Jump to content
{JM}Alex Lifetaker

Cate ore stati la calculator zilnic?

Cate ore petreceti in fata calculatorului pe zi?  

79 members have voted

  1. 1. Cate ore petreceti in fata calculatorului pe zi?

    • 1< h
      0
    • 2 h
      1
    • 3-4 h
      11
    • 5-6 h
      11
    • 6-7 h
      11
    • 8-9 h
      18
    • 10-12 h
      11
    • 13-15 h
      6
    • 16-18 h
      4
    • >19 h
      6


Recommended Posts

eu cel mai mult am stat 75 de ore la calculator , ziceau ai mei ca am luato razna ... am dormit 3 zile la rand dupa aia biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

stau mult pt unu de varsta mea...zeulcyclop si eu am aceeasi problema, k dk nu l-as avea pe fratemeu sau pe parinti m-as juca non stop...dar mai trec si ei pe la calc...si asta e naspa sad.gif oricum petrec mult timp la calc, dar anu asta nu prea ca are fratemeu bacu, si "il influentez" blink.gif (oricum o sa ma joc destul asa ca eusa_dance.gif )

Link to comment
Share on other sites

Mai nou febra filmelor pe pc m-a cumprins si pe mine, download-ez noutati de pe torrents, si acuma regret ca am doar 17" ... ah ce bine ar merge un sistem de boxe 5.1 sau chiar 6.1 de vreo 200 W plus un televizor cu plasma cu diagonala de 108 cm... as lasa balta toate joacele si movie time wink.gif

PS: Cand sunt la scoala am ban la pc in timpul saptamanaii ca tre sa invat bine sa ma mut la alt liceu(trebuie medie mare ) sad.gif Asa ca ma voi juca doar in weekend, cred ca voi sta de dimineta pana seara... sa recuperez timpul "pierdut"

A si inca ceva sunt singurul care aude fraza asta "Nu mai e nimeni ca tine sa stea atat de mult la calculator"??

Desi "mult" inseamna maxim 10 ore(cand chiar nu am unde sa ma duc, e urat afara sau sunt bolnav de ex.)

Media orelor e cam 5-6 ore am facut un calcul acum cateva minute... fara erori biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...