Jump to content
WuTangClan

Credeti in Apocalipsa?

Credeti in Apocalipsa?  

62 members have voted

  1. 1. Credeti in Apocalipsa?

    • Da
      33
    • Nu
      23
    • Nu stiu
      6


Recommended Posts

cred in dumnezeu dar nu cred in biserica, in obiceiuri de genu` pashte,craciun,post`uri....chestii d`astea.consider ca biserica a fost facuta pur shi simplu aiurea de oameni.parerea mea wink.gif.

5 minutes and counting untill apocalipse.

Nah io chestii de astea chiar ca nu am mai vazut... Crezi in D-zeu dar nu crezi in Craciun sau Paste... Adik tu nu crezi ca exista Iisus ???

Link to comment
Share on other sites

Off Topic :: Ultima stire, nu se va face scoala luni pentru ca un meteorit cat luna o sa ne loveasca si o sa crapam cu toti.

On Topic :: Rai, hell nu cred(do not exist), pastele no, craciun no, biserica no(nu m-am dus de cativa ani). Apocalipsa din biblie no way, poate vine vreo pistra si ne loveste sau ne dam in cap cu bombe atomice. Sunt ateu 24.gif

Link to comment
Share on other sites

Nah io chestii de astea chiar ca nu am mai vazut... Crezi in D-zeu dar nu crezi in Craciun sau Paste... Adik tu nu crezi ca exista Iisus ???

yep.chiar de la 11 ani cand nu aveam mintea coapta inca(nu ca as aveao acum biggrin.gif )am inceput sa ma indoiesc de asta.in capul meu exista cineva care a creat viatza dar e nu d`zeul crestinilor sau al altor religii.nu stiu.trec anii poate o sa`mi iasa shi mie din minte aberatziile.

Link to comment
Share on other sites

Intradevar eu cred in GOD dar nu tin cu absolut cu nici o religie!!!

Pt. ca in biblie nu scrie ca dumnezeu sa fi lasat o religie anume,Dumnezeu nea sfatuit doar sa credem in Isus nu in religii!!

P.S:Fratilor vreti invataturi despre crestinism?? biggrin.gif

Ramms+ein rulzzzzzzz!!!!

Link to comment
Share on other sites

Eu din cate stiu Apocalipsa,nu inseamna neaparat sfarsitul lumii,inseamna 'confruntarea finala'dintre Bine si Rau....Am tot citit in posturile voastre cuvantul satanist...satanistul nu este acelasi lucru cu ATEUL...crezi in existenta Raului(Diavol,Satana si alte 666)???...in aceeasi masuria crezi si in existenta Binelui(Dumnezeu,Iisus,Biserica)

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...