Jump to content
0ana

1 Mai

Recommended Posts

eu :> ;;)

in mamaia e plin de pitipoance si de cocalari :D... mai misto in costinesti :D.. cu toate ca is la 2 pasi de mamaia...

Ati luat`o razna cu pitipoancele voastre.

Ce inseamna la voi pitipoanca?

Cocalari in mamaia? Nu prea cred. Nu orice taran merge la sunwaves.

1 Mai la mare? no way ! :D

acasa in pat cu femeia :)) e "zii de lucru" pt unii dintre noi :))

Tu ai timp pt femeia ta doar la sarbatori? Pasti, Craciun, Revelion si 1 Mai? Trist :|.

Link to comment
Share on other sites

Ati luat`o razna cu pitipoancele voastre.

Ce inseamna la voi pitipoanca?

Cocalari in mamaia? Nu prea cred. Nu orice taran merge la sunwaves.

Tu ai timp pt femeia ta doar la sarbatori? Pasti, Craciun, Revelion si 1 Mai? Trist :|.

oana, deci... :) mergi tu frumusel la intrare in mamaia.. acolo unde bubuie manelele si ai sa vezi si astfel de specimene.....Acum depinde si unde mergi... ma refer la cluburi, dar in mare pare multeee multeee fitze:) + la greu "parasute", vara toate sunt la mare:)) se bronzeaza bineteles.. nimik mai mult:))

Link to comment
Share on other sites

oana, deci... :) mergi tu frumusel la intrare in mamaia.. acolo unde bubuie manelele si ai sa vezi si astfel de specimene.....Acum depinde si unde mergi... ma refer la cluburi, dar in mare pare multeee multeee fitze:) + la greu "parasute", vara toate sunt la mare:)) se bronzeaza bineteles.. nimik mai mult:))

Eu cand am fost in mamaia nu am auzit nici o manea. Poate nu am ajuns acolo unde trebuia :-?.

Cat despre fite...fite are toata lumea. Diferenta este ca unii au cu ce se lauda, pe cand altii sunt doar niste catei ai celor care au cu ce se lauda :).

Link to comment
Share on other sites

Eu cand am fost in mamaia nu am auzit nici o manea. Poate nu am ajuns acolo unde trebuia :-?.

Cat despre fite...fite are toata lumea. Diferenta este ca unii au cu ce se lauda, pe cand altii sunt doar niste catei ai celor care au cu ce se lauda :).

Ce raspuns "adavarat" si "entelegent" ai dat.

Link to comment
Share on other sites

Tu ai timp pt femeia ta doar la sarbatori? Pasti, Craciun, Revelion si 1 Mai? Trist :|.

avand in vedere ca ea e in clasa a 12-a si este tinuta in casa mai toata saptamana "pt a invata" . DA! in timpul vacantelor ne bucuram unul de celalalt :D

Link to comment
Share on other sites

Ati luat`o razna cu pitipoancele voastre.

Ce inseamna la voi pitipoanca?

Cocalari in mamaia? Nu prea cred. Nu orice taran merge la sunwaves.

=)))) N`au ei bani de kristal club =))))))))))

O sa ii vezi pe la inceputu statiunii [ Cleopatra,Satu de vacanta - acolo e plin ]

@am fost de 1 mai la Dunarea ... :-??

Link to comment
Share on other sites

Guest erifeek

Tu ai timp pt femeia ta doar la sarbatori? Pasti, Craciun, Revelion si 1 Mai? Trist :|.

1 mai e sarbatoare ? :dooh:

Link to comment
Share on other sites

Guest erifeek

Pai la romani cand e ocazie de baut si de mancat ca spartii, e sarbatoare, ce sa mai :-j.

Si care e ocazia ? Ca acuma 20 de ani a fost 1mai muncitoresc ? E nevoie sa ne aducem aminte de acea zi prin bere si mici ?

si Ionutz,nu .. nu am sarbatorit niciodata marele 1 Mai ... da , sunt un trist . Nu am sarbatori ca voi

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...