Jump to content
DuR@nG0_*

Betiv :))

Recommended Posts

saracul ? ala daca s-ar putea ridica in picioare s-ar duce sa isi bata nevasta...sincer...nu le plangeti de mila alcolicilor...isi merita soarta ...chiar daca dupa ei distrug alte vieti....

ce ne ramane e doar sa radem :)

Ma scuzati pentru greselile gramaticale ....

Link to comment
Share on other sites

Si ce e de ras? <_<

E de plans,nu de ras...Saracu' om...

hai...sa plangem..ca unu doarme in mijlocul strazii de beat....

this it's so sad....

@WhiteSword ...da...nu e chiar nimic funny .....cand se taraste in patru labe pana in cealanta parte a drumului ca se culce ar trebui ca toti sa plangem in hohote

Link to comment
Share on other sites

pai atunci hai sa radem din orice.

omul ala putea sa moara inghetat , tu nu ai vazut ca zacea in drum, pe zapada? de unde stii tu ca se ducea acasa sa-si bata sotia? la fel pot sa ma gandesc si eu ca s-a certat cu ea, si s-a dus la bar sa-i treaca oful.

e frumos sa razi de necazul altuia?

Link to comment
Share on other sites

Guest WhiteSword

hai...sa plangem..ca unu doarme in mijlocul strazii de beat....

this it's so sad....

@WhiteSword ...da...nu e chiar nimic funny .....cand se taraste in patru labe pana in cealanta parte a drumului ca se culce ar trebui ca toti sa plangem in hohote

Ce ar fi sa rad de tine ca ai nick de cocalar?Ti se pare funny?Mie nu...

# nu rade de necazurile altora ca intr`o zi le vei avea si tu .... ( nu mai stiu cum era exact proverbul )

Ma rog,si`a facut`o cu mana lui,mie nu imi sta in caracter sa rad de x sau de y ca are 5 maini sau ca merge in 3 labe ... Poate altii mor de ras,dar asta chiar nu e funny :blink: lol ..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...