Jump to content
1234

Musulmanii cuceresc lumea ?!

Recommended Posts

Am vazut filmuletul acesta pe youtube si am ramas putin ingandurat , dupa ce ca avem rromi care sunt cum sunt nici nu vreau sa ma gandesc ce fel o sa fie sa stim ca oricand am putea fi tinta unor atentate kamikaze :))) sau sa stim ca s-ar putea tine in Romania sarbatorile lor unde sa iasa milioane de musulmani pe strazi .

Cu totii stim ca musulmanii se inmultesc ca iepurii , sa fie asta un motiv de ingrijorare pentru rasa alba ?

Link to comment
Share on other sites

Nu,nu o sa faca, pe 2 iunie o sa ramana cu buza umflata deoarece Geert Wilders,un anti islamist, va castiga alegerile in Olanda si o sa-i trimitem in .......

Asta este teritoriul nostru,Europa noastra si nu avem nevoie de niste ciudati care nu sunt in stare sa traiasca in pace si...libertate...Libertatea ne caracterizeaza rasa, un bun pentru care stramosii nostrii au luptat.

E bine draga 1234 daca ai inceput sa-ti pui asemenea intrebari si ai refuzat spalarea pe creier. Stim cu toti ca arabii vin cu smecherii la noi in tara,nu doar Europa. In fiecare an sunt adusi la noi pe continent, care va trebui cucerit dupa cum spun ei iar un razboi civil este inevitabil..... deoarece, noi.... care suntem niste "infideli" trebuie sa ne convertim la porcaria aia de religie numita...islam

Link to comment
Share on other sites

Guest dnd, la munte cu doua minore

Nu,nu o sa faca, pe 2 iunie o sa ramana cu buza umflata deoarece Geert Wilders,un anti islamist, va castiga alegerile in Olanda si o sa-i trimitem in .......

E sigura chestia asta .. ? Sau e o presupunere ?!

Desi nu suport arabii nu am (mai) nimic cu ei, deocamdata. Totusi, NU as vrea sa vad Europa dominata de salamaleci...

Link to comment
Share on other sites

Europa deja a luat masuri impotriva acestei "invazii", vreo 5 tari europene au interzis burka-ul in locuri publice si cred ca vor urma si alte masuri.

Eu unul sunt de acord. Fara musulmani lumea ar trece incet-incet la o civilizatie mai rupta de religie.. si iata-ne aruncati din nou in barbarisme teologice primitive de un popor al carui singur merit este ca se inmultesc ca iepurii si traiesc din ajutorul social al europenilor.

Link to comment
Share on other sites

E sigura chestia asta .. ? Sau e o presupunere ?!

Desi nu suport arabii nu am (mai) nimic cu ei, deocamdata. Totusi, NU as vrea sa vad Europa dominata de salamaleci...

Salama ce?:D

Da, blk are dreptate, Europa deja a laut masuri impotriva MUSULMANILOR...

Geert Wilders este un om destul de interesant,puteti gasi o gramada de interviuri cu el pe youtube ...Nu este nationalist,nu este fascist,nu nazist samd. A reusti in doar 4 ani sa ajunga cea mai mare forta din Olanda. Pe 2 iunie are alegerile si are sanse sa castige. Aici vobim despre OLANDA....Adica cuvantul lui Wilders va CONTA! Destul de tupeist ...in ciuda amenintarilor cu moartea din partea musulmanilor...Omu' ala isi schimba adapostul foarte des,umbla mereu inconjurat de 6 bodyguarzi si isi vede nevasta destul de rar.

In lipsa de argumente,acesti indivizi ameninta cu moartea. O sa vina si randu lor!
Link to comment
Share on other sites

Guest dnd, la munte cu doua minore

Salamaleci, ma rog ..de la salamalecu care inseamna ce mortii lor o insemna =)

Vad ca Geert asta chiar are cohones. Intr-un interviu la Fox News a numit religia musulmanilor "retardata" .. abia astept 2 iunie..

