Jump to content
Guest

Rus beat in ambulanta

Recommended Posts

si sunt orb ca nu aud ce zice ala, asa-i ?

NU e nimic amuzant in acest video, este doar un cetatean aflat sub influenta alcoolului care se manifesta in modul normal al starii prin care trece. N-ai mai vazut vreun om beat ?

PS: Cred ca esti genul de persoana care rade din orice

Edited by Drops
scos text din quote la post imediat anterior
Link to comment
Share on other sites

... Ce insemna cuvantu' ala " Ipileaj " de il tot repeta cand dadea cu capu' de aia :)) ?

De fapt el zice asa: "aii" + "o injuratura" :).

Juan, cat timp si-a facut-o cu mana lui il putem lasa ca exemplu la "asa NU" :P.

Cu stima,

Io, Drops

Link to comment
Share on other sites

Guest SherkaN

si sunt orb ca nu aud ce zice ala, asa-i ?

NU e nimic amuzant in acest video, este doar un cetatean aflat sub influenta alcoolului care se manifesta in modul normal al starii prin care trece. N-ai mai vazut vreun om beat ?

PS: Cred ca esti genul de persoana care rade din orice

Esti politist ? :))

Edit : simpatic rusu`, e mai tare ala al noustr din camion :))

Link to comment
Share on other sites

Sal'tari.

Juan ai dreptate.

Dar pentru ca un astfel de filmulet poate sa atraga atentia asupra riscurilor la care ne supunem cand bem "fara masura" il putem lasa si da ( cum am mentionat mai sus ) ca exemplu la "asa NU".

In celalat topic e vorba de o persoana care sufera de o boala psihica si l-am inchis.

Cu stima,

Io, Drops

Link to comment
Share on other sites

Pai asta am vrut si eu sa remarc, nu este amuzant, este ingrijorator, poate penibil daca intreci masura cu paharul. Totusi sectiunea aceasta este bazata pe videoclipurile care te pot ajuta sa-ti afisezi un zambet pe buze.

Link to comment
Share on other sites

Guest SherkaN

Pai asta am vrut si eu sa remarc, nu este amuzant, este ingrijorator, poate penibil daca intreci masura cu paharul. Totusi sectiunea aceasta este bazata pe videoclipurile care te pot ajuta sa-ti afisezi un zambet pe buze.

Acum fara suparare, dar parerea ta tre sa ne fie exemplu , categoria de umor care te face pe tine sa razi tre sa ne faca pe toti ? Nici mie nu mi se pare asta vreun comic, dar daca e pe`asa nici Stan si Bran nu erau genii, si totusi lumii placea , lasa prostii sa rada la ce vor, tu la ce vrei. Edit : "prosti" nu ma refer la cineva anume , ci ca la o clasa sociala.

Link to comment
Share on other sites

Sal'tari.

Baieti amandoi aveti dreptate si va rog, cu tot respectul, sa continuati ( daca vreti ) prin PM-uri ( sau gasiti voi o alta forma de comunicare :P ).

Juan oricand crezi ca ceva din sectiunea asta nu este in regula da-mi PM ca verific imediat.

Cu stima,

Io, Drops

Link to comment
Share on other sites

Nu e nevoie Domnule Drops de PM pentru a discuta cu cineva (nu ma refer in a va anunta de alte topicuri), ca ne chinuim sa fim ON TOPIC, si sa discutam de acest video

Acum fara suparare, dar parerea ta tre sa ne fie exemplu , categoria de umor care te face pe tine sa razi tre sa ne faca pe toti ? Nici mie nu mi se pare asta vreun comic, dar daca e pe`asa nici Stan si Bran nu erau genii, si totusi lumii placea , lasa prostii sa rada la ce vor, tu la ce vrei. Edit : "prosti" nu ma refer la cineva anume , ci ca la o clasa sociala.

Si cum ai vrea sa-mi dau cu parerea despre acest video? Cum fac cativa pusti din sectiunea MTA (nu dau nume) care vin aici si rad de orice video postat? GEN:" =))=))=)) hahaha, s-a imbatat asta =)))) " . Eu am incercat sa vin cu argumente ca acest video nu este funny. Am observat ca unii au ras si de acele persoane cu dizabilitati psihice, si nu mi s-a parut deloc amuzant. La fel cum nici aici nu mi se pare amuzant, ca totusi acel om, pe langa faptul ca are o alcoolemie cu grad de risc ridicat, este si nervos, asta te trimite cu gandul ca a baut de suparare, nimeni nu stia ce a fost in sufletul lui si a gasit o cale de "evadare" mai putin buna pentru sanatatea sa

#Stanley Laurel si Oliver Hardy, cei care ii interpretau pe "Stan si Bran" au fost actori de comedie, asta era meseria lor, sa ne faca sa radem

Link to comment
Share on other sites

Juan are dreptate , si mie unul mi se pare penibil de slab la categoria amuzament insa asta nu inseamna ca nu schiteaza nici un zambet , avand in vedere ca orice betiv este amuzant (fiecare in modul lui).

Dar ce , nu ati mai vazut betivi? Mergeti la colt la magazin si vedeti in fata batrani beti morti de care puteti face misto si sa radeti mai mult decat uitandu-va la un videoclip cu nimic interesant decat obisnuitul.

Baft?!

Link to comment
Share on other sites

Ce insemna cuvantu' ala " Ipileaj " de il tot repeta cand dadea cu capu' de aia :)) ?

Asa se exprima rusul in mod obscen/vulgar atunci cand ii este nasol.

Pe romaneste ar fi "Aoleu! Aoleu!"

Si mai pe romaneste "Vai de p**a mea!"

Pacientul se afla intr-o stare de alcolemie avansata: dureri de cap, ameteli, panica, soc nervos.

Dar este dureros faptul ca pacienti de alta categorie

se amuza pe seama unui nenorocit.

Este pur inuman sa faci asta .

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...