Jump to content
bunny

Tu vs vibrator

Recommended Posts

CUM NU? Stiti bine ca asa e ma.. =))

Daca nu, atunci inseamna ca n-ai timp de ea. Si totusi, are? foloseste? Lasati fetele care au primit unul cadou de majoratul lor, ca nici jumatate nu au bagat bateriile in el sa vada cum functioneaza. Ci prietenele voastre, daca au, daca cumva il folositi in timpul actului sexual, un mai bun extaz, etc.

Glumeam la faza cu impotent (sau poate ca nu, who knows), merita un vibrator intre tine si ea? (not literally speaking =)))))))))))

Link to comment
Share on other sites

CUM NU? Stiti bine ca asa e ma.. =))

Daca nu, atunci inseamna ca n-ai timp de ea. Si totusi, are? foloseste? Lasati fetele care au primit unul cadou de majoratul lor, ca nici jumatate nu au bagat bateriile in el sa vada cum functioneaza. Ci prietenele voastre, daca au, daca cumva il folositi in timpul actului sexual, un mai bun extaz, etc.

Glumeam la faza cu impotent (sau poate ca nu, who knows), merita un vibrator intre tine si ea? (not literally speaking =)))))))))))

deci e dovedit. femeile sunt mai evoluate decat barbatii :P la noi s-a inventat electricitatea

Link to comment
Share on other sites

Guest SherkaN

Fug de ele ca de dracu ... pt. ca fetele , nush daca ati observat , dar au o reala dambla din a folosi vibratorul pe BARBAT , desi are alt scop .... cine cunoaste ... stie despre ce vorbesc eu aici ... :))

Link to comment
Share on other sites

Fug de ele ca de dracu ... pt. ca fetele , nush daca ati observat , dar au o reala dambla din a folosi vibratorul pe BARBAT , desi are alt scop .... cine cunoaste ... stie despre ce vorbesc eu aici ... :))

Eu cred ca fugi tu de ele din alta cauza, ii fi simtit tu ceva pe la spate de aia =))=))

Link to comment
Share on other sites

Fug de ele ca de dracu ... pt. ca fetele , nush daca ati observat , dar au o reala dambla din a folosi vibratorul pe BARBAT , desi are alt scop .... cine cunoaste ... stie despre ce vorbesc eu aici ... :))

sherkanele ti-ai luat si tu unul sa vezi ce are asa special ? D:

Link to comment
Share on other sites

Fug de ele ca de dracu ... pt. ca fetele , nush daca ati observat , dar au o reala dambla din a folosi vibratorul pe BARBAT , desi are alt scop .... cine cunoaste ... stie despre ce vorbesc eu aici ... :))

cand am inceput sa citesc,ma rugam sa nu spui ca ai folosit si a fost naspa sau ceva de genul =))

Link to comment
Share on other sites

Fug de ele ca de dracu ... pt. ca fetele , nush daca ati observat , dar au o reala dambla din a folosi vibratorul pe BARBAT , desi are alt scop .... cine cunoaste ... stie despre ce vorbesc eu aici ... :))

AHAHAH

ON: n-are asa ceva as far as i know :D

Link to comment
Share on other sites

Guest SherkaN

cand am inceput sa citesc,ma rugam sa nu spui ca ai folosit si a fost naspa sau ceva de genul =))

HAHAHAHAHAHAAHAHA

@ musLi ce pot sa spun fratica ... stii cum e la cs cand vine unu` sa-ti dea lama pe la spate ? Cam asa a fost, doar ca am avut reflexe exact ca la cs ... m-am intors si i-am dat C.A.P la timp :))) , si am scapat de o rusine :))))

Link to comment
Share on other sites

HAHAHAHAHAHAAHAHA

@ musLi ce pot sa spun fratica ... stii cum e la cs cand vine unu` sa-ti dea lama pe la spate ? Cam asa a fost, doar ca am avut reflexe exact ca la cs ... m-am intors si i-am dat C.A.P la timp :))) , si am scapat de o rusine :))))

Cat pe ce sa iei buttshot. :))