Am vazut si video-ul postat de eugen cu scursura aia ordinara..ce sa mai zici daca unii sunt atat de retardati si batuti in cap..

Link to comment
Share on other sites

Guest LoLz0o0r

wow ce crestere impresionanta cred ca ar trebui luate masuri ca in china daca vrei sa faci copii platesti :))

Link to comment
Share on other sites

Salamaleci, ma rog ..de la salamalecu care inseamna ce mortii lor o insemna =)

Vad ca Geert asta chiar are cohones. Intr-un interviu la Fox News a numit religia musulmanilor "retardata" .. abia astept 2 iunie..

Am vazut si video-ul postat de eugen cu scursura aia ordinara..ce sa mai zici daca unii sunt atat de retardati si batuti in cap..

As-Salamu Alaikum ( السلام عليكم ) = salut traditional intre musulmani si inseamna "Pacea fie cu tine".

Link to comment
Share on other sites

Guest erifeek

As-Salamu Alaikum ( السلام عليكم ) = salut traditional intre musulmani si inseamna "Pacea fie cu tine".

til has tizi :)

Link to comment
Share on other sites

nu mi se pare in regula persecutarea asta.cei mai multi vin in tarile europene si in state pentru un trai mai bun.

Dar candva trebuie sa inceapa persecutarea si scoaterea religiei musulmane inafara legii pe motiv de crime impotriva umanitatii,ca trebuie candva sa darame domul stancii pentru construirea noului Templu.

Chiar daca musulmanii fac ce fac,sunt fortati sa lupte si prin astfel de mijloace impotriva crimelor comise de SUA&aliatii prin zonele lor(petrol,gaze,samd)

Link to comment
Share on other sites

Acesti musulmani care "sunt fortati sa lupte" au ceva mai cu toata lumea. In Australia de comit infractiuni in numele lui allah..Desi este posibil sa ma insel...australia nu are treaba cu razboiul din Irak....Tin sa cred ca asta cu razboiul din irak este o mare abureala....

Wilders are alegerile pe 9 iunie...nu pe 2 sry :D

E2BvfJJAqEM

http://www.dutchnews.nl/elections/2009/04/pvv.php

# o more immigration from Islamic countries

# Deportation of foreigners who commit crimes and strip dual nationals of Dutch nationality

# Closure of all Islamic schools, ban on new mosques

# Ban on the Koran and burqa, introduction of a tax on headscarves

# No more development aid, apart from in emergency situations

# Limit on refugee numbers of 1,000

# No more work permits for Poles, Bulgarians and Romanians

# Fewer civil servants

# No cuts in unemployment benefit and student grants

# No increase in healthcare own risk payment

# 10,000 more police officers and 10,000 more nurses

Link to comment
Share on other sites

de acord cu tot ce spune numai ca # No more work permits for Romanians asta spune multe despre noi...

Probabil ca daca Wilders va castiga si va aplica acel punct de care vorbesti, vor incepe din nou valuri de atac ale RNS. Doar o presupunere - asta ni se trage tot din cauza bronzatilor...

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu de ce tipul ala seamana foarte mult cu Vadmin, nu doar ca fizic dar si ca mentalitate, "ungurii, tiganii, mafiaaaaaaaaa!" =))

Dream team:

IPB Image

IPB Image

Si ce vina au musulmanii ca europenii s-au emancipat si fac copii doar dupa 40 ani?Dupa ce teoretic au x milioane in cont?WTF!

Link to comment
Share on other sites

Guest dnd, la munte cu doua minore

nu inteleg faza cu no more work permits for romanians... frate, da-i afara pe criminali, hoti, infractori din tara, dar lasa-i pe aia de vin ca studenti sa munceasca, sau cei care se mut datorita locului de munca...:/

Link to comment
Share on other sites

nu inteleg faza cu no more work permits for romanians... frate, da-i afara pe criminali, hoti, infractori din tara, dar lasa-i pe aia de vin ca studenti sa munceasca, sau cei care se mut datorita locului de munca...:/

Pentru studenti exista o viza speciala, work permits e pentru muncitori.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...