Jump to content
kamikaze24

Comunism

Recommended Posts

Nu inteleg de ce s-a inchis topicul :-?? http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=400011

Era un topic deschis pentru playeri, nu pentru admini....mai lasati-ne si pe noi sa discutam, nu va mai bagati peste tot...chiar daca aveti grade si puteti sanctiona/inchide tot ce nu va convine.

Nu e de ajuns ca va bateti joc de noi fiecare cum vreti, dupa cum il taie capu.

Acolo era vorba de diferenta dintre decizia ta si decizia lui ija pe un subiect asemanator, nicidecum nu era vorba ca tu ai decis sa nu dai nefondata sau ss...vreau sa inteleg de ce nu mergeti toti pe aceleasi principii si reguli...unu trece cu vederea, altu sanctioneaza acelasi tip de plangere....unde mai e egalitatea intre playeri, daca unii sunt favorizati sau altii defavorizati ???

Incercati sa intelegeti un subiect inainte sa luati o decizie...sau daca nici nu vreti sa intelegeti despre ce este vorba, macar lasati-ne pe noi astia care ne pierdem zilele si noptile prin joc, sa batem campii...macar atat sa putem face, fara interventia voastra, inutila de altfel.

Sper ca topicul asta sa nu fie inchis, altfel rog si ceilalti playeri sa nu isi mai piarda timpul postand pe forum... PUTEREA ADMINILOR sta in mainile noastre (daca nu jucam, daca nu postam, daca nu vorbim si daca noi nu scriem ADMINII nu au unde sa faca legea)

Va rog sa continuati aici, subiectul http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=400011

Link to comment
Share on other sites

+ fiecare forum cand te inscri au niste conditi care daca citesti acolo cu atentie ,iti spun ca au tot dreptul de a modera . nu poti face nimica ^^, moderatorul este power ,intodeauna va gasi ceva pt ati inchide topicul.raspunsul ti l-ai dat singur :I

Uite un raspuns frumos ^ gen.. > :adminpower: ... poti sa le aduci n dovezi... ca tot aia e :)) las-o asa cum a cazut ca n-ai cu cine ^_^

@referitor de subiectul trecut, sentinta se da in functie de admin si de preferintele lui ,oricat ar nega el/ei si s-a vazut asta din punctul de vedere a playerilor..niciodata nu o sa recunoasca un admin ca a da un nr de zile pt ca ii e amic,sa mai stiu eu ce altcv. O sa zica doar..FAC CE VREAU! Sunt admin deci pot.Ne batem cu pumnii pe piept degeaba.Puterea la conducere..unde e dan diaconescu?? avem si noi nevoie de partidul Regatului LinkMania Mu online :))

ija,oick,Odyzeus felicitari ei pot fi impartiali,sunt oare super oameni?NU!

Edited by GuessWhoIAm
Link to comment
Share on other sites

Daca nu stiati inca dupa atata timp va spun eu, pe forum, sectiunea MU are anumite reguli, pe langa cele generale ale linkmania, una din ele este:

P?reri despre un juc?tor / admin / moderator / GM

* În cadrul sec?iunii Mu -Linkmania sunt interzise topicurile prin care se exprim? / se cer p?reri despre un juc?tor / admin / moderator / GM.

* Nu se accept? scuze de genul: "Ceream p?rerea despre mine", "Dar exprimam o p?rere pozitiv?" etc.

* Deschiderea unui astfel de topic va fi sanc?ionat? cu 3 zile pauz? pe forum.

* Înc?lcarea repetat? a acestei reguli poate duce la cont suspendat pe perioad? nederminat?.

Link to comment
Share on other sites

Daca nu stiati inca dupa atata timp va spun eu, pe forum, sectiunea MU are anumite reguli, pe langa cele generale ale linkmania, una din ele este:

Ok, dar sunt zeci de alte topicuri unde se cer pareri si se discuta anumite subiecte si nu au fost inchise in 30 de minute...au fost lasate zile intregi.

Daca subiectu asta e atat de deranjant, o sa imi cer scuze pentru ca altceva nu am ce sa fac.

Si puteti inchide.

Dar ceea ce se intampla nu este normal si ca mine or sa mai fie.

Indiferent de situatie nu o sa mai postez pe forum, pentru ca imi este frica sa nu fiu sanctionat chiar daca am dreptate.

Multumesc oick, pentru ca ai stiut sa dai un raspuns fara sa inchizi topicul, ai lasat drept la replica. Respect.

