Jump to content
Lemonade

Iisus in Playboy!

Recommended Posts

ye ye ye.. :rolleyes:

va agitati atat pentru nimic..

@AmericanGangsta .. Daca scot astia revista pe piata nu o sa mai poti dormii tu noaptea este ? O sa te framante gandu asta zi noapte..

Daca ar fi fost publicata eu as fi primu sa o comand :)) Credincios , necredincios.. who gives a fk.. pana la urma sunt doar niste foi cu un tip oarecare..

Daca era papa era altceva.

pai ce, iisus era homosexual? lasati omul sa se distreze.

clever man ^_^

Link to comment

Daca ar fi fost publicata eu as fi primu sa o comand :)) Credincios , necredincios.. who gives a fk.. pana la urma sunt doar niste foi cu un tip oarecare..

Daca era papa era altceva.

Da sigur,te cred pe cuvant ca ai fi comandat revista :| .Mda..o stire bomba care nu o sa fie vazuta bine ,sa vedeti ce scandal o sa se faca pe tema asta,nici nu vreau sa ma gandesc.

Link to comment

Da sigur,te cred pe cuvant ca ai fi comandat revista :| .Mda..o stire bomba care nu o sa fie vazuta bine ,sa vedeti ce scandal o sa se faca pe tema asta,nici nu vreau sa ma gandesc.

ba frate, tu stii sa citesti ? Toma necredinciosu.. nici sa nu te gandesti ca iti dai foc la cap.

Theresa Hennessy, vicepresedinte al departamentului Relatii Publice Playboy: "Noi nu am vazut si nici nu am aprobat 'cover-ul' revistei pe luna iulie si nici pictorialele editiei din Portugalia."

Theresa a mai precizat ca revista pe care o reprezinta nu ar fi fost de acord cu astfel de imagini socante daca ar fi stiut dinainte ce reprezinta. Drept pentru care, conducerea Playboy a declansat procedura de reziliere a contractului cu reprezentantul portughez.

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...