Jump to content
lego_kid

Discutii Ballas

Recommended Posts

Guest HitlerAdolf

Tin sa va multumesc pentru prezenta la sedinta intr-un numar "atat de mare" .

Link to comment
Share on other sites

Oficial, JustinPA a revenit la treaba! O sa aflu de la Panther si membrii rank mai mare ce s-a mai intamplat in timpul asta, cei inactivi, vor fi demisi. Omnifix, Bumble aveti 24h sa-mi spuneti daca mai activati altfel veti fi demisi, restul nu va culcati pe o ureche doar pentru ca nu ati fost numiti aici, cine se stie cu musca pe caciula sa inceapa sa puna osu' la munca sau ne despartim.

#Depozitarea materialelor de catre membrii rank 1-3 este obligatorie, asta ca sa nu va mirati daca primiti avertisment ca nu le-ati depozitat. Ele vor fi folosite tot de voi, daca nu era destul de clar pana acum. La 2 avertismente veti fi demisi.

Link to comment
Share on other sites

Cred ca nu mai este nimic de spus, Joi ora 13:30 sedinta, urmand ca la ora 15:00 LGS-ul sa aibe loc. Rog prezenta in numar cat mai mare, cine va absenta si nu anunta va suporta sanctiuni drastice.

#Bumble, Omnifix demisi pentru inactivitate.

Link to comment
Share on other sites

Guest Tempest.

Ma scuzati ca postez ,dar:

BAFTA la LGS , o sa castigati fara drept de apel ! :box:

P.S: nu trebuia sa i vanati , acum or sa isi gaseasca scuze :>

Link to comment
Share on other sites

Felicitari baieti, ati dovedit inca odata valoarea pe care o aveti! Din pacate, am fost descalificati din cauza neatentiei, in schimba am dovedit tuturor cat suntem de buni si in special cat de puternica este alianta noastra, factiunile ei castigand ambele "etape". Sper s-o tinem tot asa, deschizand ochii lumii asupra ce se intampla, pe drumul catre titlul de cel mai puternic gang.

Link to comment
Share on other sites

Astfel se plange Bytza

Urat din partea lor deoarece sunt in aceeasi oala cu noi , dar na Hotul neprins e negustor cinstit ... doar asa stiu ei sa castige un eveniment important . Asta e , uita ca e un joc .

Zicand ca e doar un joc... uitati ce raspuns da filtzeR

Cei banati va asigur ca nu veti fi demisi niciodata. Nu demit din vanatoarea altora. Va astept cu bratele deschise.

Va reasteptam in joc. Stiti voi vorba aia cine rade la urma rade mai bine.

Va astept la LGS pe restu, sa incercam sa ne aparam titlul.

Urat asa...

Eram sigur ca asa vor reactiona.

E bine sa nu ne pese de ce spun ei.

Noi suntem adevaratii castigatori. II bateam cu tot cu playerii lor banati. Fiti siguri de asta.

Link to comment
Share on other sites

Se pare ca ne'am bucurat degeaba. Se vede ca aceste eventuri sunt facute pe interes si alte cele, nu ii lasa pe cei care merita cu adevarat sa castige,se fac descalificari si toate cele,desi nu am vazut nici o dovada.

#Felicitari Bikers.

Check :*!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...