Jump to content
Sensini

Concurs foto - FLORI DE PRIMAVARA

Recommended Posts

Nu e nici un deranj, dacă dorești poți să participi la următorul concurs a cărui tema va fi anunțată mai spre seară.

Clasamentul final.

Locul I cu 20 puncte - Fotografia cu NR.7 - adică eu

Locul II cu 16 puncte - Fotografia cu NR. 12 - Stefteo21

Locul III cu 9 puncte - Fotografia cu NR.6 - Sexini

Următoarea temă va fi: "Zâmbiți vă rog" cred că nu mai trebuie să dau detalii despre fotografiile care sunt acceptate în concurs :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Sniperus

Am avut 18 :D nu 16, dar nu mai conteaza, felicitari.

Voturile fotografiei 12 adica stefteo21, adica eu.

Whitewolf - 2 puncte

ZBK - 3 puncte

Superstar - 3 puncte

logs - 2 puncte

z__Z - 2 puncte

pitikoo - 3 puncte

Dani - 3 puncte

Link to comment
Share on other sites

Done and done.

Vudu ai un warn down, sa te speli cu el pe cap :cool2:

Ar fi mai distractiv daca ar castiga cei cu warn mai mare sa am si eu ce face :P

Asteptam urmatorul concurs, felicitari tuturor etc.

Link to comment
Share on other sites

Done and done.

Vudu ai un warn down, sa te speli cu el pe cap :cool2:

Ar fi mai distractiv daca ar castiga cei cu warn mai mare sa am si eu ce face :P

Asteptam urmatorul concurs, felicitari tuturor etc.

:)) nu mi`a placut sa vad acolo 10% numai pt asta am participat pana acuma la concurs uri ca sa scap de warnul ala =))

Link to comment
Share on other sites

:)) nu mi`a placut sa vad acolo 10% numai pt asta am participat pana acuma la concurs uri ca sa scap de warnul ala =))

:D Propun inventarea warnurilor de tip -1, -2, ... s.a.m.d. pentru merituosii castigatori ai acestui concurs. Asta inseamna ca vor fi iertati de warn in situatiile de abateri de la reguli - pentru merite deosebite in ochi si click de aparat. :)

Felicitari pentru toti participantii, fotografiile din editia asta au fost o incantare.

Link to comment
Share on other sites

:D Propun inventarea warnurilor de tip -1, -2, ... s.a.m.d. pentru merituosii castigatori ai acestui concurs. Asta inseamna ca vor fi iertati de warn in situatiile de abateri de la reguli - pentru merite deosebite in ochi si click de aparat. :)

Felicitari pentru toti participantii, fotografiile din editia asta au fost o incantare.

=))

Link to comment
Share on other sites

Pai tu ai ales tema, ce ne mai tine? Faci un topic si se rezolva.

Daca astepti un raspuns pentru propunerea lui TheodorescuS, raspunsul e clar nu :D

Chiar nu stiu ce alte "premii" am putea oferi, daca aveti sugestii, le astept pe PM si daca e ceva viabil (gen nu global mod) atunci posibil sa le aplicam la concursul urmator.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...