Jump to content
{JM}Alex Lifetaker

Bataie intre fete la oradea

Recommended Posts

Care a vazut video-ul... e tare de tot wink.gif

Daca erau baieti mai mult ca sigur ca unul din ei ajungea la spital wink.gif

Hehe ce tactici de UFC... o tine pe ceealalta cu mana de par si ii frigea cate un pumn in bot smile.gif

Heh... misto... ce si-a luat-o aia...

Deci copii ce ati invatat din asta??

1. School is fun!

2. Long hair sux

3. Traiasca telefoanele cu captura video wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu e recenta, dar acum vreo 2 zile au aratat iar la televizor ca era un reportaj despre noul regulament sau ceva, am vazut si eu imaginile iar. Au fost cam dupa scandalul cu fetele alea dezbracate din nu stiu ce oras care s-au dovedit ca nu erau din Romania, cam in perioada aia a fost, oricum inainte de vacanta.

Edit: am cautat pe huburi filmul, se gaseste (hint: cautati "bataie fete" si video), dar se pare ca e din Constanta, nu stiu de unde ati scos Oradea...

Link to comment
Share on other sites

Dap se pare ca sunt 2 filme de acest gen... voi vorbiti despre ala din constanta...

Eu vorbesc despre astia din oradea(au si accent oradean), si in film NIMENI NU SE TINE UNUL PE ALTUL deci pur si simplu stau si se uita nu intervine nimeni ... si astia mai demult au planuit chestia asta nu a fost ceva spontan o arata pe prima tipa cum se pregatea sa o bata pe cealalta si intra in clasa biggrin.gif

Oricum pare real smile.gif nu cred ca e mima...

Filmuletzul luati-l de aici :

http://www.underw.org/details.php?id=167&hit=1

Link to comment
Share on other sites

Da, sunt doua filme separate. Am mai gasit pe DC unul cu doua fete care se bat, ala e tare rau ca-i arde aleia de o indoaie, dar vorbesc engleza. Totusi, daca vreti sa vedeti, se numea "bataia intre fete 2.avi" si are aprox 5.8 MB, 35 de secunde de film. Asta mi s-a parut cel mai hazliu, nu stiu ce au avut cu saraca fata...

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...