Jump to content
Guest dnd, la munte cu doua minore

Obiecte enervante din casa ta

Recommended Posts

is o serie de cutii care umple locul degeaba

Baga-le una in alta.

Nu sufar sitele de la geamuri pentru ca iarna trebuie sa le dau jos si ce-i care le-au pus au lasat un spatiu prin care intra tantari. Si mai sunt :D

Sitele care se comporta de parca n-ar fi. :))

Link to comment
Share on other sites

Sunt foarte multe lucruri enervante in casa mea :| incepand cu: papagalii ( care incep sa cante de la 6-7 dimineata), decoratiile mamei ( care ocupa jumatate din casa) si nu in ultimul rand masa din sufragerie de care in fiecare dimineata ma lovesc. ;)) Poate intr-o zi o sa scap de ele ;;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Wandering

steagul romaniei din camera mea..

edit: si camera web de pe monitorul meu care are o luminita verde nonstop si ma simt de parca sunt spionat

si fantomele exemplu: ma trezesc si vad ceva ca o fantoma la usa mea,ma uit mai bine si tot il vad,si cand intorc capul il vad langa mine si inchid ochii si ma bantuie in cosmaruri

Link to comment
Share on other sites

Pisica. Cand ti-e lumea mai draga noaptea, stai cu prietena in pat si incepi preludiul pisica incepe sa miaune ca vrea sa iasa din camera. Dar nu aici se termina totul. O las sa iasa si dupa 30-40 min vrea sa intre iara. La 5 dimineata da trezirea ca vrea sa manance.

Link to comment
Share on other sites

Baga-le una in alta.

Sitele care se comporta de parca n-ar fi. :))

Daca ar incapea una in alta le-as baga, dar una e lata, alta lunga, alta inalta si patrata, celalalte pline, si asa mai departe ...

A si mai am o cutie uriasa de jucarii, circa 80 cm lungime, vreo 40-50 inaltime si cam tot atata latime ... nu am ce face cu ele, stau in fundul dulapului si de aia mi se ingramadesc gecile, era la un moment dat ceva proiect parca amintit de "logs" despre ajutoare sau alte chestii si ziceam ca le-as dona toate, insa ... nu s-a mai realizat, asa ca sta tot acolo in fundul dulapului.

Link to comment
Share on other sites

Nu scartaie, se zguduie cu totul, zici ca e low-rider.

Da de ce face asa ? :> Chiar atat de brutal iti place ? :)) Hai ca glumesc ... :)

Pisica. Cand ti-e lumea mai draga noaptea, stai cu prietena in pat si incepi preludiul pisica incepe sa miaune ca vrea sa iasa din camera. Dar nu aici se termina totul. O las sa iasa si dupa 30-40 min vrea sa intre iara. La 5 dimineata da trezirea ca vrea sa manance.

Pai normal, cand va vede iese afara, dupa 30-40 de minute vine sa verifice daca ati terminat, si la 5 dimineata trebuie sa manance, doar are treaba toata ziua, nu ? (adica sa doarma, eu personal nu mi-as prea dori o pisica :lol:)

@ On : Scaunul de langa pat, intotdeauna cand ma dau jos din pat, trebe sa dau cu deshtu mic de la picior intr-un picior de-al lui, cand dau mai tare, inventez injuraturi noi :)).

Link to comment
Share on other sites

Guest dnd, la munte cu doua minore

Nu scartaie, se zguduie cu totul, zici ca e low-rider.

de unde stii cum face patul ei ? =)

Link to comment
Share on other sites

Guest Bogdan.

Am o priza care am impresia ca se uita urat la mine <_< -> ClickPatul din cj mi-e cam dezaxat, toate placile is inclinate...Cele 20 de stelute fluorescente de pe tavan pe care trebuie sa le suport in fiecare noapte si pe care nu am voie sa le dau jos e apartamentu lui sor-mea.

:rofl1: :rofl1:

Cum sa spui ma ca se uita o priza urat la tine :rofl1: :rofl1:

El,o da,el.

Link to comment
Share on other sites

unicul si singurul lucru enervant : http://img708.imageshack.us/i/dsc04501h.jpg/

Da, si eu ma mai impiedic de asta...dar pe langa asta ma enerveaza televizorul din camera, patul, firul de la mouse, tastatura si niste chestii mari pe care parintii mei ii numesc pereti...

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...