Jump to content
SpAnCHoC

Paşte fericit Linkmania!

Recommended Posts

Iepuras,pt cultura ta generala: Sarbatoarea numita Paste semnifica invierea Domnului Iisus Hristos.Nu in fiecare an invie ci in fiecare an este sarbatorita invierea Lui.

Oh, cata materie cenusie detii, sunt invidios. :D

Link to comment
Share on other sites

Oricum invie in fiecare an. What's the use? =)) I mean, parca ar fi licitatie, hristos a inviat odata, hristos a inviat de doua ori, SOLD. Cand se termina treaba asta cu pastele, moare pana la anu? Sau cum? :D

Ai vrut sa pari amuzanta in postul asta?

:wacko: :wacko: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Nu are rost sa ma consum cu voi,sunteti niste no-liferi care isi petrec toata viata in fata calculatorului(ma refer la acesti inteligenti numiti atei),ai inteles Luciane?Vedem noi lucica cand vei fi in o situatie dificila si o sa ramai singur.Iti zic eu ca ai sa iti dai seama cat de fraier ai fost.

cu siguranta n-o sa ma apuc sa ma rog la dumnezeu asteptand ca lepra sa-mi indrepte el viata.

da' sa vezi ca am ramas o data singur acasa si m-am dus sa ma cac. ba si la sfarsit am vazut ca nu aveam hartie igienica, a trebuit sa astept sa vina cineva. noroc ca a aparut mama in 5 minute. oare daca ma rugam aparea iisus cu un sul nou sau se stergea curul singur? hmmm

Link to comment
Share on other sites

Guest MaGic_MaStEr

CE VREI TU MA?!

Ba baiatule,de astia ca tine am vazut multi,nu are rost sa-mi bat capu' cu tine stai in fata calculatorului 25/24,pax.

Link to comment
Share on other sites

cu siguranta n-o sa ma apuc sa ma rog la dumnezeu asteptand ca lepra sa-mi indrepte el viata.

da' sa vezi ca am ramas o data singur acasa si m-am dus sa ma cac. ba si la sfarsit am vazut ca nu aveam hartie igienica, a trebuit sa astept sa vina cineva. noroc ca a aparut mama in 5 minute. oare daca ma rugam aparea iisus cu un sul nou sau se stergea curul singur? hmmm

Si tu ai incercat sa fii amuzanta? :crazy:

@ o_O Ce-au ma astia cu mine?

Link to comment
Share on other sites

Ma cre(s)tinilor eu pana acum am adus argumente/dovezi .Incercati si voi ceva.Chiar daca nu va iese dar macar sa radem si noi... a si inca ceva "Nestiinta nu e o dovada, ignoranta nu e un argument".

Link to comment
Share on other sites

cu siguranta n-o sa ma apuc sa ma rog la dumnezeu asteptand ca lepra sa-mi indrepte el viata.

da' sa vezi ca am ramas o data singur acasa si m-am dus sa ma cac. ba si la sfarsit am vazut ca nu aveam hartie igienica, a trebuit sa astept sa vina cineva. noroc ca a aparut mama in 5 minute. oare daca ma rugam aparea iisus cu un sul nou sau se stergea curul singur? hmmm

Ce gluma buna :)):)):))

De ce nu o pui pe BANCURI.net?

Link to comment
Share on other sites

cu siguranta n-o sa ma apuc sa ma rog la dumnezeu asteptand ca lepra sa-mi indrepte el viata.

da' sa vezi ca am ramas o data singur acasa si m-am dus sa ma cac. ba si la sfarsit am vazut ca nu aveam hartie igienica, a trebuit sa astept sa vina cineva. noroc ca a aparut mama in 5 minute. oare daca ma rugam aparea iisus cu un sul nou sau se stergea curul singur? hmmm

Crezi ca Iisus Hristos iti aducea tie hartie ma hanciupaliticule?Iisus Hristos nu e un sclav,El este cel care s-a sacrificat pentru toata lumea.Si voi,ateii inteligenti,in loc sa ii multumiti il barfiti si il jigniti.

Hai pa ,ma duc sa ma culc ca aseara am fost la Inviere.Sper sa va luminele si voua creierul cineva vreodata.A,am uitat ca voi nu aveti.

Link to comment
Share on other sites

Iisus Hristos nu e un sclav,El este cel care s-a sacrificat pentru toata lumea

vezi? se bat cap in cap :))

hai ca la cat de dur am fost acum tre' sa te enervezi calumea. zi ceva amuzant de data asta, nu te mai chinui sa scoti fraze inteligente :D

Link to comment
Share on other sites

Ma voi ganditi?Dupa gandirea voastra primitiva,daca eu cred in zana maseluta si zic la toti despre asta,altii trebuie sa aduca argumente ca nu exista,nu eu ,ca exista?

:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

Link to comment
Share on other sites

Ce face un cal pe un camp de marihuana ? :)

p.s. Paste fericit ! Si da, poate sunt ateu, dar mai degraba cred in Big Bang decat in Dumnezeu si la biserica ma duc doar cu prietenii (la inviere sau daca e vreun eveniment 'important' )

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...