Jump to content
Lemonade

Un OZN a inchis un aeroport din China!

Recommended Posts

Trucajele sunt foarte usor de facut, la fel cu nu prea mult efort pot filma si eu niste farfurii zburatoare, culoarea peretelui din camera oricum se aseamana cu cerul. Astia care au publicat asa ceva au fost doritori sa se afle in centrul atentiei si din nimeni in ploaie sa devina niste oameni cunoscuti peste noapte. Am vazut mii de filme cu ozn-uri si poze si intamplari si etc. Pe vremuri si eu eram tare entuziasmat de chestiile astea, insa la cate tepe am vazut, dezvaluiri, munca unor oameni distrati, cercuri in lan de grau facute perfect in nu mai mult de 2-3 ore, filme cu farfuzii zburatoare care defapt erau doar niste becuri pe niste fire de ata in noapte si asa ar putea continua povestea asta la nesfarsit. Nu am zis ca nimic referitor la forma lor, ca ar fi sau nu ar fi ok, eu m-am legat de faptul ca, chiar daca ai vedea pe cer un punct care s-ar deplasa pe o orbita imprevizibila, creierul ti-ar sugera forma unui ozn, pentru ca asa este tiparit acolo ca trebuie sa arate (de aia am dat exemplul cu Loch Ness ... si acolo o scandura dreapta cum crezi ca poate fi comparata cu gatul curbat si capul iesit al presupusului monstru, care defapt nu exista. Nu pot afirma daca exista sau nu ozn-uri, pot doar sa spun ca eu nu cred in asa ceva. Daca de atatia ani nici o persoana semnificativa nu a afirmat ca exista, sau NASA sau alte organizatii, de ce as crede eu ca ar fi?

E si normal ca toti oamenii povestesc ca au vazut o farfurie zburatoare de forma X, da n-o sa zica ca a vazut in forma unui battlecruiser din starcraft, ar fi primul care ar afirma asta. Nici daca se supune majoritatii si zice ca era exact ca si in filme nu il crede nimeni, d'apoi daca ii inventeaza o alta forma ciudata.

Faza e ca niciodata nu o sa ii dam de cap fazelor cu OZN-uri, insa daca o sa vad vreodata unul cu ochii mei atunci sigur o sa postez aici pe forum si o sa ma puteti crede pe cuvant, am ajuns sa nu mai cred in nimic numa in ce vad cu ochii mei.

Link to comment

Inca o imagine de la incidentul din China:

Trucajele sunt foarte usor de facut, la fel cu nu prea mult efort pot filma si eu niste farfurii zburatoare, culoarea peretelui din camera oricum se aseamana cu cerul. Astia care au publicat asa ceva au fost doritori sa se afle in centrul atentiei si din nimeni in ploaie sa devina niste oameni cunoscuti peste noapte. Am vazut mii de filme cu ozn-uri si poze si intamplari si etc. Pe vremuri si eu eram tare entuziasmat de chestiile astea, insa la cate tepe am vazut, dezvaluiri, munca unor oameni distrati, cercuri in lan de grau facute perfect in nu mai mult de 2-3 ore, filme cu farfuzii zburatoare care defapt erau doar niste becuri pe niste fire de ata in noapte si asa ar putea continua povestea asta la nesfarsit. Nu am zis ca nimic referitor la forma lor, ca ar fi sau nu ar fi ok, eu m-am legat de faptul ca, chiar daca ai vedea pe cer un punct care s-ar deplasa pe o orbita imprevizibila, creierul ti-ar sugera forma unui ozn, pentru ca asa este tiparit acolo ca trebuie sa arate (de aia am dat exemplul cu Loch Ness ... si acolo o scandura dreapta cum crezi ca poate fi comparata cu gatul curbat si capul iesit al presupusului monstru, care defapt nu exista. Nu pot afirma daca exista sau nu ozn-uri, pot doar sa spun ca eu nu cred in asa ceva. Daca de atatia ani nici o persoana semnificativa nu a afirmat ca exista, sau NASA sau alte organizatii, de ce as crede eu ca ar fi?