Link to comment
Share on other sites

Guest SherkaN

sherkane, ti-a facut cu ochiu de la spate? :))

A facut pasi ... si noroc ca am avut siberiile pe urechi ca altfel nu mai era nevoie sa ma incordez la wc ... il pierdeam din mers ca pe sarcina :)))

Link to comment
Share on other sites

A facut pasi ... si noroc ca am avut siberiile pe urechi ca altfel nu mai era nevoie sa ma incordez la wc ... il pierdeam din mers ca pe sarcina :)))

Bai mi`au dat lacrimile =)) =))

Link to comment
Share on other sites

daca te face impotent , inseamna ca tre sa apelezi la ciomu :)) , in fine :D ai putea sa ii faci cadou un dildo :)) asa cand e singura si nu are ce face ,il poate zgudui un pic:))

Decat sa ii faci cadou un dildo mai bine ii cumperi un telefon sa te sune cand e nevoie :))))

Si sosesti ca echipa de interventii, iti zic eu =))

Link to comment
Share on other sites

Fug de ele ca de dracu ... pt. ca fetele , nush daca ati observat , dar au o reala dambla din a folosi vibratorul pe BARBAT , desi are alt scop .... cine cunoaste ... stie despre ce vorbesc eu aici ... :))

A facut pasi ... si noroc ca am avut siberiile pe urechi ca altfel nu mai era nevoie sa ma incordez la wc ... il pierdeam din mers ca pe sarcina :)))

=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

am ras bine =))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

CUM NU? Stiti bine ca asa e ma.. =))

Daca nu, atunci inseamna ca n-ai timp de ea. Si totusi, are? foloseste? Lasati fetele care au primit unul cadou de majoratul lor, ca nici jumatate nu au bagat bateriile in el sa vada cum functioneaza. Ci prietenele voastre, daca au, daca cumva il folositi in timpul actului sexual, un mai bun extaz, etc.

Glumeam la faza cu impotent (sau poate ca nu, who knows), merita un vibrator intre tine si ea? (not literally speaking =)))))))))))

Depinde de persoana care il foloseste si pe cine, de exemplu, eu am folosit cu o tipa ceva mai matura gen 30+ un vibrator, si sincer.. nu m-a deranjat, eu cu gaura mea , vibratorul cu al lui... poate ma incomoda la miscarile circulare.. dar te obisnuesti..in special daca tipa il foloseste anal, iti stimuleaza si tie organul... deja o dam in educatie sexuala...

Fug de ele ca de dracu ... pt. ca fetele , nush daca ati observat , dar au o reala dambla din a folosi vibratorul pe BARBAT , desi are alt scop .... cine cunoaste ... stie despre ce vorbesc eu aici ... :))

Poate doar a ta are o dambla... si zi-ne ti-a placut?!

Bai mi`au dat lacrimile =)) =))

data viitoare foloseste lubrifiant.. nu iti vor mai da lacrimile... ! :))

Link to comment
Share on other sites

data viitoare foloseste lubrifiant.. nu iti vor mai da lacrimile... ! :))

Nu te`ai prins de ce am dat acel reply? Mai citeste o data la ce am dat quote!

Am ras cu lacrimi la ceea ce a spus Sherkan.

Link to comment
Share on other sites

Nu te`ai prins de ce am dat acel reply? Mai citeste o data la ce am dat quote!

Am ras cu lacrimi la ceea ce a spus Sherkan.

Am prins ideea, numai ca in contextul discutiei , ce ai zis tu a fost super funny ! kisses ! :*

Link to comment
Share on other sites

Eu sunt pro.

Cuplurile care deja practica sexul la un alt nivel ar trebui sa incerce tot felul de artificii din astea in pat. Daca sunt total lipsiti de inhibitii, vor ceva nou si daca din pozitiile sexuale au facut deja o rutina, de ce nu? Totul e permis in pat atata vreme cat exista receptivitate la nou.

Si n-are absolut nicio legatura cu jignirea, ca te face impotent or smth.

Pur si simplu este o alta metoda prin care ii creezi placere iubitei :))

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...