Jump to content
alex240390

Playeri care inca nu au atins 1 RR

Recommended Posts

Daca nu ai atins inca 1 rr, lasa aici numele caracterului si poate ne adunam mai multi, ca e a naibii de greu fara guilda si mai ales ca iti fura spotul astia mai mari 8-|;

Incep eu:

nume char : Hasma

tip char : SM

level : 200

Deobicei ma gasiti in LT7 ca in alta parte nu rezist !.

Ah, si poate ne adunam mai multi, si daca mai e careva mai mare care ar putea sa ne ajute sa crestem in DS sau BC, ar fi genial !

Link to comment
Share on other sites

Daca nu ai atins inca 1 rr, lasa aici numele caracterului si poate ne adunam mai multi, ca e a naibii de greu fara guilda si mai ales ca iti fura spotul astia mai mari 8-|;

Incep eu:

nume char : Hasma

tip char : SM

level : 200

Deobicei ma gasiti in LT7 ca in alta parte nu rezist !.

Ah, si poate ne adunam mai multi, si daca mai e careva mai mare care ar putea sa ne ajute sa crestem in DS sau BC, ar fi genial !

cauta guilda Cyan. suntem pitici friendly :)

Link to comment
Share on other sites

Nu am gasit pe nimeni din guilda cyan ...

De cand am facut topicul, mai nimeni nu a vrut sa ajute, au mai fost 1-2 de lvl-ul meu .

Probabil, ori toti au trecut de un prag de rr-uri si nu-i mai intereseaza, ori lumea prefera doar sa stea afk si sa creada ca asa e frumos jocul.

Ah, si tipul care a zis ca BC si DS sunt o pierdere de spatiu pe server ... pai atunci de ce nu facem doar o singura harta cu un tzarc imens si lasam doar un spit liniar de 30 de mobi la 5 secunde ? Asta ar simplifica totul :|. Pacat ca nu se mai baga lumea la diversitate 8-|.

Link to comment
Share on other sites

Nu am gasit pe nimeni din guilda cyan ...

De cand am facut topicul, mai nimeni nu a vrut sa ajute, au mai fost 1-2 de lvl-ul meu .

Probabil, ori toti au trecut de un prag de rr-uri si nu-i mai intereseaza, ori lumea prefera doar sa stea afk si sa creada ca asa e frumos jocul.

Ah, si tipul care a zis ca BC si DS sunt o pierdere de spatiu pe server ... pai atunci de ce nu facem doar o singura harta cu un tzarc imens si lasam doar un spit liniar de 30 de mobi la 5 secunde ? Asta ar simplifica totul :|. Pacat ca nu se mai baga lumea la diversitate 8-|.

sa fii vazut inceputul cum a fost, cand nu avea nimeni rr, chinuiete si tu putin, cum neam chinuit toti,

vrei asa gata totu muran gura? nai vrea sa stam si on dupa tine sa te rr in 3 zile?

Link to comment
Share on other sites

La inceput nu erau rr-iti sa vina sa te omoare pe spot sau sa-si bata joc de tine si sa te ia la misto :).A cerut ajutorul pentru ca n-are cum,unde sa creasca din cauza celor mari,ce nu e clar?.Eu abia am dat rr ca am fost plecat,daca te gasesc on pe la 10:00 te iau la party :)

Link to comment
Share on other sites

Guest [SPAMMERS]CrazyPiE

sau panduru gandeste-te ca ca poate altii au crescut mai multe caractere de la 0 pe vremea cand tu nu aveai treaba cu mu-ul si au vazut zeci de inceputuri de care spui tu. daca nu vrei, nu`ti place sa ajuti nu trebuie sa cauti anturaj :) MS!

Link to comment
Share on other sites

sa fii vazut inceputul cum a fost, cand nu avea nimeni rr, chinuiete si tu putin, cum neam chinuit toti,

vrei asa gata totu muran gura? nai vrea sa stam si on dupa tine sa te rr in 3 zile?

Vaiiii ce te`ai chinuit si u .. :( .... ba numai sa bagati intepaturi stiti si + sa stricati topicurile frumoase ... el a zis o parere .. cu ce te`a deranjat ?

Link to comment
Share on other sites

sa fii vazut inceputul cum a fost, cand nu avea nimeni rr, chinuiete si tu putin, cum neam chinuit toti,

vrei asa gata totu muran gura? nai vrea sa stam si on dupa tine sa te rr in 3 zile?

omule, am jucat pe linkmania si mu si jedi academy acu 6 ani, si crede-ma in amandoua am contribuit cu ceva (si dpdv "social" si dpdv administrativ).

