Jump to content
Puscarie

m-a parasit gagica , fuck my life :))

Recommended Posts

A zis cineva ca partea de la 0.20-0.22 pare fake. Mai, a incercat sa depaseasca autoturismul stationat, apoi a pierdut controlul volanului. Si in plus, e un autobuz, e lung ca marime, iar in momentul depasirii a accelerat (sau cel putin asa se observa) apoi in asa fel incat sa-l evite pe idiotu ala, a facut brusc dreapta apoi stanga, autobuzul fiind si de gabarit mare, e normal sa cada in felul ala. Nu stiu, in fine, mie mi se pare real. Nu e nevoie sa ne certam pe tema asta, fiecare crede ce vrea. Si ce anume putea fi editat pe calculator? Autobuzul? Sunetele? Miscarile lui? Tipa aia de mai avea un pic si murea pe loc? Nu inteleg un lucru, si cred ca asta e motivul pt care credeti voi ca e fake. In ce anume s-a lovit autobuzul?

Link to comment
Share on other sites

BĂ cine ti-a zis ca-s expert in sarituri de pe cladiri???? :D

fake cum zici tu nene in pula mea :))

ati auzit ma? e fake , marșșșșș acasa in pula mea.

Prietene, limbaju ala in folosesti la tine in fata blocului sau la tine pe strada!

Suspend 15 zile!

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu de unde ati înteles voi, ca acel timp vroia sa se sinucida ca i-a murit nevasta, eu am luat-o de la început ca o joaca între cei 2 prieteni. Si eu am filmat pe unul iarna, care era dezbracat complet si se dadea cu sania printr-un supermarket. Dar nu înseamna ca vroia sa se bronzeze la lumina reflectoarelor.

De acea cameramanul amator sta pe pozitii si asteapta ca acel om sa faca prostia aia, sunt mai mult ca sigur ca s-au înteles, a fost doar o alta gluma proasta.. si atât!

Cât despre faza ca e fake sau nu, n-as vedea nici un motiv pentru care nu ar fi real. E cât se poate de real, din punctul meu de vedere, daca te gândesti ca manevrele soferului sunt cel putin ciudate, nu sti niciodata cum ai sa reactionezi când vezi asa ceva, oricât de experimentat vei fi.

V-ati prea obisnuit sa spuneti la tot ce vedeti ciudat, ca e fake. Sunt fel de fel de oameni, trebuie sa întelegeti asta.

Link to comment
Share on other sites

lol ,mi-a dat suspend :( urat din partea ta , si nu ma cred in fata blocului sau cine stie unde. !

ma cred acasa la mine ca asa si sunt :D

Cred ca nu m-am facut inteles... am zis suspend 15 zile, asta inseamna ca nu mai ai ce cauta pe forum in aceste 15 zile, timp in care poti sa te gandesti intr-o schimbare a atitudinii fata de persoane necunoscute!

Edited by Equilibrium
Link to comment
Share on other sites

Guest pupu92

De unde al naibi ati luat-o pe asta cu sinuciderea? Nu vedeti ce era o farsa ca sa se distreze cei 2?

Cat despre fake, nu prea cred, nu are de ce.

Link to comment
Share on other sites

Guest TzuYooshi

Pentru toti care se bat cu pumnu` in piept ca nu e fake, here you go:

A bunch of people, a green screen, after effects and 3ds max skills, boujou (10k $) si faci un film de genu ^^

Link to comment
Share on other sites

Pentru toti care se bat cu pumnu` in piept ca nu e fake, here you go:

A bunch of people, a green screen, after effects and 3ds max skills, boujou (10k $) si faci un film de genu ^^

Multumim,oricum se observa cu ochiu liber ca este facut intr-un software 3D....Daca ati jucat need for speed most wanted,shift si alte jocuri dastea racing cu max settings vedeati ca reflexiile terenului dau de gol ca este in 3D cat si texturile.

Link to comment
Share on other sites

Guest TzuYooshi

Multumim,oricum se observa cu ochiu liber ca este facut intr-un software 3D....Daca ati jucat need for speed most wanted,shift si alte jocuri dastea racing cu max settings vedeati ca reflexiile terenului dau de gol ca este in 3D cat si texturile.

Pe langa detaliile texturii si a modelului in sine, un autobuz de marimea aia nu o sa ia curbe asa din scurt niciodata. In momentul in care cade, de la viteza pe care o avea, trebuia sa alunece mult mai mult.

Ma rog, aveti dovada mai sus xD

Link to comment
Share on other sites

Pentru toti care se bat cu pumnu` in piept ca nu e fake, here you go:

A bunch of people, a green screen, after effects and 3ds max skills, boujou (10k $) si faci un film de genu ^^

Genial. :D

Well, i was wrong. In momentul impactului am observat ca s-a lovit in ceva anume, dar nu stiu in ce, acolo batea la ochi, dar in rest parea totul real.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...