E si normal ca toti oamenii povestesc ca au vazut o farfurie zburatoare de forma X, da n-o sa zica ca a vazut in forma unui battlecruiser din starcraft, ar fi primul care ar afirma asta. Nici daca se supune majoritatii si zice ca era exact ca si in filme nu il crede nimeni, d'apoi daca ii inventeaza o alta forma ciudata.

Faza e ca niciodata nu o sa ii dam de cap fazelor cu OZN-uri, insa daca o sa vad vreodata unul cu ochii mei atunci sigur o sa postez aici pe forum si o sa ma puteti crede pe cuvant, am ajuns sa nu mai cred in nimic numa in ce vad cu ochii mei.

Si eu am cautat si inca sunt in cautare de fotografii cu OZN-uri, de obicei ma intereseaza doar cazurile in care fotografiile s-au demonstrat a fi autentice, astfel raman semne de intrebare. Bineinteles ca ti-ar fi sugerat un OZN cand vezi un obiect cu traiectorie anormala pe cer, pentru ca aparatele noastre de zbor nu sunt capabile de a realiza anumite manevre (de exemplu, un viraj de 90o la viteze mari).

Nicio persoana semnificativa nu a afirmat ca exista OZN-uri? Chiar mai mult, Vaticanul admite existenta extraterestrilor. Cu NASA nu prea "se poate discuta" - fotografii facute acum 50 de ani inca sunt clasificate secrete datorita imaginilor surprinse.

Link to comment

Si eu am cautat si inca sunt in cautare de fotografii cu OZN-uri, de obicei ma intereseaza doar cazurile in care fotografiile s-au demonstrat a fi autentice, astfel raman semne de intrebare. Bineinteles ca ti-ar fi sugerat un OZN cand vezi un obiect cu traiectorie anormala pe cer, pentru ca aparatele noastre de zbor nu sunt capabile de a realiza anumite manevre (de exemplu, un viraj de 90o la viteze mari).

Nicio persoana semnificativa nu a afirmat ca exista OZN-uri? Chiar mai mult, Vaticanul admite existenta extraterestrilor. Cu NASA nu prea "se poate discuta" - fotografii facute acum 50 de ani inca sunt clasificate secrete datorita imaginilor surprinse.

1947 Roswell, New Mexico ?

Au existat ceva avioane testate in Area 51 ale americanilor care puteau face manevre tare ciudate, si cineva chiar le-a filmat noaptea de la o distatan mare. A vazut doar niste luminite care survolau haotic asupra bazei secrete. Apoi am vazut dezvaluirea ca au fost niste prototipuri de avioane ce se testau acolo.

Link to comment

1947 Roswell, New Mexico ?

Au existat ceva avioane testate in Area 51 ale americanilor care puteau face manevre tare ciudate, si cineva chiar le-a filmat noaptea de la o distatan mare. A vazut doar niste luminite care survolau haotic asupra bazei secrete. Apoi am vazut dezvaluirea ca au fost niste prototipuri de avioane ce se testau acolo.

Si astfel se confirma ca OZN nu inseamna doar nave venite din alte lumi (asa cum multi considera semnificatia initialelor). E la mintea cocosului faptul ca marile puteri ale lumii testeaza prototipuri avansate de avioane. Cateodata, se intampla sa nu fie atat de bine ascunse si apar fotografii, videouri, etc.

Link to comment

In ultimul timp s'au intamplat multe fenomene ciudate,asta confirma ca se apropie sfarsitul lumii :dontknow:

Da ma ca e prima data cand se intampla ..au mai fost cazuri frate si nu s-a intamplat nimic..dar hai sa aberam si DA la cate aberatii auzim ...pai asta chiar confirma ca ne ducem dracu ..cu totii ...ieri a fost pana de curent in cartier ..asta sigur confirma ca defapt vine sfarsitul lumii...si nu s-a ars vreun transformator .Asa si cu astia pana nu vezi ceva calumea , nu o dunga alba pe cer .. atunci putam sa zicem ceva ..pana atunci ..asta nu era decat vreun avion nuclear CARE VA ADUCE SFARSTI LUMII !!! :))

