Jump to content
Guest mada_madalin5

Cea mai frumoasa femeie din romania .

Recommended Posts

Eu vad femei mai frumoase pe strada decat curvele alea de la televizor care se prefac ca stiu sa cante sau sa prezinte cine stie ce emisiuni de 2 lei.

Beauty is in the eye of the beer-holder as someone wise used to say.

Link to comment
Share on other sites

intr-un fel sau altul toate femeile sunt c*rve. indiferent ca sunt frumoase sau urate, e vorba de cat de barbat e barbatul si daca e in stare sa tina o femeie in frau.

am vazut destule strambe care dupa ce au pus mana pe un baiat aratos au inceput sa se creada dive si si-au luat lumea in cap. deci, nu TV-ul le face c*rve.

in nici un caz nu poti sa le condamni pe cele de la TV ca se destrabaleaza. ala e scopul lor, sa ne distreze pe noi cu tot felul de idiotenii si cretinisme brevetate de ele. cine vrea sa se uite la o emisiune de divertisment in care toate femeile sunt imbracate la costum si discuta despre teorii evolutioniste ?

iar faza cu "vai dar are silicoane", eu am remarcat ca numai aia care nu au strans o tata in viata lor sau cei care au prietena stabila de 1000000 de ani spun ca sunt dezgustatoare si nu sunt "bune". doar pentru ca tie nu-ti place nu inseamna ca e un lucru rau si nu inseamna ca si la restul trebuie sa le fie scarba de ele.

sa spui ca fetele normale sunt mai frumoase decat cele de la TV e ca si cum spui ca nevasta ta e cea mai frumoasa femeie din lume.

personal imi face placere sa ma trezesc dimineata, inainte sa imi incep ziua sa o vad pe Crudu cum se zburda pe platou.

iar cand vine vorba despre fetele normale, e un mit. din experienta va zic, absolut toate-s duse cu pluta. probabil ca acesta e si motivul pentru care am jongla bile de rulment incinse pentru ele. ideea e sa iti gasesti dezaxata care-ti place tie.

Link to comment
Share on other sites

intr-un fel sau altul toate femeile sunt c*rve. indiferent ca sunt frumoase sau urate, e vorba de cat de barbat e barbatul si daca e in stare sa tina o femeie in frau.

iar cand vine vorba despre fetele normale, e un mit. din experienta va zic, absolut toate-s duse cu pluta. probabil ca acesta e si motivul pentru care am jongla bile de rulment incinse pentru ele. ideea e sa iti gasesti dezaxata care-ti place tie.

pe principiul asta dupa care te ghidezi tu, ar trebui sa admiti faptul ca si toti barbatii sunt curvi.

cat despre experientele tale, nu e de mirare ca te-ai ars pana acum din moment ce jonglezi cu rulmenti incinsi.

Link to comment
Share on other sites

pe principiul asta dupa care te ghidezi tu, ar trebui sa admiti faptul ca si toti barbatii sunt curvi.

cat despre experientele tale, nu e de mirare ca te-ai ars pana acum din moment ce jonglezi cu rulmenti incinsi.

da, suntem. evident, nu neg ca exista exceptii.

si, ca Itchy & Scratchy, nu regret nimic.

ca sa fiu ontopic. o alta tipa buna e reporterita de la PRO TV Iasi. tipa blonda. un nume careva ?

Link to comment
Share on other sites

da, suntem. evident, nu neg ca exista exceptii.

si, ca Itchy & Scratchy, nu regret nimic.

ca sa fiu ontopic. o alta tipa buna e reporterita de la PRO TV Iasi. tipa blonda. un nume careva ?

inteleg :-? la voi exista exceptii, dar la femei nu prea, nu?

Link to comment
Share on other sites

ar trebui sa admiti faptul ca si toti barbatii sunt curvi.

I just had an argument with a girl I know. She was saying how it's unfair that if a guy fucks a different girl every week, he's a legend, but if a girl fucks just two guys in a year, she's a slut. So in response I told her that if a key opens lots of locks, then it's a master key. But if a lock is opened by lots of keys, then it's a shitty lock. That shut her up.

:nanana:

Link to comment
Share on other sites

Discutam aici despre femeia ca obiect, nu? ... decorativ, frumos, bun de laudat in fata prietenilor si a altor categorii interesate de 'achizitie'.

Interesant ar fi sa si argumentati, de ce una sau alta din divele de pe la teveu' vi se par frumoase sau bune sau mai stiu io cum... Nu de alta, dar ati sti mai bine chiar voi insiva ce anume intelegeti prin conceptul de femeie frumoasa :).

Metafora asta cu lacate si chei e doar un sofism si nimic mai mult :).

O cheie universala va deschide multe lacate proaste, banale, obisnuite dar nu va functiona pentru un lacat deosebit. :P

Link to comment
Share on other sites

O cheie universala va deschide multe lacate proaste, banale, obisnuite dar nu va functiona pentru un lacat deosebit. :P

cum adica? exista femei imune farmecelor unui barbat priceput? nicio femeie nu e imposibil de obtinut daca stii s-o abordezi. master key is da shit man

Link to comment
Share on other sites

Eu vad femei mai frumoase pe strada decat curvele alea de la televizor care se prefac ca stiu sa cante sau sa prezinte cine stie ce emisiuni de 2 lei.

True.

Beauty is in the eye of the beer-holder as someone wise used to say.

We all miss kazmo. :D

Link to comment
Share on other sites

' date='Mar 15 2010, 22:15' post='4877338']

pai da este aia care e din pussycat dools care e prietena lui hamilton , mai sunt si femei foarte frumoase si roxana ionescu e frumusica

Nicole Scherzinger (Pussycat Dolls) nici macar nu e din Romania. #-o

on: Alexandra Dinu si Monica Dascalu

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...