Jump to content
^[VodKa]^

Linkmania BD

Recommended Posts

Guest erifeek

va plictisiti plm asa tare peacasa ?:)

dati-mi mie si timpul vostru liber ca eu abia am timp sa mananc si intre 2 mese sa stau pe net

dar vai , ce masina !

Link to comment
Share on other sites

sustin ideea :D e interesanta

va plictisiti plm asa tare peacasa ?:)

dati-mi mie si timpul vostru liber ca eu abia am timp sa mananc si intre 2 mese sa stau pe net

Auzi baiete, tu alta treaba n-ai decat sa postezi aiurea pe forum? Se vede ca n-ai timp liber cu asemenea preocupari.

Eu voi trece in weekendul asta prin lipscani sa imi iau niste creioane ca vreau sa vad daca mai stiu sa le folosesc. O sa incerc sa fac niste benzi desenate cu voi si daca iese ceva calumea le pun aici.

Organizarea excesiva omoara orice idee fun. Pune-te si deseneaza, posteaza aici, bam. Daca vor si altii, vor posta si altii. Regulile apar dupa ce apar doritorii.

Link to comment
Share on other sites

Guest erifeek

Auzi baiete, tu alta treaba n-ai decat sa postezi aiurea pe forum? Se vede ca n-ai timp liber cu asemenea preocupari.

Eu voi trece in weekendul asta prin lipscani sa imi iau niste creioane ca vreau sa vad daca mai stiu sa le folosesc. O sa incerc sa fac niste benzi desenate cu voi si daca iese ceva calumea le pun aici.

Organizarea excesiva omoara orice idee fun. Pune-te si deseneaza, posteaza aici, bam. Daca vor si altii, vor posta si altii. Regulile apar dupa ce apar doritorii.

Te duci , te dai in tiribombe , inghetzatzuri .. oricum , e multe rebuturi .

Link to comment
Share on other sites

Auzi baiete, tu alta treaba n-ai decat sa postezi aiurea pe forum? Se vede ca n-ai timp liber cu asemenea preocupari.

Eu voi trece in weekendul asta prin lipscani sa imi iau niste creioane ca vreau sa vad daca mai stiu sa le folosesc. O sa incerc sa fac niste benzi desenate cu voi si daca iese ceva calumea le pun aici.

Organizarea excesiva omoara orice idee fun. Pune-te si deseneaza, posteaza aici, bam. Daca vor si altii, vor posta si altii. Regulile apar dupa ce apar doritorii.

scz in ultima vreme nu prea am avut chef de desenat...miam cumparat un domeniu si ma tot jucam pe acolo:)

nu trebe organizare trebe doar o imagine de la care sa incepem?vrei sa o faci tu?

Link to comment
Share on other sites

^' date='Mar 31 2010, 20:49' post='4932208']

acum am ceva timp liber,voi incerca sa fac cateva casete:)

in seara asta sau maine o sa icerc sa le pun pe forum

ps:mentionez e prima oara cand fac bd ,nu cred ca o sa fie prea reusite

nu trebuie neaparat sa le faci in realitate..poti in paint sau photoshop,eu cred ca o sa scanez la xerox

Link to comment
Share on other sites

nu trebuie neaparat sa le faci in realitate..poti in paint sau photoshop,eu cred ca o sa scanez la xerox

daca as avea tableta grafica as face pe pc,dar eu is stangaci si mousu il misc cu dreapta(cu stanga nu pot) nu am control asupra desenului cand il fac pe pc,dar o sal fac pe foaia in scanez si dupaia il edittez in photoshop

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...