Link to comment
Share on other sites

Daca nu stiati inca dupa atata timp va spun eu, pe forum, sectiunea MU are anumite reguli, pe langa cele generale ale linkmania, una din ele este:

Kamikaze eu l-am inchis din mai mutle motive.

1 ti-am raspuns practic la doleanta. Nu ai cum sa compari cele 2 cazuri atata timp cat nu era vorba de aceeiasi termeni folositi in cele 2 Plangeri

2 Orice topic de acest fel degenereaza in flame /jigniri si acuzatii. Ceea ce faci si tu de altfel. Daca era comunism probabil iti suspendam si userul

Ca sa-ti fac placerea o sa-l las deschis la comunitate sa vezi ce se intampla :)

Link to comment
Share on other sites

Guest HughHefner

Nu inteleg de ce s-a inchis topicul :-?? http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=400011

Era un topic deschis pentru playeri, nu pentru admini....mai lasati-ne si pe noi sa discutam, nu va mai bagati peste tot...chiar daca aveti grade si puteti sanctiona/inchide tot ce nu va convine.

Nu e de ajuns ca va bateti joc de noi fiecare cum vreti, dupa cum il taie capu.

Acolo era vorba de diferenta dintre decizia ta si decizia lui ija pe un subiect asemanator, nicidecum nu era vorba ca tu ai decis sa nu dai nefondata sau ss...vreau sa inteleg de ce nu mergeti toti pe aceleasi principii si reguli...unu trece cu vederea, altu sanctioneaza acelasi tip de plangere....unde mai e egalitatea intre playeri, daca unii sunt favorizati sau altii defavorizati ???

Incercati sa intelegeti un subiect inainte sa luati o decizie...sau daca nici nu vreti sa intelegeti despre ce este vorba, macar lasati-ne pe noi astia care ne pierdem zilele si noptile prin joc, sa batem campii...macar atat sa putem face, fara interventia voastra, inutila de altfel.

Sper ca topicul asta sa nu fie inchis, altfel rog si ceilalti playeri sa nu isi mai piarda timpul postand pe forum... PUTEREA ADMINILOR sta in mainile noastre (daca nu jucam, daca nu postam, daca nu vorbim si daca noi nu scriem ADMINII nu au unde sa faca legea)

Va rog sa continuati aici, subiectul http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=400011

omule tu ai dreptate.. insa aici mai toata lumea a luat in serios jocu asta....chiar dak oameni se joaca pt a se distra a se mai recreea ....

nu se mai stie de o gluma alea alea ca gata ss... .... una doua da m ss :))) nu ii convine la cineva ii da closed la topic nu ai ce sa faci..

niciodata nu o sa rezolvi nimik ... aici pe forum totul ramane doar scris nimik nu se schimba :tiphat:

sper ca nu o sa primesc warn pt asta insa mi sa parut super amuzanta o faza... murdoc sa lasat de joc a zis ca numai joaca si culmea a fost prins ca culege sing in crywolf sa creada jucatori ca " uite ia ss si admini " ^^^

eu m-am retras din joc numai joc.. cand o sa se mai calmeze spiritele ma bag si eu... am auzit ca o sa se bage seson 3.... e in probe :tiphat: :cool2: :cool2:

Link to comment
Share on other sites

Kamikaze eu l-am inchis din mai mutle motive.

1 ti-am raspuns practic la doleanta. Nu ai cum sa compari cele 2 cazuri atata timp cat nu era vorba de aceeiasi termeni folositi in cele 2 Plangeri

2 Orice topic de acest fel degenereaza in flame /jigniri si acuzatii. Ceea ce faci si tu de altfel. Daca era comunism probabil iti suspendam si userul

Ca sa-ti fac placerea o sa-l las deschis la comunitate sa vezi ce se intampla :)

Lancelot problema este ca voi dela Mu-online,inchideti mereu si repede orice topic m-ai interesant si bun de,,barfa".

Useri se plictisesc pe forum dc nu este nici un topic bun de barfa deschisa(vorbesc in numele meu)

Eu am mai deschis un topic despre faptul ca voi inchideti repede orice topic mai zamos,forumul are niste reguli si dc userul nu-l respecta datile avertisment si dupa ban dc se posteaza aiurea.

Are dreptate kamikaze,ne simtim ca in comunism,cand apare cv topic care nu va place imediat o inchideti.

Link to comment
Share on other sites

Guest gigibila

ba admini.

cum plm sa nu aibe omu voie sa vorbeasca ca ii dati voi ss..edit voastra.

e forum scrie fiecare ce vrea edit lor .

nu iti convine bv lor dar nu le da ss pe forum edit suspendati in gura voastra!!

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...