Jump to content
Arabela_33

Primul Sm full status

Recommended Posts

si full nu'l faci pe baza rr'urilor ?

#-o

Nu..pe baza castanelor...<_<

Fury la tine sa inteleg ca full stats= rr`urile pt full nu?...Atunci ce dreq? puteam sa las pctele de inceput +vreo 10 k vit(exemplu) si sa am 60 de rr sau cate dreq tre...si eram full STATS nu?

Si da....e gresit trecut in hall of fame....dar cum nu se mai pot scoate pcte...trece si asa....dupa rr`uri...

Link to comment
Share on other sites

Nu..pe baza castanelor...<_<

Fury la tine sa inteleg ca full stats= rr`urile pt full nu?...Atunci ce dreq? puteam sa las pctele de inceput +vreo 10 k vit(exemplu) si sa am 60 de rr sau cate dreq tre...si eram full STATS nu?

Si da....e gresit trecut in hall of fame....dar cum nu se mai pot scoate pcte...trece si asa....dupa rr`uri...

full stats = cumularea punctelor necesare pentru a face 32767 la fiecare atribut , ramane la latitudinea fiecaruia ce vrea sa faca cu acele puncte .

ex : tu dai rr la 400 lvl , nu esti obligat sa bagi punctele ca sa se rr caracteru , asa e si aici , ai facut 59 sau 60 cate sunt si ai full . SI DACA AI CAP TE SI OPRESTI :-j

Link to comment
Share on other sites

pe 97d am avut 115 rr dar nam facut full status trageam pentru topic:) si ca nu ma trecut adiminul ca eram cu rr multe tot nu ma intere:)) eram locul 3 pe servar in fine nu conteaza:) ca nu ma laud:))

aici sunt full status uitate..

http://www.linkmania.ro/s2/status/index.ph...mp;x=56&y=8

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...