Jump to content
lego_kid

Discutii Ballas

Recommended Posts

Cei care ati plecat cat am avut eu probleme,treaba voastra.Cei care ati ramas in continuare o sa observe Lolzor la "pomu de craciun" ca ati ramas alaturi de factiune.

Din pacate numai pot juca odata cu promovarea mea in liga 3( antrenamente chiar in unele zile si de 2 ori pe zi).Scuzati celor care m-au cautat, "surpriza" nu putea fi spusa in public. :D . Lolzor,bafta cu factiunea,sa o tii mai bine decat am tinut-o eu(stiu ca poti !! ). Inca nu mi-a scos liderul,deci pot sa va dau rank downnn si muuteee :)) (glumesc).

Sper sa ne vedem mai des prin joc,acum anunt si o "retragere" (nu totala) ,deoarece sper sa pot intra vreo 30min la 2-3 zile..

Link to comment
Share on other sites

Rank 6 - Balla Lord

1. LoLz0r

Rank 5 - Balla Roialty

2. Clifford

Rank 4 - Front yard Balla

Rank 3 - Ground Shoulder

5. Comy

Rank 2 - Turf Walker

6. Jones

7. Stpierre

8. Matzzu

9. Skaterz

Rank 1 - Newcommer

10. Rohan

11. Jackquou

13. WarHell

14. search_cluj - avertisment

15. Raducu9603 - avertisment

16. SilenT

17. White

Am nevoie de un raspund din partea lui Raducu9603 , search_cluj , WarHell , Jackquou , Rohan , SakterZ , Matzzzu si Comy daca mai activati.Aveti timp sa ma contactati pana vineri.Cine nu imi da PM din cei de mai sus este demis.

Am uitat pe cineva?

Link to comment
Share on other sites

Am nevoie de un raspund din partea lui Raducu9603 , search_cluj , WarHell , Jackquou , Rohan , SakterZ , Matzzzu si Comy daca mai activati.Aveti timp sa ma contactati pana vineri.Cine nu imi da PM din cei de mai sus este demis.

Am uitat pe cineva?

am postat la inactivitate,maine revin

P.S:Nimeni nu poate sa imi scrie numele corect? :))

Link to comment
Share on other sites

Rank 6 - Balla Lord

1. LoLz0r

Rank 5 - Balla Roialty

2. Clifford

Rank 4 - Front yard Balla

Rank 3 - Ground Shoulder

5. Comy

Rank 2 - Turf Walker

6. Jones

7. Stpierre

8. Matzzu

9. Skaterz

Rank 1 - Newcommer

10. Rohan

11. Jackquou

13. WarHell

14. search_cluj - avertisment

15. Raducu9603 - avertisment

16. SilenT

17. White

Am nevoie de un raspund din partea lui Raducu9603 , search_cluj , WarHell , Jackquou , Rohan , SakterZ , Matzzzu si Comy daca mai activati.Aveti timp sa ma contactati pana vineri.Cine nu imi da PM din cei de mai sus este demis.

Am uitat pe cineva?

Eu activez lolz0r,dar 1 zi intru mai rar si o zi intru seara dupa 10 ca sunt la lucru si nah eu activez si astazi am fost activ vreo 4 ore:)si o sa intru si mai tarziu :)stima

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...