Jump to content
Guest mada_madalin5

Cea mai frumoasa femeie din romania .

Recommended Posts

Guest mada_madalin5

Care credeti ca e cea mai frumoasa femeie (cunoscuta) din Romania ? :D :D :D

Eu sunt de parere ca cea mai frumoasa femeie e Anya din fostul HI-Q sau , fata care canta cu Jai Ko , apoi Bianca , ex prietena lui Botezatu si Daniela Crudu .

P.S: Vreau sa vad si eu un top 3 de la fiecare , asa sa vad ce preferinte au barbatii din Romania . :beer:

Link to comment
Share on other sites

Care credeti ca e cea mai frumoasa femeie (cunoscuta) din Romania ? :D :D :D

Eu sunt de parere ca cea mai frumoasa femeie e Anya din fostul HI-Q sau , fata care canta cu Jai Ko , apoi Bianca , ex prietena lui Botezatu si Daniela Crudu .

P.S: Vreau sa vad si eu un top 3 de la fiecare , asa sa vad ce preferinte au barbatii din Romania . :beer:

Foloseste "goagal" ... si ai sa gasesti cate top-uri vrei cu cele mai frumoase femei din Romania ...

@a da vrei sa stii parerea noastra ... sa vedem

Sunt multe frumoase ...

Edited by NoComment
Link to comment
Share on other sites

Guest mada_madalin5

Foloseste "goagal" ... si ai sa gasesti cate top-uri vrei cu cele mai frumoase femei din Romania ...

@a da vrei sa stii parerea noastra ... sa vedem

Sunt multe frumoase ...

Pe forumuri intra tot felul de oameni , fata de alte forumuri oamenii de aici sunt mai schimbati , si de aceea vreau o opinie .

Link to comment
Share on other sites

Guest mada_madalin5

faci un studiu sa inteleg...

Asa ceva , dar nu chiar studiu , cine vrea sa scrie , sa scrie . Si ficare poate sa inteleaga ce vrea .

Link to comment
Share on other sites

Guest mada_madalin5

-_-

Elodia FTW

Da la asta ma gandeam si eu elodia e prima femeia a tarii si Diaconescu a 2-a doamna a tarii , sau cum ?

Eu zic serios si lumea face caterinca , frumos domnilor frumos :)):)) :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Da la asta ma gandeam si eu elodia e prima femeia a tarii si Diaconescu a 2-a doamna a tarii , sau cum ?

Eu zic serios si lumea face caterinca , frumos domnilor frumos :)):)) :crazy:

La cata caterinca a facut OTV-ul cu ea .. why let her legacy fade away ?

Link to comment
Share on other sites

Guest mada_madalin5

why let her legacy fade away ?

Nu te simteai bine daca nu ziceai asta nu ? Sti , da romana ce are ? Sau mai bine sa nu mai vorbim romana , eu zic sa declaram ca limba oficiala a Romaniei nu engleza ci tiganeasca . Nu e bine ? Eu zic ca e OK . Ia uite ca m-am molipsit si eu .

Link to comment
Share on other sites

Monica Barladeanu.

Nu te simteai bine daca nu ziceai asta nu ? Sti , da romana ce are ? Sau mai bine sa nu mai vorbim romana , eu zic sa declaram ca limba oficiala a Romaniei nu engleza ci tiganeasca . Nu e bine ? Eu zic ca e OK . Ia uite ca m-am molipsit si eu .

Si ai inteles macar ce a spus acolo?

Link to comment
Share on other sites

Nu te simteai bine daca nu ziceai asta nu ? Sti , da romana ce are ? Sau mai bine sa nu mai vorbim romana , eu zic sa declaram ca limba oficiala a Romaniei nu engleza ci tiganeasca . Nu e bine ? Eu zic ca e OK . Ia uite ca m-am molipsit si eu .

prietene .. esti fustrat ? care tie problema ? forum public .. tara democrata .. vorbesc cum hristos poftesc 8-|

Nu ca ar trebuii sa ma explic tie .. dar dupa 4 ani de Engleza Intensiv (8 ore pe sapt) in liceu ... am capatat un reflex .. DEAL WITH IT

Link to comment
Share on other sites

topicul nepotrivit la sectiunea nepotrivita in forumul nepotrivit pe siteul nepotrivit in internetul nepotrivit in tara nepotrivita in continentul nepotrivit in planeta nepotrivita in galaxia nepotrivita in universul nepotrivit ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest mada_madalin5

Monica Barladeanu.

Si ai inteles macar ce a spus acolo?

Omule nu asta era ideea acolo , ca oricine stie ce ai scris tu acolo , da mai usor cu o sa ne pierdem limba in stilul asta .

Parerea mea Alexandra Dinu ..una dintr ele , dar sunt muuulte smile.gif

Man trebuie sa recunosc ca e frumusica , ca Mutu nu e un baiat asa de prost .

Link to comment
Share on other sites

Omule nu asta era ideea acolo , ca oricine stie ce ai scris tu acolo , da mai usor cu o sa ne pierdem limba in stilul asta .

Man trebuie sa recunosc ca e frumusica , ca Mutu nu e un baiat asa de prost .

Eu nu prea cred ca ai inteles ... dar in fine

Hai sa-ti fac un top

1).Gina Pistol

2).Simona Patruleasa

3).Andreea Mantea

4).Laura Cosoi

5). bebelusa Delia Florea

Link to comment
Share on other sites

Guest mada_madalin5

Eu nu prea cred ca ai inteles ... dar in fine

Hai sa-ti fac un top

1).Gina Pistol

2).Simona Patruleasa

3).Andreea Mantea

4).Laura Cosoi

5). bebelusa Delia Florea

Lol Gina Pistol , iti place siliconatele , foate fake-urile , Patruleasa ???? Restu merg asa cat de cat :D .

Link to comment
Share on other sites

Lol Gina Pistol , iti place siliconatele , foate fake-urile , Patruleasa ???? Restu merg asa cat de cat :D .

Prietene cu riscul de a-mi lua suspend iti zic cu o sinceritate maxima ca esti prea prost si prea ingust la minte ... zi-mi tu mie atotcunoscatorule un top de femei frumoase fara silicoane ...

Daca Simona Patruleasa mai e fake inseamna ca femeia perfecta pentru tine e Simona Senzual ... ca la cat de prost esti te potrivesti de minune ...

@Pune mana si mai invata sa scrii ... inainte sa mai vii cu astfel de afirmatii

Edited by NoComment
Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...