Jump to content
Dani

Serban Huidu in coma

Recommended Posts

Guest k1nd3rb0y

Sa speram ca se va face bine.Oricum nu cred ca este asa de grav .. totusi ..

Depinde de ce s-a lovit, daca a dat cu capu sau a intrat in plin cu ... iti dai seama ca ramai inconstient la o viteza destul de mare ( asa scria pe cancan ).

Eu n-am avut nicio reactie? Sa fie din cauza ca sunt eu mai ciudat sau ca ma intereseaza de el la fel de mult pe cat m-ar interesa de altii care sufera accidente si pe care nu ii sustine lumea?

Superstar ,depinde de fiecare persoana. Depinde de caracterul fiecaruia.

Link to comment

Eu n-am avut nicio reactie? Sa fie din cauza ca sunt eu mai ciudat sau ca ma intereseaza de el la fel de mult pe cat m-ar interesa de altii care sufera accidente si pe care nu ii sustine lumea?

Da, e adevarat ce spui, dar asta e lumea in ziua de azi. Doi la mana, Huidu nu e orice "vedeta". El are ceva ce nu au foarte multi.

@on

Magda Istrate, PR-ul postului Prima TV: "?erban Huidu nu a intrat în com? dup? accident, ci i s-a indus o stare de com?"

Link to comment

Da, e adevarat ce spui, dar asta e lumea in ziua de azi. Doi la mana, Huidu nu e orice "vedeta". El are ceva ce nu au foarte multi.

@on

Magda Istrate, PR-ul postului Prima TV: "?erban Huidu nu a intrat în com? dup? accident, ci i s-a indus o stare de com?"

Spui ca nu e orice vedeta si m-ai bagat in ceata: ce are el special fata de ceilalti? :-?? In fine, parca a mai scris cineva mai sus de inducerea starii de coma si asta schimba siuatia initiala cu mult.

Shit happens.

Link to comment
Guest *AdrIaNO*

Dumnezeu sa-i dea sanatate eu unu ias sugera dupa ce isi revine sa faca altfel de emisiune poate ior ajuns blestemele celor de care a facut misto la tv un alt exemplu e Fatu ala care nul vad bine si pe ala care distruge familii cu farsele lui lumea te blesteama iti pune lumanari la Biserica etc...

Link to comment

Socrul “cârcota?ului” a dezv?luit cum s-au petrecut evenimentele: “Eram cu el pe pârtie. Dup? ce s-a lovit mi-a spus: «Chema?i o ambulan??, c? nu vreau s? m? mi?c, s? nu-mi fac r?u». Dup? aceea au venit salvamonti?tii, care l-au dus la un elicopter ?i l-au transportat la spital”. Matei Vintil? a continuat: “În aceast? sear? i se va face un RMN. În func?ie de acesta, doctorii vor hot?rî dac? trebuie operat sau nu. Dac? se va opta pentru o interven?ie chirurgical?, ?erban va fi mutat la un spital din Viena”.

Link to comment

Who cares? A atras antipatie de ceva vreme si mistoul cu tenta de subiectivism i-a stricat "farmecul". Daca ar fi cineva care ar trebui laudat ar trebui sa fie Gainusa si nu Huidu.

Impreuna formeaza o echipa si o prietenie .

Hai huidule ca te asteptam pe 16 ianuarie la kiss fm :)

Link to comment

Starea lui ?erban Huidu este stabil?, nu au ap?rut complica?ii pe parcursul nop?ii

Starea prezentatorului de televiziune ?erban Huidu, care a suferit un accident pe o pârtie de schi din Austria, miercuri, este stabil?, pe parcursul nop?ii de miercuri spre joi nefiind înregistrate complica?ii, au declarat pentru MEDIAFAX reprezentan?ii Prima TV.

?erban Huidu este în com? indus?, de miercuri sear?, ca urmare a accidentului suferit. Potrivit reprezentan?ilor Prima TV, el este supus în continuare investiga?iilor medicale, pe parcursul zilei de joi urmând ca medicii s? fac? publice mai multe informa?ii despre starea acestuia.

"Medicii au reu?it s? stabilieze starea pacientului. Pe parcursul nop?ii (de miercuri spre joi, n.r.) nu au ap?rut complica?ii. Este în continuare în com? indus? pentru a fi efectuate investiga?ii medicale", a declarat Magda Istrate, PR-ul postului Prima TV.

Realizatorul TV ?erban Huidu se afl? internat în stare grav? într-un spital din Austria, dup? ce a suferit un accident pe o pârtie de schi din Innsbruck, în cursul zilei de miercuri, au declarat pentru MEDIAFAX reprezentan?i ai postului Prima TV ?i apropia?i ai familiei.

Potrivit reprezentan?ilor Prima TV, starea de s?n?tate a lui ?erban Huidu este "nesigur?", ace?tia ad?ugând c? realizatorul TV este supus unor investiga?ii medicale.

Potrivit site-ului TT.com, ?erban Huidu a c?zut aproximativ trei metri printre copacii de lâng? pârtia de schi. De asemenea, conform sursei citate Huidu purta o casc?. Site-ul mai noteaz? c? Huidu a fost preluat de salvamonti?ti, fiind apoi transportat la Spitalul Universitar din Innsbruck cu un elicopter.

?erban Huidu are 34 de ani ?i este realizator de radio ?i de televiziune. El prezint?, împreun? cu Mihai G?inu??, show-ul matinal de la postul de radio Kiss FM, precum ?i emisiunea s?pt?mânal? de la Prima TV "Cronica Cârcota?ilor".

mediafax

Link to comment

Dumnezeu sa-i dea sanatate eu unu ias sugera dupa ce isi revine sa faca altfel de emisiune poate ior ajuns blestemele celor de care a facut misto la tv un alt exemplu e Fatu ala care nul vad bine si pe ala care distruge familii cu farsele lui lumea te blesteama iti pune lumanari la Biserica etc...

w00t?

...insanatosire grabnica,mie imi place cronica !

Link to comment

Dumnezeu sa-i dea sanatate eu unu ias sugera dupa ce isi revine sa faca altfel de emisiune poate ior ajuns blestemele celor de care a facut misto la tv un alt exemplu e Fatu ala care nul vad bine si pe ala care distruge familii cu farsele lui lumea te blesteama iti pune lumanari la Biserica etc...

Ce blesteme ma ? s-a-ntamplat si gata , ce atatea blesteme :lol: . Daca te impiedici si-ti rupi picorul , te-au ajuns blestemele... :lol:

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...