Jump to content
Razvan

Mafia 13 - Masina timpului

Recommended Posts

votez rApTure

Tu esti ala care striga de 3 zile si 2 nopti ca fallout e murdara si totusi voteaza pe altcineva?

Pot sa stau linistit atunci.

ps; din pacate eu o sa fiu plecat pt restul zilei ...

votul meu ramane neschimbat

un medic sa-si trimita o asistenta la mine noaptea asta plx

Link to comment
Share on other sites

pare destul de bazata faza cu memmorex

Puteti sa ma votati.Stiti foarte bine ca am dat intotdeauna un vot cand a fost nevoie.Nu am fost niciodata printre aia care asteapta sa se stranga voturi pentru "termen".Si totusi spui ca e pe bune "faza cu mine"?

Link to comment
Share on other sites

sa nu uitam de lucky care a zis ca nu a crezut ca il vor vota atatia pe lance , dar cand a fost vorba sa aleaga intre superstar si lance l-a ales clar pe lance :) ciudat mod de a se scuza

Link to comment
Share on other sites

Daca tot ne jucam dea detectivul,de ce nu zice nimeni nimic despre Gazerock?Nu il invinovatesc,doar incerc sa contribui cu ceva.

In primele posturi a vorbit cu falloutgirl despre urzici.No big deal...

Apoi a spus ceva de genu :

Cum a zis si lukl votul pentru fallout poate fi o greseala.La fel cum a zis si el multe roluri au arma si nu sunt negative.S-ar putea sa eliminati un rol pozitiv :-??

Inca odata,nicio problema,omul s-a dat cu parerea.

Dupa asta ,abia in pagina 8 voteaza pe Komisaru:

votez komisaru

Puteti sa il considerati un vot ca oricare altul sau sa il considerati un vot dat din obligatie, ca sa vedem noi ca el a votat un camarad mafiot.Voi alegeti.

Apoi la votarea lui "mascatu" (medicul mafiei),nici nu a votat.Poate nu a avut timp,poate nu a vrut sa isi voteze camaradul.

Apoi la votarea lui Lance,a votat al 10-lea cand moartea instanta era la 9.

Parerea mea : Gazerock are un rol neimportant sau un rol important precum mafiot sau mason.Tint sa cred ca e cetatean cinstin or smth...

Link to comment
Share on other sites

Guest SouthBoy_Lucyo

Daca tot ne jucam dea detectivul,de ce nu zice nimeni nimic despre Gazerock?Nu il invinovatesc,doar incerc sa contribui cu ceva.

In primele posturi a vorbit cu falloutgirl despre urzici.No big deal...

Apoi a spus ceva de genu :

Inca odata,nicio problema,omul s-a dat cu parerea.

Dupa asta ,abia in pagina 8 voteaza pe Komisaru:

Puteti sa il considerati un vot ca oricare altul sau sa il considerati un vot dat din obligatie, ca sa vedem noi ca el a votat un camarad mafiot.Voi alegeti.

Apoi la votarea lui "mascatu" (medicul mafiei),nici nu a votat.Poate nu a avut timp,poate nu a vrut sa isi voteze camaradul.

Apoi la votarea lui Lance,a votat al 10-lea cand moartea instanta era la 9.

Parerea mea : Gazerock are un rol neimportant sau un rol important precum mafiot sau mason.Tint sa cred ca e cetatean cinstin or smth...

Lance era curat, deci chiar avea interes sa il voteze.

Faptul ca a votat dupa ce se stia ca va fi linsat nu il acuza deloc.

Thor. a sarit mereu cu gura pe fallout si acum voteaza rapture....

Hmmm...dubios...

VOTEZ MEMOREXX

Link to comment
Share on other sites

Nu va inteleg.:|

Sunteti ceva e genu :"WOW,asta a incercat sa gandeasca!ADUCETI FURCILE!!!"

Lance era curat, deci chiar avea interes sa il voteze.

Faptul ca a votat dupa ce se stia ca va fi linsat nu il acuza deloc.

Thor. a sarit mereu cu gura pe fallout si acum voteaza rapture....

Hmmm...dubios...

VOTEZ MEMOREXX

Spui ca Lance era curat,am spus eu ceva in legatura cu asta?Am aratat doar ca el a facut acelasi lucru ca si mine.

Rapture ma acuza pe mine ca am votat prea tarziu sau ceva de genu.Eu arat ca si Gazerock a facut acelasi lucru.Tu spui de el ca e nevinovat si ma votezi pe mine?Fa calculele si o sa-ti dai seama ca nu are logica.

Link to comment
Share on other sites

Oke ... o ultima vorba asa pe picior de plecare ...

Nu va inteleg.:|

Sunteti ceva e genu :"WOW,asta a incercat sa gandeasca!ADUCETI FURCILE!!!"

Spui ca Lance era curat,am spus eu ceva in legatura cu asta?Am aratat doar ca el a facut acelasi lucru ca si mine.

Rapture ma acuza pe mine ca am votat prea tarziu sau ceva de genu.Eu arat ca si Gazerock a facut acelasi lucru.Tu spui de el ca e nevinovat si ma votezi pe mine?Fa calculele si o sa-ti dai seama ca nu are logica.

Vezi ca faci aceeasi manevra pe care a incercat-o si komisaru (cauta in spate ...)

Incearca eventual sa te votezi singur ... poate merge

Link to comment
Share on other sites

Ok.Hai sa facem o analiza literara asupra postului scris de Rapture.

1.Spune ca am votat prea tarziu.Asa a facut si Gazerock dar si altii.

