Jump to content
alexix

Blogul lui Tomis the Cat

Recommended Posts

Intamplator am dat de acest blog, si mi s-a parut penal de amuzant. Voi cita un fragment din ultimele update-uri, referitoare la concertul trupei AC/DC

ACDC NE ARATĂ CARE ESTE DRUMUL SPRE IAD

ROM?NI CARE VĂ BATEŢI CU PUMNUL ÎN PIEPT CĂ SUNTEŢI “CREŞTINI DE 2000 DE ANI” !!!

În ziua de 16 mai 2010 (CHIAR ÎN SF?NTA ZI DE DUMINICĂ ? ZIUA SPECIALĂ DE ÎNCHINARE ÎNAINTEA DOMNULUI) românii se vor confrunta cu UN ATAC DEMONIC fără precedent prin organizarea unui concert rock al trupei ACDC în Piaţa Constituţiei din Capitală, UN PERICOL ENORM PENTRU SUFLETELE A ZECI DE MII DE TINERI CARE VOR FI ATRAŞI DIN TOATĂ ŢARA !!!

Nu uitaţi că ACDC este O FORMAŢIE ROCK CU ADEVĂRAT SATANICĂ !!!

Vă reamintesc că ACDC înseamnă “Anti Christ ? Death to Christ”

(nu cred că mai este cazul să traduc ce înseamnă acest lucru îngrozitor) !!!

ACDC ÎN DELIRUL ÎNGROZITOR AL SATANEI

VĂ IMPLOR SĂ ŢINEŢI POST ŞI RUGĂCIUNE ÎN ZIUA DE 16 MAI 2010 PENTRU CA ACEST CONCERT SĂ FIE ANULAT ŞI CEI 60 DE MII DE EVENTUALI PARTICIPANŢI SĂ RENUNŢE !!!

FIE CA DOMNUL SĂ OCROTEASCĂ ROM?NIA !!!

Tragicul eveniment face parte din turneul intitulat “Black Ice World Tour 2010”.

Doamne, Sfinte Tată Ceresc, ai milă de această ţară şi nu ne părăsi !!!

Bunule Dumnezeu, îndură-te de poporul român şi trezeşte-l până nu e prea târziu ! Te rog şi pentru tinerii din fotografia de mai jos ! Scoate-i din Întuneric şi eliberează-i de sub puterea satanei ca să nu ajungă să fie pierduţi pentru veşnicie ! Salvează aceste suflete sărmane, robite şi înlănţuite?

FANII TRUPEI SATANICE ACDC

Sursa: Blogul lui Tomis the Cat

@Imi cer scuze daca am facut reclama blogului, daca e necesar rog un moderator sa editeze postul si sa-mi dea warn... dar e pacat sa nu rada si altii de cate povesti amuzante sunt

Link to comment
Share on other sites

e suuper tare =))) Cum sa nu razi =))

p.s: rog moderatori sa il lase deschis , sa mai radem si noi :)) Mai am de citit de la doamne sfinte si deja ma pish p mine =))

Link to comment
Share on other sites

eu nu gasesc nimic de ras (si la fel vor fi si cei care sunt crestini-ortodocsi). totul e adevarat acolo. dar na...cei care nu sunt cu religia asta sau sunt de o religie mai libertina nu-i condamn si pot face ce vor. imi place si mie rockul ba chiar si cel crestin dar care au versuri acceptabile nu care te fac din om neom. bravo lor..formatiei ACDC pt ca sunt faimosi dar cam atat.

uite genul de rock care-mi place. cautati melodia Skillet - Awake and Alive... nu stiu cat sunt de cunoscuti dar muzica lor e superba.

Link to comment
Share on other sites

credeti ca daca poarta coarne si canta muzica sunt satanisti ?

Mai iesi pe afara draga.

