Jump to content
Lancelot

In ce a constat ultima voastra mare greseala?:)

Recommended Posts

Guest stefteo21

Cea mai mare greseala ? In contrast cu restul de aici asta e cam amuzanta. Am coborat ieri din masina si nu eram atent pe unde merg fiindca ma uitam la una de pe partea cealalta si la 3 metri de masina am tras un cap de un indicator de 4-5 secunde n-am stiut ce-i cu mine. Aproape ca m-a pus in genunchi fiindca indicatorul era asezat undeva la 1,80 si eu am 1,87 si numai bine am intrat sub el cu scăfârlia, dar asta nu e tot.

Am intrat in Iulius Mall - Iasi fiindca acolo ma duceam si am fost la baie sa dau cu apa fiindca mi se crapase putin pielea de pe cap, era zgariata si am zis sa nu se infecteze si am dat cu apa. Apoi eram ud pe jumatate de cap si am zis ca nu pot sa ies asa de acolo, dar nu stiam ce sa fac pana cand mi-a venit ideea sa bag capul sub uscatorul ala de maini si a intrat un barbat in baie cand eu eram ceva in genul lui Mr. Bean - stateam cocosat cu capu sub ala :rofl1: a facut o fata pana cand i-am explicat ca mi-am spart capu.

@trist pe de o parte

Link to comment
Share on other sites

Cea mai recenta e faptul ca doi prieteni au gresit enorm fata de mine si ca toata razbunarea mea e indreptata doar pe unul. Deocamdata nu am forta necesara sa ii dau si celeilalte persoane ceea ce merita ...

Link to comment
Share on other sites

@ eu unul am abordat cu prea multa incredere o problema mai delicata ..o situatie si i lose a friend...nu stiu daca definitiv..dar oricum :) nasty thing

Idem.

Nu am fost atenta la detalii, si mi-au trecut neobservate anumite aspecte esentiale. Si drept urmare, i loose a friend, my best friend. Sau ma rog, asa credeam la momentul respectiv.

Link to comment
Share on other sites

Guest Lexxu

ultrima data am jucat un joc online

sera o chesti pt care dadeai bani se numeau coins 500 1 sms 2 euro

si sa credeti ca i-am luat telu lu prietenu lu soramea si am dat 5 sms

greseala mare nui asa????????????

Link to comment
Share on other sites

ultrima data am jucat un joc online

sera o chesti pt care dadeai bani se numeau coins 500 1 sms 2 euro

si sa credeti ca i-am luat telu lu prietenu lu soramea si am dat 5 sms

greseala mare nui asa????????????

n-am inteles nimic :blink:

Link to comment
Share on other sites

Guest SherkaN

n-am inteles nimic :blink:

Cred ca vrea sa spuna ca era un joc unde trimiteai un sms cu 2 euro ,si el a furat tel lu prietenu lu sora-sa si a trimis 5 msg, adica 10 euro ... si banuiesc ca acum o sa-l omoare ala cu bataia :))

Link to comment
Share on other sites

Faptul ca era sa-mi pierd cea mai buna prietena , pentru o iubita, ce tineam foarte mult la ea ... si prietena mea cea mai buna mi-a spus sa o las in pace pe iubita mea , ca sa intalneste cu altii , ca nu-mi acorda atentie , si eu nu batman batman , si peste cateva zile o vad intalnindu-se cu un tip si sarundu-se in fata mea ... si de atunci , tot incerc sa-mi recuperez greseala fata de cea mai buna prietena , pentru ca a avut atata dreptate , si nu am ascultat-o , in rest , nothing :))

Link to comment
Share on other sites

azi fac 3 luni de cand am repetat dinou greseala si nu m-am invatat minte :|.Denis cam asta am patit si eu...mi-am pierdut toti prietenii din cauza increderii in persoana iubita care s-a dovedit a fi cum credeam eu :)).

The life is more beautiful now.

Link to comment
Share on other sites

O mare greseala pe care am facut`o pana acum a fost k m`am increzut foarte mult in fosta pr cu care a iesit urat / "albastru la ochi" si asta ducand la : pierderea pr mei cei mai buni cu care am copilarit , dar iata , sunt din nou cu ei si cu altele si totusi e bine asa , m`au sprijinit,m`au ajutat sunt din noua alturi peste tot : mare munte club tot ceea ce tine de pr adevarati si numai in asta , ne ajutam reciporc (masini / bani tot ceea ce eu numesc cu adevarat prieteni adevarati pana la moarte)!

O zi buna , salut

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...