2.Apoi spune ca e greu sa-mi asum responsabilitatea asupra unor voturi.In primul rand,asta nici macar nu e un motiv de vinovatie.Si in al doilea rand,e normal sa ma simt naspa cand nu am putere si trebuie sa ma iau dupa altii...

3.Spune ca imi pare rau cand il votez pe Forumist.WTF!? M-am dat cu parerea si eu,si totusi am pastrat votul(un vot decisiv as putea spune) asupra unui mafiot.

4.Am votat Lance pentru ca TU ai votat apoi a spus Lucky ca e posibil sa nu fie vinovat si am votat Fallout.

Dar normal ca nu veniti cu un motiv bun.Pentru ca degeaba aveti rol important...Sunteti niste oi.Aveti puterea de a face ceva,de a descoperi mafioti si totusi votati doar pentruc a cineva a votat primu.

Link to comment
Share on other sites

Ok.Hai sa facem o analiza literara asupra postului scris de Rapture.

1.Spune ca am votat prea tarziu.Asa a facut si Gazerock dar si altii.

2.Apoi spune ca e greu sa-mi asum responsabilitatea asupra unor voturi.In primul rand,asta nici macar nu e un motiv de vinovatie.Si in al doilea rand,e normal sa ma simt naspa cand nu am putere si trebuie sa ma iau dupa altii...

3.Spune ca imi pare rau cand il votez pe Forumist.WTF!? M-am dat cu parerea si eu,si totusi am pastrat votul(un vot decisiv as putea spune) asupra unui mafiot.

4.Am votat Lance pentru ca TU ai votat apoi a spus Lucky ca e posibil sa nu fie vinovat si am votat Fallout.

Dar normal ca nu veniti cu un motiv bun.Pentru ca degeaba aveti rol important...Sunteti niste oi.Aveti puterea de a face ceva,de a descoperi mafioti si totusi votati doar pentruc a cineva a votat primu.

eu de fapt tocmai de asta votez, ca e decat cate unul in fiecare zi care e convingator. restul tac malc. dupa cine sa ne luam? rapture si-a prezentat destul de bine cazul

Link to comment
Share on other sites

Ok.Whatever.Oricum mi s-a scarbit de jocu asta si de modu asta in care se joaca.Va inscrieti doar ca sa ocupati un loc acolo si sa intrati cand aveti chef sa scrieti "Votez Obama".

Rolul meu:Psihopat.

Inca de la inceputu jocului am omorat un mafiot : Darkness. Apoi am crezut ca Gazerock e mafiot.Asa ca am trimis tinta.Nu a murit.Am crezut ca e medic.Dar ce fel de medic se apara singur in ziua "Nu-stiu-cat"(oricum era ziua 5-6 cred).Asa ca presupun ca e medicul mafiei sau bodyguardul mafiei.Am incercat tot jocu sa omor mafioti ca sa va fac voua "viata mai buna" dar ma rog.Ce mai conteaza.

Link to comment
Share on other sites

Lance era curat, deci chiar avea interes sa il voteze.

Faptul ca a votat dupa ce se stia ca va fi linsat nu il acuza deloc.

Thor. a sarit mereu cu gura pe fallout si acum voteaza rapture....

Hmmm...dubios...

VOTEZ MEMOREXX

falloutgirl a murit da? aseara , am avut dreptate da?

a da lukl , luckyshot curati

Link to comment
Share on other sites

Ok.Whatever.Oricum mi s-a scarbit de jocu asta si de modu asta in care se joaca.Va inscrieti doar ca sa ocupati un loc acolo si sa intrati cand aveti chef sa scrieti "Votez Obama".

Rolul meu:Psihopat.

Inca de la inceputu jocului am omorat un mafiot : Darkness. Apoi am crezut ca Gazerock e mafiot.Asa ca am trimis tinta.Nu a murit.Am crezut ca e medic.Dar ce fel de medic se apara singur in ziua "Nu-stiu-cat"(oricum era ziua 5-6 cred).Asa ca presupun ca e medicul mafiei sau bodyguardul mafiei.Am incercat tot jocu sa omor mafioti ca sa va fac voua "viata mai buna" dar ma rog.Ce mai conteaza.

ti ai prezentat si tu rolul la fel cum si l-a prezentat si lance , dar hop , stai asa , silen dupa ziua trecuta a dat un post acolo cum ca oricine poate sa minta chiar daca are voturile necesare pentru a fi linsat , smart move , not :D

Link to comment
Share on other sites

ti ai prezentat si tu rolul la fel cum si l-a prezentat si lance , dar hop , stai asa , silen dupa ziua trecuta a dat un post acolo cum ca oricine poate sa minta chiar daca are voturile necesare pentru a fi linsat , smart move , not :D

Nu-mi pasa ce crezi :).E jocu vostru idiot.Va dati mari carnati da` nu stiti sa jucati putin strategic.In primele zile s-a vorbit despre urzici si despre prostata lui Gazerock.Apoi ati inceput sa aruncati voturi spre fiecare "nume in Bold".

Link to comment
Share on other sites

Nu-mi pasa ce crezi :).E jocu vostru idiot.Va dati mari carnati da` nu stiti sa jucati putin strategic.In primele zile s-a vorbit despre urzici si despre prostata lui Gazerock.Apoi ati inceput sa aruncati voturi spre fiecare "nume in Bold".

e doar un joc , o sa ai orgasm daca te devotez? 8-|

Link to comment
Share on other sites

In momentu asta nu-mi pasa ce votezi .Dar ma enerveaza faptul ca jocu trebuie sa fie unul in care trebuie sa iti folosesti inteligenta si "viclenia" si totusi nu intalnesti niciuna in jocu vostru.

oricum ai zis ca esti psiho, ceea ce eu cred ca e bine sa dispara din joc :D:DDDD

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...