Efectiv imi pare rau ca lumea a ajuns doar sa stea afk (mai ales ca acuma mai sunt si boti cu autoatack/autoheal/autodeny chestii care prin 2005-2006 nu prea existau (pana si afk-ul era interzis de o bucata de timp) ).

Crede-ma nu ma deranjeaza sa muncesc ... ma deranjeaza sa muncesc de unul singur ca doar de aia se cheama mmorpg ... mnah, nu am vrut sa par impertinent sau lenes, am vrut doar sa adun lumea care e in situatia mea sa vada ca se poate JUCA mu , nu doar munci la caracter .

Ah, si am muncit inainte destul la caracter, doar ca munceam cu placere, jocul chiar avea farmec, nu respectam toti o rutina idioata tot timpul (plus ca rata de experienta era mult mai joasa si lumea chiar abia astepta un blood castle de trebuia sa dai rapid click ca se ocupau imediat locurile).

Mnah ... poate in vreo saptamana - doua imi dau cateva rr-uri si mai prind si eu care/cum stau treburile acuma cu jocul .

Link to comment
Share on other sites

Nu am gasit pe nimeni din guilda cyan ...

De cand am facut topicul, mai nimeni nu a vrut sa ajute, au mai fost 1-2 de lvl-ul meu .

Probabil, ori toti au trecut de un prag de rr-uri si nu-i mai intereseaza, ori lumea prefera doar sa stea afk si sa creada ca asa e frumos jocul.

Ah, si tipul care a zis ca BC si DS sunt o pierdere de spatiu pe server ... pai atunci de ce nu facem doar o singura harta cu un tzarc imens si lasam doar un spit liniar de 30 de mobi la 5 secunde ? Asta ar simplifica totul :|. Pacat ca nu se mai baga lumea la diversitate 8-|.

nu mi-ai dat pm deloc. am dat 2 rr de cand ai facut topicul. pana acum aveai cel putin 1 rr.

referitor la cele spuse de tine despre tarc bk, eu doar ti-am relatat cum sta treaba pe server cu privire la BC, DS. nu e vina mea ca nu le mai foloseste lumea.

Link to comment
Share on other sites

Vaiiii ce te`ai chinuit si u .. :( .... ba numai sa bagati intepaturi stiti si + sa stricati topicurile frumoase ... el a zis o parere .. cu ce te`a deranjat ?

tie ce nu iti convine ma distrusule? ai stat tu la curu meu sa vezi daca mam chinuit sau nu??

ce ai de obiectat cu privire la modul meu de gandire???

PS:iti dau un sfat prietenes!!! dute afara pe strada si o sa obesrvi niste stalpi cu fire pe sus, eventual niste becuri, esti invitatul meu sa dai cu capu in stalp pana cand or sa inceapa porcii sa zboare.

Link to comment
Share on other sites

salut Alex

fara guilda nu mai faci nimic acum, nu-ti da nimeni o mana de ajutor, stiu ca si eu tot asa am fost mic si cand ceream party (si ma refer la spoturi de nimic ex: devias2-3-4) imi dadeau toti pk ...ce sa faci, daca asa a devenit lumea :dooh: , dar pot sa spun ca dupa ce-am intrat intr-un guild imediat am dat rr, m-au ajutat toti sa cresc, si acum am ajuns si eu un mini-holder :D( 9 rr)

ceea ce vreau sa-ti spun este ca fara o guilda, nu faci nimic, poate te ajuta cativa, si o sa dai 1 rr pana la urma, da dupa o iei iar de la capat

iti propun sa faci o cerere la noi pe forum, si o sa te ajutam cat si cum putem...asta daca nu esti genu de om care dupa 4-5 rr sa ne parasesti pt o guilda mai mare...ceea ce nu-mi pari a fi

guilda se numeste Heaven

poti intra sa lasi o cerere aici -> http://members.heavenforum.com/forum.htm

bafta :right:

Link to comment
Share on other sites

se putea ca de la o initiaviva buna a unui player sa nu faca cnv mai pe smecherul si sa se certe sau sa bata cu pumnu in masa ca vezi doamne cate rr-uri am eu si cat am muncit eu pt ele...wsm pandurule esti un penibil...dute si te mai racoreste nitzel :-j

Link to comment
Share on other sites

tie ce nu iti convine ma distrusule? ai stat tu la curu meu sa vezi daca mam chinuit sau nu??

ce ai de obiectat cu privire la modul meu de gandire???

PS:iti dau un sfat prietenes!!! dute afara pe strada si o sa obesrvi niste stalpi cu fire pe sus, eventual niste becuri, esti invitatul meu sa dai cu capu in stalp pana cand or sa inceapa porcii sa zboare.

cap de pluta mai taci !

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...