gang facea parte mafiotul care ii omorase parintii su surioara.Dupa lunii de investigatii acesta a aflat ca cel care ii omorase parintii facea parte din gangul Grove Street,iar rivalii de moarte al acestui gang era Ballas.A invatat sa manuiasca pistolul,iar dupa ce a devenit un maiestru in manuierea lui a decis sa depuna un CV la Ballas.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Dan

- Varsta: 19

- Orasul in care locuiti:Braila

Link to comment
Share on other sites

-Nick: Jumper

- Factiuni precedente: Mafia , NG , Triads , UST , DNB

- Job curent: Detectiv

- Level: 11

- Sex(masculin/feminin): M

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Sa cer taxe de protectie si sa ucid MULTI cops

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Materiale , kill , puterea strazii..

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) warnuri 2 , 1 l-am primit pentru ca am facut DB si 1 numai stiu ..

- Intervalul orar in care jucati: Mereu cand sunt acasa..

- Biografie (minim 100 cuvinte) - sns in varsta de 17 ani Los Santos.Avea niste parintii care il iubeau foarte mult.Familia lui nu era bogata dar se descurcau cum puteau cu banii.El mai avea o sora mai mica.Intr-o seara cand tatal sau si cu mama sa sa dus sa o ia pe sora lui de la gradinita au suferit un grav accident.Tatal lui a intervenit intro lupta a doi mafioti si au fost impuscatii toti trei.Cand snslat cele intamplate nu stia ce sa mai faca.Acesta se schimbase foarte mult.Incepuse sa chiuleasca de la scoala,sa fumeze si sa se drogheze.Pana cand intr-o zi a zis STOP.A decis sa inceapa sa investigheze din ce gang facea parte mafiotul care ii omorase parintii su surioara.Dupa lunii de investigatii acesta a aflat ca cel care ii omorase parintii facea parte din gangul Grove Street,iar rivalii de moarte al acestui gang era Ballas.A invatat sa manuiasca pistolul,iar dupa ce a devenit un maiestru in manuierea lui a decis sa depuna un CV la Ballas.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Octavian

- Varsta: 17

- Orasul in care locuiti:Barlad

Link to comment
Share on other sites

- Nick: Dedrick_Writh

- Factiuni precedente: Medic,PD,Hitman,DNB,Scoala,Armata,UST,Mafia

- Job curent: Detective

- Level: 13

- Sex(masculin/feminin): M

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Sa fac cat mai multi bani+kills

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Mats,Street Power,Waruri..chestii ilegale

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) Nu

- Intervalul orar in care jucati: Depinde

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8) http://www.picz.ro/show-image.php?id=1de1b5bd768d6867ae933bbe14c336d6

- Poza cu /weaponskills : http://www.picz.ro/show-image.php?id=d07614e79b0ec80249b2e220701f98a2

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Aici va descrieti caracterul din joc-

"Intr-o zi de iarna la spitalul din LS a venit pe lume un nou copil intr`o familie cu stare sociala medie , oameni cultivati dar fara noroc in viata. In decursul aniilor parintii au incercat sa dea o educatie cat mai buna , dar la varsta de 17 ani accesta a fugit dea acasa dupa o problema la scoala . Parintii disperati au incearcat sa il caute dar in zadar , accesta si`a gasit o noua familie , o gasca de pe strada care l`au luat sub aripa lor protectoare , accestia se intitulau Ballas.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Ionut Adrian

- Varsta: 17

- Orasul in care locuiti: Targu-Jiu

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...