1. nu.. sunt ingerasi. acum sper ca e bine..scuze..sunt mai prostut de fel si nu pricep ^_^

2. tocmai am zis.. ca ii apreciez pentru ca sunt cei mai buni. :cool2: dar dupa replyul care l-ai dat e clar ca tie iti place muzica lor luata la general. dar sa traduci niste versuri din unele melodii sau sa cauti alte detalii nu te intereseaza? e problema ta. nu te-am atacat asa ca te rog sa ma lasi ok? merci

:tiphat:

Link to comment
Share on other sites

eu nu gasesc nimic de ras (si la fel vor fi si cei care sunt crestini-ortodocsi). totul e adevarat acolo. dar na...cei care nu sunt cu religia asta sau sunt de o religie mai libertina nu-i condamn si pot face ce vor. imi place si mie rockul ba chiar si cel crestin dar care au versuri acceptabile nu care te fac din om neom. bravo lor..formatiei ACDC pt ca sunt faimosi dar cam atat.

uite genul de rock care-mi place. cautati melodia Skillet - Awake and Alive... nu stiu cat sunt de cunoscuti dar muzica lor e superba.

Mda..

Foarte amuzant :-j. Nu stiti sa apreciati o trupa adevarata, credeti ca daca poarta coarne si canta muzica sunt satanisti ?

Mai iesi pe afara draga.

Dea.. ic.sys mai iesi pe afara...Pc`ul afecteaza creierul..

Link to comment
Share on other sites

Mda..

Dea.. ic.sys mai iesi pe afara...Pc`ul afecteaza creierul..

din fericire pentru mine fix Pc`ul imi ofera traducerile si detaliile de care am nevoie moca (ma refer la acest topic sau mai exact despre ACDC) daca mai ies pe afara sa caut despre ei trebuie sa platesc si e criza. ^_^

Link to comment
Share on other sites

din fericire pentru mine fix Pc`ul imi ofera traducerile si detaliile de care am nevoie moca (ma refer la acest topic sau mai exact despre ACDC) daca mai ies pe afara sa caut despre ei trebuie sa platesc si e criza. ^_^

Sunt in italia de 6 ani . Am in clasa a 9 a un copil ce nu arunca nici macar 10Cent ce vine 5bani in romaneste cred...Auzi ce zice : Io risparmio i soldi , cosi quando diventero grande poso spendere quanti voglio. El aduna bani , asa cand va fii mare o sa strice cati vrea. Copii la varsta noastra nu trebuie sa stie ca exista Criza in Romania sau in alte tari... Uite SUA ce`i mai bogati depe lume au ajuns sa fie in criza... sau inchis multe industrii acoloo...Nu ma laud ca am bani pentru ca nu am cine stie ce, dar parinti mei isi permite sa ma trimita 1 data pe saptamana la Cinema cu baieti(nu tot timpu , cateodata), Sambata seara sa ies la discoteca cat crezi ca cheltui ? 10 - 15 Euro = 400 de mi ca`m asa in romania ... 10 - 15 euro aici in italia un copil de bani gata isi incarca telefonu... eu mi`l incarc cu 5 - 10 .. Cand e prin apropriere un concert ma mai duc... Trebuie sa imi bag benzina pentru motor toata saptamana... Deci gandeste ca pe mine pe saptamana ma ajunge ca`m 30E Maxim... gandeste is in clasa a 9 a.. si totusi .. Cateodata trebuie sa mai ranut si la chestii.. Mai bine mai iesi din casa si dute si tu la concerte... Pc`ul dauneaza grav sanatati...

Link to comment
Share on other sites

mai..voua va trebuie traducere din romana in romana... hai sa o fac si pe asta... nu mi-ai inteles mesajul.. nu am nimic cu voi..si cu cei care asculta muzica celor de la AC/DC si nici cu trupa in sine. mie PERSONAL nu imi plac versurile din majoritatea melodiilor lor. care e problema? nu m-am legat de voi sau nu m-am pus sa va dau sfaturi. ofof

Link to comment
Share on other sites

mai..voua va trebuie traducere din romana in romana... hai sa o fac si pe asta... nu mi-ai inteles mesajul.. nu am nimic cu voi..si cu cei care asculta muzica celor de la AC/DC si nici cu trupa in sine. mie PERSONAL nu imi plac versurile din majoritatea melodiilor lor. care e problema? nu m-am legat de voi sau nu m-am pus sa va dau sfaturi. ofof

Nici eu nu am chiar nimica cu tine .. tu ai fost cel care sa legat de mine ptr primu :-j ... Mi`e mi`a placut acolo mesajul de la inceput pentru ca era amuzant si am ras :)).

p.s: Eu nici nu am habar cine sunt astia :))

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...