Jump to content
lego_kid

Discutii Ballas

Recommended Posts

O sa-ti spuna liderul, tot pe forum. Nickul sau in joc este R0ugh iar pe forum Danny_sad . O sa-ti raspunda cand poate. Stai cu ochii pe forum.

# Sper ca nu te superi R0ugh ca l-am ajutat postand aici. :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Se pare ca da ... foarte nasoala aceasta veste , dar nu avem ce face . Trebuie sa tinem capul sus si sa asteptam cuminti cei care am ramas , si sa vedem cine o sa fie noul nostru lider Ballas :crybaby: :crybaby:

Link to comment
Share on other sites

Sunt de aceeasi parere cu tine Alin97 :dontknow: , a trecut 1 saptamana . Dezorganizare cat cuprinde , rivalii pur si simplu isi fac de cap cu noi :comp2: . Cat mai repede posibil sa ne puna un lider si asa am ramas doar 5-6 in factiune :crybaby: :crybaby: .

Link to comment
Share on other sites

Rank 6 - Balla Lord

JustinPA

Rank 5 - Balla Royality

Salvatore

Rank 4 - Front Yard Balla

-

Rank 3 - Ground Shoulder

-

Rank 2 - Turf Walker

-

Rank 1 - Newcomer

SuNShine

Luger

Refl3xx

DAME

Odahviing, Flo03, Blueunhill, Petrov18, Sille, SlayerX, Blenis, vali60 - demisi pentru ban 30 zile.

Link to comment
Share on other sites

Bun, am inscris factiunea la Factions Supremacy, acum vreau doar sa va tineti de cuvant si sa va prezentati. In cazul in care se intampla ceva neprevazut si nu pot intra, va rog sa-l ascultati pe Salvatore. Sper sa nu fie astfel de probleme, acestea fiind spuse va urez bafta si sa "rupem gura targului".

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...