Jump to content
Stalk3r

Acesta ne va fi sfarsitul? Pamantul ar putea fi lovit de un tsunami solar!

Recommended Posts

Hmm .. e trecut de marti si nu s-a intamplat nimic .. :-?? Oricum nici nu cred ca o sa se intample ceva asa de grav.

Asta a fost prima "intamplare" - de fapt, tu ce te asteptai sa se intample? Legat de partea a doua, ramane de vazut, varful activitatii solare urmeaza sa vina la anul, iar acesta nu e ultimul ciclu.

Link to comment

Cred ca ar trebui interzise astfel de stiri pe forum. Adica vad ca influenteaza foarte tare la anumite persoane ,acum depinde de caracterul fiecaruia.

Eu chiar nu stiu , nu ma pot exprima in ceea ce se va intampla sau s-ar putea sa se intample (sau nu se va intampla) , chiar nu am cuvinte. Sper sa nu fie nimic rau , ca oricum la cata imaginatie au Chinezii ne dau electricitate din bambus. :tiphat:

Link to comment

Sper sa nu fie nimic rau , ca oricum la cata imaginatie au Chinezii ne dau electricitate din bambus. :tiphat:

Nu conteaza din ce produci electricitate, conteaza ca nu ai transformatoare pe care sa le adaugi in circuit. Probabil ei si alte tari dezvoltate si-ar construi transformatoare intr-un an, doi, dar nu vreau sa ma gandesc la cat ne-ar lua noua sa ne revenim.

Link to comment

nustiu ce ziceti voi da parca era mai cald anul trecut si nu era nici un "tunami solar" ... si ps daca voi va plangeti( cei care nus din iasi) dapai noi ? la noi e cel mai cald :)) azi 36 de grade si noi nam murit :))

asa si articolul e postat pe 3, o trecut martia anuntata .. si care din voi o murit ? =))

ps: nu va mai uitati la stirile protv is cele mai "poraste" stiri,ca sa fiu bland astia nu stiu decat sa ingrozeasca populatia

Link to comment

In Bucuresti au fost 39 grade ?i cred c? doar o vr?biu?? a murit dar nu din cauza caldurii. (am fost dur) :crybaby:

Oricum nu credeam în a?a ceva , totu?i ar trebui interzise aceste genuri de ?tiri deoarece te ?in totu?i cu sufletul la gur? ?i s? nu fii vre-un slab de înger c? ai încurcat-o.

Sincer s? spun pe cât de tare nu am crezut în chestia asta , m-a pus pu?in pe gânduri.

Link to comment

^ Exagerat de cald pentru august ? Nu ?? :))

Gaseste o luna mai calda in aceasta perioada a anului inafara de august si te pun in loc de icoana :D

E vara ...

iulie, luna lui cuptor. Daca nu sti, de ce vorbesti aiurea? Normal, in iulie ar trebui sa fie cel mai cald (asa era cand inca sistemul Pamantului mergea cum trebuie).

Nu stiu de ce credeti in asa ceva. Avem 'zidul' nostru protector, chiar daca ar fii cum se zice, ar fii ceva mai cald pentru cateva minute/ore, dar in acele momente te poti duce la un bazin si stai in apa, sigur n-o sa simti nimic, decat racoare si relaxare.

Sfarsitul omenirii si al Pamantului nu o sa fie din cauza naturii (explozii solare, extraterestrii, etc.), ci din cauza noastra, a oamenilor.

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...