Jump to content
i sin

Tanar injunghiat de zeci de ori intr-un internet cafe!

Recommended Posts

Un tanar aflat intr-un internet-cafe din China a fost adus repede in lumea reala, dupa ce sase indivizi au tabarat asupra lui si l-au injunghiat de cateva zeci de ori. Scenele violente s-au petrecut sub ochii iubitei victimei, care nu a putut decat sa asiste neputincioasa la macel.

Desi grav ranit, tanarul a avut puterea sa se ridice.

Video : http://www.crimetime.ro/politie/tanar-injunghiat-de-zeci-de-ori-intr-un-internet-cafe-imagini-socante.html

Sursa : www.crimetime.ro

---------------------------------------------------------------------------------

Damn cum s-au napustit aia peste el o_O

@ sorry pentru double thread dar merge cam greu forumul

Link to comment

VEDETI CE SE INTAMPLA DACA JUCATI CU HACK-URI?Aviz amatorilor =))

Totusi de ce sa-l injunghie 6 indivizi?Daca scopul era sa scape de el era nevoie doar de unul singur, nu de 6 si nu intr-un internet caffe supravegheat video.Probabil erau niste pusti cu IQ-ul diminuat de Dragon Ball si mai stiu eu ce cacaturi asiatice :)

Link to comment

nu cred ca e fake deoarece daca observati la sfarsit cand se ridica in fund pe spatele lui in partea dreapta se vede o pata mare de sange pe tricou , iar pe jos la fel , sange ...

Nu stiu ce sa cred despre cutite ... si la cat au dat in el , pare prea putin doar 10 injungheri ...

PS : E tare faza ca tipu joaca ceva linistit apoi ii se deschide o fereastra in dreapta la monitor gen messenger . Cine stie poate ia scris unu : It`s time to die !

Link to comment

nu cred ca e fake deoarece daca observati la sfarsit cand se ridica in fund pe spatele lui in partea dreapta se vede o pata mare de sange pe tricou , iar pe jos la fel , sange ...

Nu stiu ce sa cred despre cutite ... si la cat au dat in el , pare prea putin doar 10 injungheri ...

PS : E tare faza ca tipu joaca ceva linistit apoi ii se deschide o fereastra in dreapta la monitor gen messenger . Cine stie poate ia scris unu : It`s time to die !

Zeci de injunghieri. Mi-a mers si mie site-ul acum si am vazut videoul: mult s-a mai ridicat dupa ce a fost injunghiat, ma rog...

Link to comment

dar ce va e asa greu sa credeti? ati uitat de baba aia care a primit un cutit direct in cap pe care nici nu a simtit-o si nu stia de el? si umbla pe strada si magazine... si ii baga in panica pe toti cei care o vede-au.. pana i-a atras cineva atentia.... oricum lucruri de genu asta se intampla si in romania numai ca fara cutite, doar cu pumnii... eu sunt martor . cand eram mic am fost intr-un internet cafe si jucau 2 pe acelasi server si se injurau(in aceasi sala)... si cand au aflat ca sunt cu spatele celuilalt... a iesit o bataie si un monitor spart... pnm.. ce sa le faci "e doar un joc"

Edited by Persanu
Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...