Jump to content
Puscarie

m-a parasit gagica , fuck my life :))

Recommended Posts

LOL CUM S-A FACUT AUTOBUZU :|

trist pentru autobuz si pasageri :):D

da prost mai e ala care a vrut sa se sinucida :)))

=)))))))))))))))))) trist trist ca nu e real

da prost mai e ala care a crezut [ ala de mai sus ] =))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

=)))))))))))))))))) trist trist ca nu e real

da prost mai e ala care a crezut [ ala de mai sus ] =))))))))))))))

ce te face sa crezi ca nu e real

tu crezi ca oamenii din apropiere au ramas acolo doar ca sa completeze ”fake-ul”?

Link to comment
Share on other sites

ce te face sa crezi ca nu e real

tu crezi ca oamenii din apropiere au ramas acolo doar ca sa completeze ”fake-ul”?

Mie nu mi sa parut "fake" #-o ....Mai sunt si nebunii pe lumea asta si se observa la mai multe capitole/aspecte ca nu este fake....Dar e prea tare :)) Inca rad :kar:

=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Autobuzu ala oare e pe calculator? eu cred ca da =)))))) Cum sa crezi ca prostia aia e reala?

ACTORI ~ Pentru o chestie funny se angajeaza ACTORI ~

Link to comment
Share on other sites

super tare, tre sa fi "dilau" rau sa faci asa.. sau sa fie gagica ta Paris Hilton si sa te paraseasca.. :))

mai era ceva asemanator, pica un tip de pe scari apoi in drum da o masina peste el

Link to comment
Share on other sites

Hai ma,se vede ca e facut pe calculator in felu cum se misca si cum arata...sa fim seriosi..

ASTA DE CE AR PUTEA FI FAKE?

+ Ca un sofer de autobuz nu e atat de prost incat sa traga de volan atat de tare stanga-dreapta O_O Frana,toti cu capetele de geam,ala care era pe trecere batut.Gata treaba :))

Link to comment
Share on other sites

Hai ma,se vede ca e facut pe calculator in felu cum se misca si cum arata...sa fim seriosi..

ASTA DE CE AR PUTEA FI FAKE?

+ Ca un sofer de autobuz nu e atat de prost incat sa traga de volan atat de tare stanga-dreapta O_O Frana,toti cu capetele de geam,ala care era pe trecere batut.Gata treaba :))

zise un expert in accidente -_-

multi soferi reactioneaza diferit , alti vireaza sprea dreapta . altii spre stanga si asa pierde omu controlu.

cat despre vidu tau , se vede de la o posta ca-i editat , daca te arunci de pe o cladire nu cazi in halu ala.

Link to comment
Share on other sites

Guest spanky

uitati-va de la 0:22 atenti pana la 0:24 si o sa va dati seama de ce zice ionut ca e fake :mellow: se vede clar ca e facut pe computer ma faza aia

Link to comment
Share on other sites

Zise un expert in sarituri de pe cladiri =))))))))

Bă ! E FAKE SI GATA

BĂ cine ti-a zis ca-s expert in sarituri de pe cladiri???? :D

fake cum zici tu nene in pula mea :))

ati auzit ma? e fake , marșșșșș acasa in pula mea.

Link to comment
Share on other sites

TU esti putin batut in cap,scuze ca iti zic.NU AI CUM SA NU VEZI CA E PE CALCULATOR MISCAREA AUTOBUZULUI

mai stii faza cu Ronaldinho cand da in bara? Eu cred ca si aia e fake,miscarea mingii e pe calculator,e prea perfecta miscara si din prima !

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...