Link to comment

Uite un ignorant si o tastatura jucausa! As spune mai multe, dar... nu vreau sa fiu prea :offtopic:

ah ce rea esti mami

faptul ca te-ai abtinut de dragul forum-ului (penala replica =))) te face si mai rea

sunt intimidat de tine

ORLY? Daca o intrebam de sanatate, era altceva, dar nu am facut posturi personale, ci posturi care i-ar putea interesa si pe ceilalti. :)

da

ne intereseaza pe noi cum va infundati voi in polemici

macar de ati aduce ceva nou la masa in discutiile voastre bf / gf. mama impunge si eu trag

Link to comment
Guest *Juan*

Hai sa fim seriosi, nu cred ca exista OZN, mai avem putin sa credem ca exista si zana maseluta...nu sunt amatori de senzatii fictive, numai daca ar cobori unul la mine pe batatura as crede. HF

Cred ca ai doborat recordul ultimilor ani la postcounting :).

De data asta warn up, si daca tot asa continui o sa apara si suspend-ul

Edited by Tybork
Link to comment

Hai sa fim seriosi, nu cred ca exista OZN, mai avem putin sa credem ca exista si zana maseluta...nu sunt amatori de senzatii fictive, numai daca ar cobori unul la mine pe batatura as crede. HF

Da, se va intampla, s-au implinit destule semne biblice, eu unul am citit Biblia, si m-am informat de ce s-a intamplat deja , si de ceea ce se va intampla, si eu cred in asta, nu am dubii.

helau

Link to comment

In ultimul timp s'au intamplat multe fenomene ciudate,asta confirma ca se apropie sfarsitul lumii :dontknow:

Ai tras cea mai buna concluzie dintre toti ,nici nu stiu daca sa rad sau sa`mi dau palme.

Raman uimit cand vad ce va debiteaza mintea unora.De unde stiti voi ca NU exista viata pe alta planeta?Ati fost voi acolo si ati verificat?..Nu frate cum sa existe esti nebun extraterestii sunt la fel de reali ca zana maseluta(am citat din "nu mai stiu cine " de mai sus).Reflectii ale camerelor de filmat?De ce nu vreti sa vedeti lumea si cu alti ochi ?De ce vreti sa ramaneti in universul vostru de jucarie unde totul este ,cum spuneti voi,"Smecher"?

Link to comment

Nu exista OZN-uri omfg , sunt doar iluzii , doar prostii apar in toate stirile.

dar nu se stie cum zice si alex , sunt multe fenomene ciudate pe acest pamant.

Cat de superficial si ignorant sa fii sa spui asa ceva? In tot universul asta de miliarde si miliarde de stele sa fim doar noi, fiinte inteligente sau VIATA e absurd. In atatea miliarde de ani crezi ca nu au evoluat/dezvoltat ORICE? Poa' sa existe "viata" pe alta baza decat viata care se afla pe Terra de care noi nu stim sau nu putem intelege. Noi traim de foarte putin timp si totusi am ajuns aici, sa constientizam asta, sa filozafam, sa discutam sau sa aberam. Dar daca acelasi lucru s-a intamplat si acum 2 miliarde de ani, daca in alt loc al universului ...a avut loc o scanteie si au aparut niste fiinte? De atunci si pana acum in sute si milioane de ani, sunt sigur ca au supravietuit, au evoluat si au prosperat (asta in cazul in care n-a avut loc o calamitate) VIATA. Sunt sigur ca exista viata, acolo... in univers, doar ca inca nu putem lua contact...ramane de vazut incotro ne indreptam. Poate noi insine suntem niste furnici care nu ne dam seama de ce se intampla in jurul nostru. Sunt N si N de posibilitati, dar sa spui ca esti singur in univers este o prostie, o aroganta.

Sa vedem a zis orbul... ce va fi in viitor.

Link to comment

Nu exista OZN-uri omfg , sunt doar iluzii , doar prostii apar in toate stirile.

dar nu se stie cum zice si alex , sunt multe fenomene ciudate pe acest pamant.

Pe langa faptul ca esti superficial si ignorant (dupa cum a spus si Glau) nici macar tu nu te intelegi si nu te descifrezi in ceea ce scri.Ce am inteles eu de la tine este ca OZN-urile nu exista ,sunt doar iluzii..dar totusi nu se stie ca sunt numai fenomene ciudata pe acest pamant.

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...