Jump to content
Guest k1nd3rb0y

Uite asa ar arata Niagara daca ar seca !

Recommended Posts

Guest k1nd3rb0y

cascada-niagara-fara-apa.jpg

Imagini nemaivazute cu Niagara au fost facute publice! Fotografiile dateaza din 1969, cand cascada a fost secata timp de 6 luni.

In urma cu 41 de ani, cascada Niagara a fost secata de catre ingineri pentru aproape jumatate de an pentru a strange pietrele de la baza ei.

Fotografiile cu Niagara seaca nu au fost facute publice decat acum. Imaginile ne arata cum ar arata cascada daca in viitor va seca.

Sursa: link

Edited by Tybork
Link to comment

daca ar fi fost in Romania mar fi interesa mai mult .

au cautat aur :)) cu scuza ca aduna pietre

scopul scuza mijloacele.

nici eu nu cred ca ar fi secat niagara pentru pietre , sigur se cauta altceva. oricum arata ... infiorator asa seaca , cu pietrele alea.

Link to comment

cascada-niagara-fara-apa.jpg

Imagini nemaivazute cu Niagara au fost facute publice! Fotografiile dateaza din 1969, cand cascada a fost secata timp de 6 luni.

In urma cu 41 de ani, cascada Niagara a fost secata de catre ingineri pentru aproape jumatate de an pentru a strange pietrele de la baza ei.

Fotografiile cu Niagara seaca nu au fost facute publice decat acum. Imaginile ne arata cum ar arata cascada daca in viitor va seca.

o sursa ? ceva ?

Link to comment
Guest k1nd3rb0y

In urma cu 41 de ani, cascada Niagara a fost secata de catre ingineri pentru aproape jumatate de an pentru a strange pietrele de la baza ei.

Nu cred ca-n 6 luni nimeni n-ar fi observat ca a secat.

Amator de +1 ? Nici macar nu ai citit ce era scris in primul post .

Link to comment

tu nu ai inteles esenta postului lui slow. chiar tu ai citat lucrul la care s-a referit el si anume " cascada Niagara a fost secata de catre ingineri pentru aproape jumatate de an pentru a strange pietrele de la baza ei."

juma' de an = 6 luni.

si la 6 mii de mesaje iti spun eu ca nu-ti mai arde sa faci +1

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...