Jump to content
Random Hero

La noua ani, si-a ruinat mama cu pretentii de fotomodel

Recommended Posts

O scotianca este nevoita sa-si vanda casa pentru a face fata pretentiilor costisitoare ale fiicei sale pubere, care se considera deja o micuta diva.

Micuta Madison are, la doar noua ani, pretentii de viata care concureaza multe dintre extravagantele celor mai celebre fotomodele ale timpului, potrivit ziarului "The Sun".

Madison pretinde tratamente cosmetice performante, de mii de euro pe luna,, rochii ale unor designeri celebri si chiar si treningul cu care se imbraca atunci cand merge la joaca trebuie sa fie unul produs de o casa de mode celebra.

Toate aceste achizitii au dus la o datorie uriasa si au transformat viata familiei Wren-Campbell, stabilita in Marea Britanie intr-un adevarat cosmar.

Moya, mama micutei Madison, a constat cu stupoare ca pretentiile "divei", care traieste ca o mica printesa, sunt din ce in ce mai mari si depasesc cu mult posibilitatile financiare ale familiei.

Astfel, femeia a ajuns sa fie nevoita sa-si vanda casa pentru a putea achita luxul micutei.

sursa: stiri.rol

_______________

Nu am postat stirea pentru ca este vreo dovada de inteligenta in ea, nu am postat-o pentru ca prezinta interes in viata de zi cu zi, am postat doar ca sa ilustrez prostia de care dau dovada unii parinti. Cat de slab sa fii in fata copilului ca sa ii faci chiar asemenea pofte? Copilul ala merita sa ii fie bagate mintile in cap, indiferent de metode.

Link to comment
Guest stefteo21

e cacat stirea :) stiri.rol e praf numai minciuni... e total irational ce spune acolo... stiri fantoma sunt astea ca nu mai au ce manca jurnalistii

Edited by stefteo21
Link to comment

e cacat stirea :) stiri.rol e praf numai minciuni... e total irational ce spune acolo... stiri fantoma sunt astea ca nu mai au ce manca jurnalistii

Si daca ar fi adevarata, mi-as bate nevasta sa faca un astfel de lucru , sa vanda casa pentru o mofturoasa de fata .Oricum daca e intradevar adevarata stirea, e cam cretina mama micutei . :blink:

Link to comment

Oricat de mult ti-ai iubi copilul, nu stiu cine e indeajuns de nebun sa-si vanda casa ca sa-i indeplineasca visul unui copil, totusi e copil. Toti am vrut marea cu sarea cand eram mici, evident nu toti am primit tot ce ne-am dorit. Si totusi, daca cumva micutza "diva" ajunge sa nu mai fie micutza, riscul devine succes.

Andree@' date='Feb 14 2010, 12:11' post='4772064']

Mama se lasa condusa de o piticoata de 9 ani .. Mai bine si-ar vinde fiica . :D

=))

Link to comment

Andree@' date='Feb 14 2010, 12:11' post='4772064']

Mama se lasa condusa de o piticoata de 9 ani .. Mai bine si-ar vinde fiica . :D

si cine o cumpara ? /:) mai bine imi iau masina de 500 mii de dolari decat o fiica ca asta

e adevarat .. praf rau stirea :) da e amuzanta totusi :))

tudore imi suna a Daria umpic =)))

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...