Jump to content
eseeet

Vrajitoarele sunt reale sau nu?

Recommended Posts

Guest mada_madalin5

Ce naiba mane e fake clar ce dreq :)):)) si ce vrea sa faca acolo , dansu ploii ?

Link to comment
Share on other sites

Guest mada_madalin5

Parca e filmulet de la camera ascunsa. Vezi commenturile, ratingul filmului si apoi gandeste-te cat de real e.

Asa e , macar nu pare cel putin real , da ce sa mai zicem , e un oparit acolo care tot da tarcoale si arunca niste chesti , ce e miraculor acolo ?

Link to comment
Share on other sites

Imaginati-va o asemenea scena in realitate,sa fiti in padure dupa ce masina a dat intr-un copac,cautati pe cineva sa va ajute,sunteti obosit dupa cautari si stati cocotat pe un copac,si vine deodata un dinasta cu picioare de 30 de cm cu costum de...vrajitoare si face ceva satanic si dupa ce pleaca,intoarceti copacul si il vedeti in fata,vi se mai pare fake? Camera a fost lasata acolo de acel..om,spune si in description,nu prea cred ca e fake,dar sunt sanse mari sa fie un nebun dinala care face prostii pe acolo...nu am zis eu direct ca cred ca e vrajitoare..pare scary daca va imaginati in viata reala,si nu sunt tampenii..unele sunt reale oricum posturile de genul : wa astea-s tampenii is fake sunt cam neargumentate,puteam pur si simplu si eu sa zic waa ce prostie de video e totul fake si dadeam add reply si plecam off

Link to comment
Share on other sites

Imaginati-va o asemenea scena in realitate,sa fiti in padure dupa ce masina a dat intr-un copac,cautati pe cineva sa va ajute,sunteti obosit dupa cautari si stati cocotat pe un copac,si vine deodata un dinasta cu picioare de 30 de cm cu costum de...vrajitoare si face ceva satanic,si cand sta dupa ce pleaca,intoarceti copacul si il vedeti in fata,vi se mai pare fake? Camera a fost lasata acolo de acel..om,spune si in description,nu prea cred ca e fake,dar sunt sanse mari sa fie un nebun dinala care face prostii pe acolo...nu am zis eu direct ca cred ca e vrajitoare..pare scary daca va imaginati in viata reala,si nu sunt tampenii..unele sunt reale oricum posturile de genul : wa astea-s tampenii is fake sunt cam neargumentate,puteam pur si simplu si eu sa zic waa ce prostie de video e totul fake si dadeam add reply si plecam off

Daca limba romana ar avea maini te-ar pocni de nu te-ai vedea...

Link to comment
Share on other sites

Vrajitoarele? hmm..cel mult femei din popor cu diferite cunostinte in herbalogie :D sau fenomene ale naturii..care si-au construit o reputatie..misterioasa pe baza credintelor oamenilor simpli.

Desi povestile sunt frumoase..recunosc

Link to comment
Share on other sites

Slow news day pe Link ? Asa mai faceau si aia de la ProTv.Cand ramaneau fara povesti "IMPORTANT:Am gasit o soseta a Elodiei intr-un metrou din Olanda ! Sursele ne-au confirmat ca aceasta defapt nu e moarta"[kidding ofcourse].Sa fiu ontopic.Nu cred , desi acu vreo 400-500 de ani , daca erai ceva mai destept decat restul gloatei te faceau scrum.

Link to comment
Share on other sites

Bullsh.it, la fel e si cu horoscoapele si alte cacaturi... le formuleaza in asa fel incat chiar sa crezi ce iti spune acolo, sunt doar moduri de a face lumea sa dea banii pe kkturile alea de horoscoape.
Link to comment
Share on other sites

Chiar azi ,in timp ce ma intorceam de la scoala, ascultam pe Kiss FM.Huidu si Gainusa discutau cu un politist(sau ,un om al legii,nu stiu sigur daca era politist) ,care spunea ca statul roman o sa le faca un fel de teste acestor vrajitoare sa vada care sunt adevarate vrajitoare si care nu #-o .Sincer sa fiu am inceput sa rad la auzul acestor cuvinte ,de altfel asta au facut si cei 2 carcotasi :))

Link to comment
Share on other sites

Guest erifeek

Povestea din description e destul de mare nu cred ca e fake..ce credeti?

Ala-i predator ma .. la minute 40 apare si Alien .

Link to comment
Share on other sites

Imaginati-va o asemenea scena in realitate,sa fiti in padure dupa ce masina a dat intr-un copac,cautati pe cineva sa va ajute,sunteti obosit dupa cautari si stati cocotat pe un copac,si vine deodata un dinasta cu picioare de 30 de cm cu costum de...vrajitoare si face ceva satanic si dupa ce pleaca,intoarceti copacul si il vedeti in fata,vi se mai pare fake? Camera a fost lasata acolo de acel..om,spune si in description,nu prea cred ca e fake,dar sunt sanse mari sa fie un nebun dinala care face prostii pe acolo...nu am zis eu direct ca cred ca e vrajitoare..pare scary daca va imaginati in viata reala,si nu sunt tampenii..unele sunt reale oricum posturile de genul : wa astea-s tampenii is fake sunt cam neargumentate,puteam pur si simplu si eu sa zic waa ce prostie de video e totul fake si dadeam add reply si plecam off

LOL zici ca e din Blair Witch extrasa faza :\

Link to comment
Share on other sites

O fi aia din video ` vrajitoare , dar e prea "Over Power" =)) (cred ca e mai mult ca sigur 1 fake)

PS: Nu stiu ce sa zic , poate exista poate nu . Sustin ambele parti , orice este posibil .

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...