Jump to content
Hell_Saint

Gather IasI

Recommended Posts

#dana...abis tu in loc sa te bucuri ca scapi de el ...ca poate cine stie ce ... , tu te plangi :))

#loyd ...taci ba ca , il cunosc pe ala care are prin copou afise cu sex mai ieftin :))

#andypity ... o data , ora si locatie.

Link to comment
Share on other sites

# :))

# Loyd esti fanu meu :> :>?

#Pai organizatorul sa vina cu o data , si ora, si locatie.

#who is someone ? loyd , ai gasit pe altu :)) ?

N-ai treaba ba,tu chiar credeai ca ma dau la tine?

Naspa,afla ca-mi plac femeile,fa-ti schimbare de sex. =))

Link to comment
Share on other sites

#=)))

#ah la dracu , si eu care chiar credeam:)) , pfai mi-ai ruinat viata.

#Acuma imi fac schimbare de sex, ma duc sa bag anunt la vanzari cumparari , defapt ma duc la aria publicitate :> ca e mai misto acolo

#PS: da eu tot am auzit ca dai de baut :>

Link to comment
Share on other sites

# =)) )

#ah la dracu , si eu care chiar credeam:)) , pfai mi-ai ruinat viata.

#Acuma imi fac schimbare de sex, ma duc sa bag anunt la vanzari cumparari , defapt ma duc la aria publicitate :> ca e mai misto acolo

#PS: da eu tot am auzit ca dai de baut :>

De unde curu meu bani ba,trebuie sa fac imprumut in banca sa ies la o bere,e criza.

Link to comment
Share on other sites

asadar si prin urmare ramane belfast ora 3. sambata? si daca da cine vine ?

problema e ca eu tot urlu aici de vreo 2 sapt. asadar si prin urmare daca sambata tot eu cu andrei si cu bubu +pitty sprinky mrmarius o sa fim la masa. o sa va invit frumos sa faceti voi pe organizatori. eu cand am dat bacu era numa prin baruri. voi sambata aveti bac sa fim seriosi

Link to comment
Share on other sites

#hell saint am pomenit eu ceva de bac?

#da recunosc am bacul anul asta da nu am zis ca nu vin din motivul asta, pur si simplu am alta treaba, mentionata mai sus.

#Azi am dat de loyd, am vb acuma cateva min bune cu el, si ma intrebat daca merg, si am zis ca daca e in alta zi merg sau mai devreme merg.

#Stai calm ca stiu cum e sa doresti sa faci un gather si sa nu se prea adune persoanele.

Link to comment
Share on other sites

Chiar vroiam sa vin ca n-am mai fost la un gather in Iasi de vara trecuta cand s-a facut la gta,dar daca ma iei cu fraze de genul,mai bine lasa.

Cat despre Belfast, hai sa nu vorbim despre asta ca nici carciuma nu poate fi numit,prefer sa ma duc in kaze.

Link to comment
Share on other sites

Chiar vroiam sa vin ca n-am mai fost la un gather in Iasi de vara trecuta cand s-a facut la gta,dar daca ma iei cu fraze de genul,mai bine lasa.

Cat despre Belfast, hai sa nu vorbim despre asta ca nici carciuma nu poate fi numit,prefer sa ma duc in kaze.

Se poate sa hotaram si alt loc ... asta depinde de voi .... poate sa spuna fiecare unde ar vrea sa mearga ... si in functie de ce se hotaraste acolo mergem .....

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...