Jump to content
lego_kid

Discutii Ballas

Recommended Posts

!!! Important !!! Membrii factiunii sa-si verifice PM-ul. Sedinta a fost anuntata, joi, ora 12:00, pentru a ne putea pregati pentru FS. Vreau sa fiti prezenti in numar cat mai mare la sedinta & FS, in cazul in care va fi nevoie sa luati locul unui coleg care nu poate ajunge.

#Aruncati un ochi si aici.

Link to comment
Share on other sites

!!! Important !!! Membrii factiunii sa-si verifice PM-ul. Sedinta a fost anuntata, joi, ora 12:00, pentru a ne putea pregati pentru FS. Vreau sa fiti prezenti in numar cat mai mare la sedinta & FS, in cazul in care va fi nevoie sa luati locul unui coleg care nu poate ajunge.

#Aruncati un ochi si aici.

Poate o sa ajung daca vre' un moderator va fi disponibil sa imi debolcheze contul sub ora 12:00

Link to comment
Share on other sites

'Winner Awards!' are ca scop alegerea unui numar de la 1 la 25. Castigatorul va fi ales cu ajutorul site-ului random.org si va avea cateva optiuni la alegere:

-30 de rivali omorati in interval de 20 minute.

-2 runde din 3 impotriva mea cu orice arma.

-2 runde din 3 impotriva a 2 adversari (unul cu 100hp si altul cu 50hp).

Model de postare:

Nick:

Rank:

Numar:

Pe cand extragerea Panther?

Link to comment
Share on other sites

'Winner Awards!' are ca scop alegerea unui numar de la 1 la 25. Castigatorul va fi ales cu ajutorul site-ului random.org si va avea cateva optiuni la alegere:

-30 de rivali omorati in interval de 20 minute.

-2 runde din 3 impotriva mea cu orice arma.

-2 runde din 3 impotriva a 2 adversari (unul cu 100hp si altul cu 50hp).

Model de postare:

Nick:

Rank:

Numar:

Pe cand extragerea Panther?

In noaptea asta va avea loc.

Link to comment
Share on other sites

New Signature. Check that out.

Azi se implinesc 7 zile de la banarea mea... inca am contul blocat... daca este moderator disponibil sa imi deblecheze contul pana atunci... voi veni la sedinta poate si la supremacy. [ zic poate ca nu stiu daca ma ia justin ]

Link to comment
Share on other sites

Tu ai luat suspend ma :)) Nu se compara... ai rupt in 16 bucati grove. Farmacia e best...

Eu nu vreau sa iau suspend...

failtzeR cand a vazut farmacia: :comp1: :angry1: :sef:

Ballas: Hitler: :photo:

SmartAss: :happy1:

JustinPa: :dance: :whistle: fredonand: Ballas is best.

PhilL: :nanana: :hello:

Link to comment
Share on other sites

Nu cred ca voi ajunge maine la sedinta si nici la Supremacy.

Sa vad maine dimineata cand ma voi trezi am sa m-ai incerc sa aflu pass sau poate o sa ma ajute IceMan si am sa intru.

Link to comment
Share on other sites

Guest Tempest.

Daca trec testele voi fi prezent , asta in cazul in care nu am net dar rar se intampla. Si e vreme frumoasa !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...