Jump to content
Razvan

Mafia 13 - Masina timpului

Recommended Posts

De unde stii ca nu gasiti 2 mafioti intr-o zi?Unul il omorati ziua,dar celalat va poate omora pe unu dintre voi,in momentu ala intervin eu si il omor.Eu omor ce vreti voi.

Sa va spun o mica poveste acum ca oricum mor.

Totul a avut loc cand eram mic copil si stateam cu parintii in casa.Doua batai puternice se aud in usa.Tata se indreapta spre canapea sa ia pusca.Nu apuca sa faca un pas,ca deja mafiotii din oras erau cu pistolul pe tampla mamei mele.Atat imi amintesc.Doua impuscaturi si mult sange.De atunci am fost plimbat de tatal meu prin spitale pentru boli psihice crezand ca sunt bolnav.Dar singurul lucru care il aveam in minte era : "RAZBUNARE!".Acum ca am gasit ocazia,m-am hotarat sa omor fiecare presupus mafiot care il gasesc.

The END!

Apropo:Votez Gazerock!

Link to comment
Share on other sites

Pentru mine destul.

Devotez Memmorex

ma da-o naiba

ramane psihopatul in joc?

povestea o fi induiosatoare, dar asta nu inseamna ca va nimeri mafioti in fiecare noapte. regulile nu se schimba doar fiindca el vrea sa fie bun

si daca stau mai bine sa ma gandesc...nu cred ca a nimerit nici macar 1 mafiot

Link to comment
Share on other sites

Acum ca am gasit ocazia,m-am hotarat sa omor fiecare presupus mafiot care il gasesc.

El prin definitie trebuie sa omoare pe bad guys, eu vreau sa-l tin in viata, ne e de folos! Am sa-l tin in viata.

care parte din "PRESUPUS" mafiot n-o intelegi? poate sa PRESUPUNA oricand ca tu esti un mafiot. sau eu. sau oricine

Link to comment
Share on other sites

Sincer, la cum merg voturile zilnic, acel presupus ne e mai mult decat favorabil. Tinand cont ca a jucat aproape toate editiile de mafia am incredere ca va alege cu grija.

:D E o sansa in plus pentru noi, asa trebuie privita!

la cum merg voturile zilnic? intr-adevar. se cam da gres. acum imagineaza-ti ca el nici macar nu trebuie sa voteze, da cu presupusul cum facem noi si pac, a mai murit unul

sansa in plus deci? mai gandeste-te

Link to comment
Share on other sites

sa nu uitam de lucky care a zis ca nu a crezut ca il vor vota atatia pe lance , dar cand a fost vorba sa aleaga intre superstar si lance l-a ales clar pe lance :) ciudat mod de a se scuza

am zis de ce. stiam ca superstar e curat. si equilibrium e curat btw, nu va obositi sa-l investigati.

as vrea sa vad care e faza cu brokenlord, rapture si wanksta

Link to comment
Share on other sites

incepem ziua

day facts:

-Este gasita moarta luckyshot, impuscata in cap. Batrana politista este condusa cu tristete de catre camarazii sai pe ultimul ei drum..

-El gasit mor si crazy_kid, impuscat.. Totul incepe sa fie clar in cazul crimei de ieri. FallOutGirl, fratele lui crazykid, o gaseste pe aceasta intr-o balta de sange. El alege sa se sinucida.. intre timp crazykid cauta sticluta cu morfina in dulapiorul de langa pat.. Inspaimantat de ceea ce vazuse, odata ce a gasit substanta ce-i putea prelungi putin viata, a si fugit din casa, iar astazi a murit. [crazykid - comisar]

@stiu ca sunt ambele fete, dar nu mai editez de acuma

Soldati ramasi in viata:

gazerock98

Lucian

liquidlove

Equilibrium

Wanksta

rApTure

BrokenLord

Thor.

lukl

SouthBoy_Lucyo

linsari:

-instant : 6

-la termen: 4

Daca se ajunge la instant, soldatul respectiv moare.. Trebuia sa anunt de la inceputul jocului modificarea asta si n-am facut-o, deci lasam legile "clasice".. imi pare bine ca deocamdata greseala mea nu a afectat nimica.

Link to comment
Share on other sites

votez rApTure

Prietene tu ai cosmaruri noaptea?

Votez THOR

m-am saturat sa fie mereu unu sucit printre noi.

gazerock98/brokenlord ar fi fost votul meu daca nu ma stresa asta.

ps; iar o sa fiu plecat pt restu zilei ...hf

pss; app- medicii ar putea sa apere si pe altcineva in afara de ei noaptea ...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...