Jump to content
lego_kid

Discutii Ballas

Recommended Posts

Dragi Ballas`i ! Vam compus un zlogan pentru voi ca imi sunteti dragi :D

" Si cand mor am valoare , la sicriu fac buzunare "

" Ca sa vada grove bine , ca`mi iau banii dupa mine "

" Dar si cum gandesc rivalii , mar dezgropa sa`mi ia banii "

" Daca prind grov`ul ca sapa , il trag cu cap`ul in groapa "

" Da , Da , Da..... pentru JustinPa " ( aici este pentru JustinPA ) :D Sper sa va placa , asta mia vanit si mie sa va fac :D

Haha, asta'i tare :)) Bravo si multumim pt. efort.

Link to comment
Share on other sites

Am cateva cuvinte sa le adresez celor care nu au putut fi prezenti la sedinta, azi s-a dezbatut problema INACTIVITATII. Tinand cont ca in ultimul timp v-ati cam lasat pe o ureche, daca in urmatoarele zile nu ma veti convinge ca puteti si vreti sa activati, veti fi demisi fara drept de apel. La fel problema materialelor pe care trebuie sa le postati la fiecare sfarsit de saptamana.

Link to comment
Share on other sites

Imi pare raw dar am iar prb cu PC si cu netul deci o perioada de cam o saptamana nu o sa mai activez .... stiu ca e cam mult dar nu e prb imi asum orice pedeapsa ..oricum nu mai puteam sa activez asa mult pt k vine perioada BAC si tre sa invat si eu .... sper sa ma intelegeti ... BAFTA la baietii !!!!:*:*:*

Link to comment
Share on other sites

Politia/FBI/Armata vor avea dreptul de a interveni imediat, dupa /gov-ul de somatie acordand wanted-ul necesar celor ce participa la war. Cei care se predau, NU vor fi omorati ci arestati si dusi la sectie. Niciun membru al fortelor de ordine nu va trage inainte de somatia de la inceput. Mafiotii pot riposta imediat ce au vazut politistii, pot fugi, etc. Niciun mafiot nu are scuze daca a fost in zona si a fost arestat/a primit wanted. Se acorda wanted 3 tuturor participantilor, cu drept de predare. Cei care nu se predau vor avea wanted 2 in plus, fara drept de parte.

#De azi inainte v-a trebui sa tineti cont de asta.

Link to comment
Share on other sites

Guest Allen

imi pare rau ca nu am putut sa ajung la sedinta dar pana in momentul de fata nu am avut net.

Link to comment
Share on other sites

Nebunii, eu am iesit, ma bag in FBI ca m-am plictisit de dm. Vreau sa va spun ca in Ballas m-am simtit cel mai bine avand in vedere cooperarea si colectivul bine format de Justin( stie pe cine sa aleaga). Mi-a parut bine si ne mai vedem in joc ! Take care ! :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

A patra editie de Last Gang Standing are loc duminica la ora 22:00 ! Rog liderii care vor sa isi inscrie factiunile , sa posteze dupa model pana duminica la ora 18:00 !!!

Este imperios necesar sa veniti in numar cat mai mare, cei care NU anunta ca lipsesc si nu se prezinta vor fi DEMISI!

Link to comment
Share on other sites

Guest Allen

Nu stiu daca voi fi prezent duminica,de obicei duminica am un program foarte incarcat,dar voi incerca sa fiu prezent.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...