Jump to content
i sin

ProSport, primul ziar 3D din România !

Recommended Posts

Foarte tare..Am vazut si aseara la stiri acest ziar 3D,care pur si simplu este captivat,ganditi`va ce vanzari o sa faca ProSport la inceput.

Ce vanzari ma frate ..nu vezi ca nimeni nu gaseste nimic ..probabil s-au vandut ca painea calda ..dar dupa mine a fost un numar foarte foarte redus de exemplare ..altfel nu imi explic .

Link to comment

Eu am gasit din prima, pentru mine nu e nu stiu ce wow :naughty: Mare diferenta eu n`am observat :dontknow: .

Si da, a aparut si Gazeta si ProSport 3D.

Pai tu esti din Seychelles si acolo nu a ajuns vestea asta de aia nu s-au grabit aia sa cumpere ziarele. :P

Aici la 9:00 a deschis chioscul, eu am ajuns la 9:05 si chiar atunci a intrebat cineva in fata mea de ProSport, si nu mai era :| ... eu nici n-am mai intrebat.

Link to comment

Ce vanzari ma frate ..nu vezi ca nimeni nu gaseste nimic ..probabil s-au vandut ca painea calda ..dar dupa mine a fost un numar foarte foarte redus de exemplare ..altfel nu imi explic .

A fost atat de redus incat la unele chioscuri de ziare de la mine din oras nu au adus deloc...

sa ma lamureasca cineva, de acum incolo vor iesii de fiecare data asa ziarele? sau a fost doar o proba .

Proba.

Link to comment

mai incercati vinerea asta,eu am pus mana pe un ziar dasta :D:D

dar ma cam deranjeaza la ochi lentila rosie,este normal sa fie asa inchisa la culoare?eh dupa ceva timp de purtat nu prea mai am probleme.....sunt buni ochelarii astia la un filmulet ceva,dar tot mai bine e la un cinema :happy1:

Link to comment

Au mai aparut acuma ceva ziare din astea, nu stiu daca pro sport sau gazeta sporturilor, tata a luat intr-o zi si m-am holbat si eu la el. Singura diferenta e ca imaginea e distorsionata daca te uiti cu ochiul liber si daca iti pui ochelarii atunci o vezi clar, dar tot n-am inteles ce e 3d in pozele alea. Eu nu fac nici o diferenta intre o poza normala si una din aia. Poate is mai chior dar eu chiar nu vad diferente. Is buni ochelarii aia sa te uiti la filme 3d sau ceva? Adica scoti de pe un site un film la care scrie ca ii 3d si te uiti pe un lcd normal (sau trebuie sa fie ceva tv 3d?) si ai alta senzatie?

Link to comment

Mi-am luat si eu atunci cand au aparut, la ziare .. mare diferenta nu am vazut, de fapt mai deloc. La filme, am observat ca se vede ceva prin ei dar mai bine te duci la cinema sau vezi filmul normal decat cu ochelarii respectivi. Oricum nu tot ziarul este 3D ci doar anumite poze .. atat :) Dar pentru 1.5 lei cat am dat pe ei, de curiozitate nu strica.

Link to comment
Guest Punkz0r

Nu am apucat si eu un ziar :( , ma duc la buticuri si le zic ca dau 1milion pe un ziar:)) poate gastet unu si pentru mine

Link to comment

Nu am apucat si eu un ziar :( , ma duc la buticuri si le zic ca dau 1milion pe un ziar:)) poate gastet unu si pentru mine

N-ar trebui sa recurgi la asemenea metode (chiar daca era o gluma) - mai degraba iti poti cumpara o pereche de ochelari 3D ai caror preturi incep de la ~5 RON, decat sa iti bati capul atat pentru un ziar (cum am facut si eu greseala). Ce faci cu ei apoi, e treaba ta. :))

Link to comment

Din cate am inteles eu de la ei(gazeta si prosport), in fiecare zi vor fi poze 3D in ziar. Doar ca nu mereu dau si "ochelarii" gratis.

Pe 1 iulie am fost la ora 8 la chioscuri si nu mai aveau. La ora 7 a fost un prieten, iar din 6 chioscuri abia a gasit UN ziar, ultimul probabil.

Acum, a doua oara cand au dat si cartonul acela, a fost un vecin de la ora 6-6 jumatate si mi-a luat si mie unul. Nu e nimic impresionant, mai mult, trebuie sa iti imaginezi tu cum ar fi poza 3D =)) ei doar iti dau un punct de plecare :)) In afara de asta, te mai dor si ochii cand te uiti :D

Link to comment

mai incercati vinerea asta,eu am pus mana pe un ziar dasta :D:D

dar ma cam deranjeaza la ochi lentila rosie,este normal sa fie asa inchisa la culoare?eh dupa ceva timp de purtat nu prea mai am probleme.....sunt buni ochelarii astia la un filmulet ceva,dar tot mai bine e la un cinema :happy1:

Si eu am gasit ziarul gazeta, nu prosport, dar ma enerveaza la culoarea rosie :)) si nu se potriveste cum trebuie, sau ce are? Culoare albastru este normal iar rosu nu prea, nu conteaza cu ce te uiti la imagini 3D, fie la tv, pc sau la ziar. Numai ca, flitru rosu este pentru ochiul stang, si respectiv albastru la ochiul drept , iar invers nu merge. Dar la cinema 3D nu stiu cum e, pentru ca nu am fost.

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...