Jump to content
Guest erifeek

Melodii pe care faci sex / rupi cariciu

Recommended Posts

Guest Bogdanzor

Ma tenteaza sa fac un thread asemanator , cu tema ce melodii asculti cand te caci .

Link to comment
Share on other sites

Daca faceti sex pe unele melodii , care sunt ele ?

Am doar 4 : Jeremih - Birthday Sex /// Jeremih - Raindrops /// Marlyin Manson - Tainted Love ///

Same... mori rene

+1 Suprema : Justin Timberlake & 50 Cent - Ayo Technology

Link to comment
Share on other sites

Guest erifeek

Same... mori rene

+1 Suprema : Justin Timberlake & 50 Cent - Ayo Technology

te pwp <3

Link to comment
Share on other sites

si asta merge ca s-o faci sa rada putin:

rasul o s-o destinda

:rofl1: :rofl1: am si adaugat-o in playlist, cum de nu m-am gandit la asta pana acuma? :D

ON:

:D si cam tot albumu :wub: si bass-ul aproape de maxim.
Link to comment
Share on other sites

Guest SouthBoy_Lucyo

Daca faceti sex pe unele melodii , care sunt ele ?

Am doar 4 : Jeremih - Birthday Sex /// Jeremih - Raindrops /// Marlyin Manson - Tainted Love /// Mo' Horrizons - Dance Naked Under Palmtress

Deci tu pe alte melodii nu prestezi ?

Interesant.

Dupa 2 minute glorioase de intins placinta cu nasucul si gadilat buricul pe inside , Tainted Love zboara din playlist si [fail] intra maneaua aia /care nu o asculti niciodata inca care e acolo just in case [ :whistle: ] si...ce sa vezi ???!!!! Nu moare. Te decizi sa fi creativ, o tavalesti salbatic pe carpeta de pe peretele nordic unde e si icoana aia de la bunica, iei un mileu de pe TV si o plesnesti cu el peste fund in timp ce ea geme "fetele cu carte vor numai pe la spate"

Asta e o varianta.

Varianta a doua e ca moare strumfu si va uitati la el cu o privire melancolica de parca vedeti Moartea Caprioarei la OTV.

OT: Nu am melodii anume, insa cand e rost de o seara romantica, cu lumanari parfumate, o sampanie/vin / masaj .... preagtesc un playlist cu melodii lente....gen I'll make love to you, etc.

Cand e spontan, merge si pe Vita de Vie-Caine . Iar daca e animalic poate fi pe fundal si tema sonora de la Warner Bros ...can't hear a thing.... :whistle:

Ma tenteaza sa fac un thread asemanator , cu tema ce melodii asculti cand te caci .

I'll post there :D

Do it !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...