Jump to content
Razvan

Mafia 13 - Masina timpului

Recommended Posts

Guest SouthBoy_Lucyo

V-ati pripit si acum e cam tarziu sa se mai intoarca roata, data viitoare ar trebui sa fim mai atenti inainte sa incepem sa votam pe cineva.

Eu cand va zic...sa nu ascultati....ca e mai frumos sa fiti oitze

Link to comment
Share on other sites

incheiem ziua.. revin cu edit / raspunsuri la pmuri / etc

si acum tot instant e.. moare lancelot - mason

// puteti sa votati/devotati de cate ori vreti, si in absolut orice circumstante atata timp cat nu s-a terminat ziua.. puteti de asemenea sa ziceti ce vreti.. de exemplu lance putea sa sustina faptul ca e mason si defapt era mafiot [ipotetic].. nu are relevanta ce zice, atata timp cat nu arata pm-ul meu si alte tampenii din astea.

In fine, incepe noaptea.. Trimiteti tintele pana maine la 11:00 [la 12 nu sunt acasa]. Si va rog in seara asta nu mai dati tintele pe mess, doar pe pm pe forum. O seara placuta!

Link to comment
Share on other sites

Incepe ziua! Ziua se termina la 12:00

Facts:

-Moare R_Superstar [vanzator] impuscat.. se pare ca atacatorul nu a fost chiar un pistolar innascut avand in vedere ca din cele 4 gloante trase doar unul l-a nimerit pe R_Superstar..

-Intr-o alta casa este gasita moarta si FallOut Girl. Acest personaj atat de controversat, este identificat ca fiind mafiot dupa obiectele pe care le purta la el. Totusi ne intrebam de ce este gasita moarta in casa lui *CrazyKid*, si de ce este atat de mult sange pe jos? ..

Soldati ramasi in viata:

gazerock98

Lucian

liquidlove

Equilibrium

Wanksta

rApTure

BrokenLord

LuckyShot

Thor.

lukl

*crazy_kid*

SouthBoy_Lucyo

Memmorex

linsari:

-instant : 7

-la termen: 5

*nota

-puteti sa va razganditi sub absolut oricare circumstante, indiferent daca e instant sau nu. [spun asta pentru ca nu mi se pare corect ca cineva sa fie linsat fara a avea posibilitatea de a se apara [fiind plecat]. Atunci cand sunt situatii similare cu cea a forumistului mascat, care a zis tot ce a avut de zis, si votul a ramas decisiv [nimeni nu se mai razgandea], bineinteles ca inchidem.]

-fiecare poate sustine ce vrea, atata timp cat se foloseste doar de cuvinte -_-

Link to comment
Share on other sites

Ok

Votez Komisaru

Cand deja erau suficiente voturi ...

Eu as vota fallout da` nu stiu...Poate ar trebui sa mai asteptam ceva dovezi.Just sayin`...

Ori e prea evident si ea e oarecum nevinovata.Ori ea nu stie sa "joace" si e vinovata.Eu cred ca e a doua varianta...

E greu sa-ti asumi responsabilitatea ...

votez forumistu mascat

desi nu sunt sigur de treaba asta...

ti-a parut rau aici ...

Votez Lance.

Maine presupun ca urmeaza falloutgirl?

devotezi si ...>

k...Whatever...

Votez Falloutgirl...

Dar am impresia ca era instanta...

tie chiar nu-ti pasa ce votezi, asa-i?

Or maybe a psycho...Dunno,just sayin`...

Sincer,nici nu stiu dupa cine trebuie sa ne uitam...

psyho .. dar cum, din mom ce a murit cand a vrut sa o omoare pe altcineva ?.. lol

Oh,right.My bad.Nu am citit atent.Si totusi,nu vine nimeni cu ceva?:|

Iar te dai dupa cum bate vantu ...

Nu stiu unde vedeti voi ca a murit crazykid ...

Oricum e psiho - daca ati observat in fiecare noaptea moare cineva ucis cu cutitul ...

HINT (din seara asta):

Totusi ne intrebam de ce este gasita moarta in casa lui *CrazyKid*, si de ce este atat de mult sange pe jos? ..

Dar cum a omorat un mafiot ... e oke daca joaca pt noi.

Concluzie:

Votez memmorex

Link to comment
Share on other sites

Deci, daca nu l-a investigat nimeni pe Southboy lucio, sa o faca ..daca l-a investigat si a iesit curat sa ma anunte, findca eu il votez.

