Jump to content
bunny

Ce-ai facut azi? :]

Recommended Posts

Hai sa mai iesim din discutiile astea de pe forum cu dumnezeu, caini comunitari, cine castiga rinichiul s.a.m.d. si sa ne "notam" ce anume am facut in ziua respectiva. :P Eu unul sunt curios cum se manifesta rutina din punctul vostru de vedere. :D Probabil vreodata veti privi topicul asta ca un "jurnal de amintiri". ^^

Azi, well, m-am trezit la 9, am fost la baie, intre timp mi s-a facut cafeaua, baut cafea + tigara de dimineata + winamp + forum + mess, mancat spaghete, facut dus, si-acum plec prin cismigiu cateva ore. xD

Link to comment
Share on other sites

Trezit dimineata pe la 12 (hehe), facut cafeaua, baut cafeaua, fumat cateva tigari. Facut ceva curatenie prin casa. Acum ma pregatesc sa ies la o scurta plimbare. Ca tot e soare afara :D, si ma gandesc cu ce dracu sa ma imbrac.

Link to comment
Share on other sites

M am trezit la 13.30 [ dupa vreo 5 telefoane de la prietena, ce faci ? dormi ? ....Nu, visez :)) ] , am mancat, mi a m facut un nes, acum mess+forum+cs , iar pe la 5 asa cred ca dispar de acasa pana diseara pe la 10 :D....Maine scoala :(

Link to comment
Share on other sites

M-am trezit la 10, pana la 11 m-am apucat de reparat calculatorul , de la 12 mi-am facut cv de mancare si am mancat...la 13 am facut dus...de la 13:45 pana la 3 m-am jucat pe pc...de la 3 pana la 3:50 am facut curat.. acum ma pregatesc sa ma duc la magazin si dupaia ma bag din nou la sa-mp

Link to comment
Share on other sites

Huh ...

Stiu ca mai era un topic identic si ma gandeam sa-l readuc la viata pt ca avusesem o zi splendida si simteam nevoia sa o impartasesc cu cineva ...

Bun ...

Azi m-am trezit ca tot omu pe la 10, ma jucai ceva pe pc dupa care m-am tirat d`acas.

M-am intalnit cu niste prieteni, am jucat vreo 2 ore fotbal si m-am intors acasa.

Un dush si leneveala generala pt restul zilei ...

ps; ar trebui pusa o regula ceva ...

sa fie postate doar zilele in care se intampla ceva "memorabil" sau macar faci altceva in afara de faptul ca te scoli, mamanci si te culci la loc...

Link to comment
Share on other sites

La 2 trezirea . Spre mirarea multora la 2 dimineaţa şi nu dupa-amiaza :)) . Am intrat putin pe mess şi am mai cautat nişte filme . Pac un Dosarele X pac somn încă o ora . Deja era vreo 5 si ceva . Am câutat nişte muzică , mi-am facut şi o ciocolată caldă desigur reuşind să trezesc o casă întreagă între timp . Am ieşit puţin în curte şi am vrut să flocăiesc un motan negru care tot vine pe la noi însă nu avea chef de joacă şi încerca să dea bir cu fugiţii .

Ziceam să-mi fac conspectul pentru fizica laborator ... peste o ora ... peste încă o ora ... peste . hai mâine că e timp până miercuri .Mi-am rezolvat probleme eterne cu ipodul si porturile usb , oh tu dulce calculator care hârâi mai rau ca un tbcist .

Am fost şi am luat nişte pâine şi am trecut pe la varmea unde desigur răsuna Guţă şi Sorinel . Desigur winampul s-a închis automat în prezenţa mea .

Taclale puţin pe mess în timp ce caut să mai bag nişte muzică pe mp3 player să am ce face mâine la seminar însă deja ma ia oboseala ... dacă mai prind şi vreun episod plictisitor merles in 3 secunde ..

Tare .. am crezut că nu voi scrie mai mult de un rand .. ce mişto e să-ti fac un jurnal :)) Poate scrien o carte peste căteva săptămâni .

Link to comment
Share on other sites

M-am trezit la 9, m-am plimbat vreo juma de ora prin casa aiurea, am mancat si am plecat in oras sa-mi beau cafeaua... am ajuns acasa la 12, m-am jucat cod pana la 3, am pranzit, am iesit cu javra afara si am tras un somn pana la 5... apoi am iesit afara la o bocna, am venit acasa, dus si acum pe pc pana la 11 si stingerea...

Link to comment
Share on other sites

M-am trezit pe la 10 , ma tot miscam prin patu ala cu gandu ca la 11 jumate trebuie sa plec la sala. Ajung acolo , imi vine rau ma duc si vomit , imi fac bagajele si-o intind spre casa. Mai tarziu ma intalnesc cu astia de la bloc , imi povesteau cum ma carau aseara , ne mai plimbam si intram in casa pe la 7. Deschid calculatoru , constat ca mi s-a terminat de descarcat un pack de 100 de gb (games). Joc ceva , ma plictisesc , intru pe forum si dau de topicu asta unde mai aflu cate ceva despre fiecare si fug la somn peste cateva ore

Link to comment
Share on other sites

Guest SherkaN

Pe la 11 am deschis ochii, m-am spalat, m-am jucat cs , am plecat sa beau o cafea, m-am intors, am dat o geana pe forum, apoi ableton, m-am jucat iar putin cs, iar ableton ( unde am reusit sa-mi fac sound-ul ca al lui Deadmau5 :wub: ) si acum incerc sa vedem ce-mi iese daca tot am facut sunetele, mai stau nitel si ma duc la somn, ca maine o lom de la capat :)) , si cica nu traiesc viata la maxim :))

Link to comment
Share on other sites

M-am trezit pe la 10:30,m-am spalat ca tot omu,am intrat putin pe mess,m-am dus la un fotbal dupa m-am dus la un ping pong,am venit acasa,am vb putin la telefon cu :wub: ,am facut baie,am vb pe mess cu :wub:,m-ai m-au deranjat cv vorbe si acum ma bag la un joculet si dupa dorm.

Link to comment
Share on other sites

trezit la 11, sandwich + pahar de apa, calculator pana pe la 4, apoi ping-pong, apoi acasa - socializat cu colegii de apartament + musafiri, am scris o tema pentru facultate, am instalat ableton8 si mi-am facut draci iar acum facui cateva sunete in ableton 7 :D

Pe la 11 am deschis ochii, m-am spalat, m-am jucat cs , am plecat sa beau o cafea, m-am intors, am dat o geana pe forum, apoi ableton, m-am jucat iar putin cs, iar ableton ( unde am reusit sa-mi fac sound-ul ca al lui Deadmau5 :wub: ) si acum incerc sa vedem ce-mi iese daca tot am facut sunetele, mai stau nitel si ma duc la somn, ca maine o lom de la capat :)) , si cica nu traiesc viata la maxim :))

uite inca un abletonist :D ai facut ceva melodii pana acum ?! check myspace :)

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...