Jump to content
bunny

Tried it anal?

Recommended Posts

What's so good about it? Adica, din cate am inteles eu, ea totusi simte ceva pe-acolo, cica ar fi si mai intens. o_O

Evident ca la cuvantul anal deja te duce gandu ca dai de shit, o scoti dirty, sucks, must wash it, eww. Maybe its not that..its just in our minds...@_@ SPEAK HUMANS (voi astia care ati incercat ofc) :))

Link to comment
Share on other sites

What's so good about it? Adica, din cate am inteles eu, ea totusi simte ceva pe-acolo, cica ar fi si mai intens. o_O

Evident ca la cuvantul anal deja te duce gandu ca dai de shit, o scoti dirty, sucks, must wash it, eww. Maybe its not that..its just in our minds...@_@ SPEAK HUMANS (voi astia care ati incercat ofc) :))

Nu e chiar eww daca cureti locul inainte. Nu pot sa compar senzatiile, pentru ca doar asta am incercat pana acum (virgina), dar pot sa spun ca e binee! :>

Ce nu-mi place e senzatia de dupa... atunci cand isi da drumul inauntru. Mai exact dupa vreo ora e ca si cum as fi mancat ace :)) Si e cam nasol cand o elimini; nu stiu daca ma fac inteleasa.

Link to comment
Share on other sites

Nu e chiar eww daca cureti locul inainte. Nu pot sa compar senzatiile, pentru ca doar asta am incercat pana acum (virgina), dar pot sa spun ca e binee! :>

Ce nu-mi place e senzatia de dupa... atunci cand isi da drumul inauntru. Mai exact dupa vreo ora e ca si cum as fi mancat ace :)) Si e cam nasol cand o elimini; nu stiu daca ma fac inteleasa.

Vai, bine ca nu stiu toti colegii de forumul asta. :|

Link to comment
Share on other sites

LOL. bunny faci tu topic cu sexul la ciclu? nu de alta, dar dupa topicul cu "non-traditional sex" zic astia ca-s ceva obsedat =))

Neah...iti las tie onoarea. :))

cat despre anal, don't really like the idea. consider ca e sens unic pe-acolo.

Deci nu... =))))))))))) chestia cu sens unic e... way out of normal =)))))))

Link to comment
Share on other sites

Nu e chiar eww daca cureti locul inainte. Nu pot sa compar senzatiile, pentru ca doar asta am incercat pana acum (virgina), dar pot sa spun ca e binee! :>

Ce nu-mi place e senzatia de dupa... atunci cand isi da drumul inauntru. Mai exact dupa vreo ora e ca si cum as fi mancat ace :)) Si e cam nasol cand o elimini; nu stiu daca ma fac inteleasa.

pai de ce preferi sa ramai virgina si sa faci anal?

adica nu mai poti vorbi de puritate & shit

Link to comment
Share on other sites

Nu e chiar eww daca cureti locul inainte. Nu pot sa compar senzatiile, pentru ca doar asta am incercat pana acum (virgina), dar pot sa spun ca e binee! :>

Ce nu-mi place e senzatia de dupa... atunci cand isi da drumul inauntru. Mai exact dupa vreo ora e ca si cum as fi mancat ace :)) Si e cam nasol cand o elimini; nu stiu daca ma fac inteleasa.

De ce preferi sa ramai virgina, dar s`o faci anal?

Am incercat o singura data...si m`am jurat ca va fi si pt ultima oara.

Link to comment
Share on other sites

pai de ce preferi sa ramai virgina si sa faci anal?

adica nu mai poti vorbi de puritate & shit

Nu, n-am fost niciodata aia pura si nevinovata. Prefer sa recunosc ce fac si imi asum raspunderea pentru tot. :D Nu a fost o chestie planificata, doar ca pana acum un am nu am intalnit the right guy si nu am vrut s-o fac cu oricine, doar ca sa nu raman astupata. :dontknow: Alt motiv este acela ca eu sunt cam uituca si neglijenta si nu vreau sa ma complic de acum cu probleme de contraceptie.

Link to comment
Share on other sites

Guest SherkaN

De ce preferi sa ramai virgina, dar s`o faci anal?

Am incercat o singura data...si m`am jurat ca va fi si pt ultima oara.

De ce ? ca barbatilor le place ... inseamna ca nu-ti iubesti prietenu :(

Link to comment
Share on other sites

Nu, n-am fost niciodata aia pura si nevinovata. Prefer sa recunosc ce fac si imi asum raspunderea pentru tot. :D Nu a fost o chestie planificata, doar ca pana acum un am nu am intalnit the right guy si nu am vrut s-o fac cu oricine, doar ca sa nu raman astupata. :dontknow: Alt motiv este acela ca eu sunt cam uituca si neglijenta si nu vreau sa ma complic de acum cu probleme de contraceptie.

use teh allmighty condom :D

De ce ? ca barbatilor le place ... inseamna ca nu-ti iubesti prietenu :(

eh na...tie ti-ar place sa-ti intre guzanu-n vagauna? :))

Link to comment
Share on other sites

Nu e chiar eww daca cureti locul inainte. Nu pot sa compar senzatiile, pentru ca doar asta am incercat pana acum (virgina), dar pot sa spun ca e binee! :>

Ce nu-mi place e senzatia de dupa... atunci cand isi da drumul inauntru. Mai exact dupa vreo ora e ca si cum as fi mancat ace :)) Si e cam nasol cand o elimini; nu stiu daca ma fac inteleasa.

Ai grija sa nu ajungi pe DN 1`.

@ cum sa scrii ma asa ceva =))))

Link to comment
Share on other sites

Guest SherkaN

eh na...tie ti-ar place sa-ti intre guzanu-n vagauna? :))

Ba frate , sincer sa fiu nu suport s-o sarut in timp ce ne impreunam :)) , dar deh ... o fac pt. ca stiu ca ei ii place, got it ? :))

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...