Acum intr-o seara a lasat de inteles ca e popa (m-am impiedicat in roba) dar l-a acuzat de nenumarate ori pe Rsuperstar. Cati dintre noi am juca asa dezinvolt.

Link to comment
Share on other sites

imi pare rau pentru faza cu lancelot, dar chiar nu ma asteptam sa-l votati atatia... eu de fapt speram sa vina cineva cu vreo investigatie facuta asupra lui. a/w, sry :(

southboy e posibil sa fie tot mason daca ii lua apararea asa inversunat lui lance

Link to comment
Share on other sites

Concluzie:

Votez memmorex

Chill out dude!Nu stiu daca ai observat,dar am incercat intotdeauna sa ajut cu un vot cand un politist venea cu o propunere.Eu nu am putere aici.Singuru lucru pe care pot sa il fac e sa ajut cu un vot amarat.Spui ca am dat un vot cand erau deja destule.Dar in celalalte zile cand am dat un vot destul de important?Poate nu am ajuns acasa sa dau un vot "la timp".

Link to comment
Share on other sites

Guest SouthBoy_Lucyo

Deci, daca nu l-a investigat nimeni pe Southboy lucio, sa o faca ..daca l-a investigat si a iesit curat sa ma anunte, findca eu il votez.

Acum intr-o seara a lasat de inteles ca e popa (m-am impiedicat in roba) dar l-a acuzat de nenumarate ori pe Rsuperstar. Cati dintre noi am juca asa dezinvolt.

imi pare rau pentru faza cu lancelot, dar chiar nu ma asteptam sa-l votati atatia... eu de fapt speram sa vina cineva cu vreo investigatie facuta asupra lui. a/w, sry :(

southboy e posibil sa fie tot mason daca ii lua apararea asa inversunat lui lance

Hint.

Nu a mai facut nimeni investigatii ceva?

Dece era mult sange la crazykid unde a murit fallout?

Link to comment
Share on other sites

Daca e asa cum zici tu, acum intr-o seara de ce ai zis ca-ti calci pe roba [(ca si cum ai fi preot) (a sters blk posturile ca era noapte)]

Pana la urma tu esti tot ce zice lumea, daca lucky zicea ca esti mason, mason esti, daca zicea ca esti ..esti ciudat!

Link to comment
Share on other sites

Guest SouthBoy_Lucyo

Daca e asa cum zici tu, acum intr-o seara de ce ai zis ca-ti calci pe roba [(ca si cum ai fi preot) (a sters blk posturile ca era noapte)]

Pana la urma tu esti tot ce zice lumea, daca lucky zicea ca esti mason, mason esti, daca zicea ca esti ..esti ciudat!

Poate ca si masonii au ritualuri, robe...doar sunt un cult in esenta.

Tu de ce il aperi pe Superstar?

Vreun motiv anume?

Link to comment
Share on other sites

Poate ca si masonii au ritualuri, robe...doar sunt un cult in esenta.

Tu de ce il aperi pe Superstar?

Vreun motiv anume?

superstar a murit deja :lol: si s-a dovedit a nu fi un rol negativ pe cum insinuai tu :) ceea ce nu te pune intr-o lumina prea buna si ai putea sa ne spui de ce il acuzai cu atata inversunare

Link to comment
Share on other sites

Deci, daca nu l-a investigat nimeni pe Southboy lucio, sa o faca

superstar a murit deja :lol: si s-a dovedit a nu fi un rol negativ pe cum insinuai tu :) ceea ce nu te pune intr-o lumina prea buna si ai putea sa ne spui de ce il acuzai cu atata inversunare

stati locului

Link to comment
Share on other sites

Guest SouthBoy_Lucyo

superstar a murit deja :lol: si s-a dovedit a nu fi un rol negativ pe cum insinuai tu :) ceea ce nu te pune intr-o lumina prea buna si ai putea sa ne spui de ce il acuzai cu atata inversunare

Da sa moara jenica, era vanzator....am citit in graba si eram prea intrigat de sangele mult din casa de la crazykid... big bubu.

Il acuzam ca mi se parea dubios ca e prea linistit...fail :)

Oky, facepalm to myself....

Moving on..... cum am mai intrebat si mai sus, a mai facut cineva ceva investigatii ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...