Jump to content
Cristi-MG-

O pisica incearca sa isi resusciteze prietena lovita de masina (VIDEO)

Recommended Posts

oamenii ca tine ar trebui exterminati .. cum de ti-a scapat stramosii hitler ?

cum poti spune ca animalele sunt proaste, ca nu au sentimente ? tu chiar ai o problema mare

chiar nu stiu cum exista atata prostie in lumea asta.. vai.. nici nu ma pot uita la videoclip, am o slabiciune la animale :(

de ar fii sa aleg dintre un animal pe moarte si un tombraider pe moarte, as alege animalul fara sa stau pe ganduri :)

Link to comment

si totusi stie cineva de pe forumul asta cum se numeste aceea melodie ? vad ca numai la cearta va sta gandul ... chiar vreau sa stiu cum se numeste melodia aia pentru ca mi-a ramas in minte :D stiu ca multi stati prin italia ... e posibil sa o stiti sau nu stiu

@EDIT: merci :) , si chiar sunt multi care stau in italia ... numai eu stiu vreo 4 de pe forumu asta ..

Link to comment
Guest chocholina

ce de prosti domne :)) ) motanu ala nu vroia alceva decat sa yo traga la acea pisica.SUNTETI NISTE PROSTI FARA URMA DE CREIER SI GANDIRE LOGICA !! din acest motiv suntem prostii europei :)) handicapatilor:))

15 zile suspend

Edited by Tybork
Link to comment

ce de prosti domne :)) ) motanu ala nu vroia alceva decat sa yo traga la acea pisica.SUNTETI NISTE PROSTI FARA URMA DE CREIER SI GANDIRE LOGICA !! din acest motiv suntem prostii europei :)) handicapatilor:))

15 zile suspend

Se vede ca nu ai avut parte de animale in viata ta . Am avut o sg pisica in viata mea , si era inteligenta, pacat ca a murit calcata de masina. Si pot sa zic ca m-a lasat masca acest video. Momentan am 1 papagal si o corcitura de caine husky si vad cum isi demonstreaza afectiunea. Orice animal are capacitatea asta. Cu papagalul ma joc zi de zi , si cainele la fel .

PS: Cat despre tine , o sa ai copii pe viitor si poate o sa ai norocul , ca ei sa iubeasca animalele , pisici mai exact. Ce ai sa faci ? :)

Link to comment
Guest SherkaN

In momentu in care pisica s-a asezat langa prietenul ei am inceput sa plang ca ultimu ratat , emotionant videoclip

nu contest ca nu e emotionant ... dar cum sa plangi ? :))

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...