Jump to content
AngelHeart

Apropos de Logan

Recommended Posts

nu`sh de voi, insa mie nu`mi plac deloc mashinile, fie ele modificate, fie nu (tunate and stuff) cu abtzibilde cu numele producatorilor de diferite piese lipite pe caroserie... shi nici cele cu capota din fibra de sticla (gri)

câh din pctu asta de vedere

i like the rims :> shi culoarea, shi neoanele alea`s puse parca d`amputzelea acolo, ar fi mers mai bine unele albe sau roshii biggrin.gif

oricum, conteaza ca mashina e dragutza, tipa e frumoasa foc, dar, sa fiu sincer, nu prea vad in NFS - MW o dacie logan, oricat de modded ar fi ea... nu ai cum sa scotzi 500 CP din chestiutza asta, mashina asta de familie smile.gif) mi se pare total absurd tongue.gif

frumos oricum

Link to comment
Share on other sites

ce? era si o masina pe acolo? io am vazut doar tipa...ce chilotzei scurti avea..data viitoare o sa ma straduiesc sa vad si masina, dar nu cred ca o sa am norok...

lui fratemeu i-am spus exact asa..."uite mah, propusa pt nfs most wanted..."am deschis poza si el mi-a rasp.."Tipa?" si io am facut pe mine de ras...si i-am spus ca e un logan acolo...si el a zis..."Aaa..da chiar ca..seamana..." blink.gif24.gif24.gif

oricum, conteaza ca mashina e dragutza, tipa e frumoasa foc, dar, sa fiu sincer, nu prea vad in NFS - MW o dacie logan, oricat de modded ar fi ea... nu ai cum sa scotzi 500 CP din chestiutza asta, mashina asta de familie ) mi se pare total absurd

frumos oricum

tongue.gif se poate..sa speram ca o sa vedem..credeti-ma aia nu au ales logan pt ca au auzit de romania/dacia...au auzit de renault...fac ei cumva.."modifica"motorul si cu un nos parca vad loganul cum zboara pe soselele din acel orash...go go go !!!!

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...