Jump to content
fanaticaldoll

Mafia 10 - clasică

Recommended Posts

Doar prin simplu fapt ca gandesc,si nu votez orbeste ca asa zice komisaru care isi da rolu pe fata in prima zi,ceea ce e din nou riscant ..nu inseamna ca sunt un bad guy .

Am inteles,dar daca moare in seara urmatoare si se dovedeste a fi ceva,tu urmezi.

Link to comment
Share on other sites

luk stie ca komisaru e bun, altfel nu s-ar risca, nu sunt nebuni sa fie aman2 mafioti si sa-si ia apararea, ar fi prea evident, FOARTE evident, iara komisaru nu cred ca se baga el pe nimereala, sa fim seriosi, slabanu chiar e suspect.

Link to comment
Share on other sites

luk stie ca komisaru e bun, altfel nu s-ar risca, nu sunt nebuni sa fie aman2 mafioti si sa-si ia apararea, ar fi prea evident, FOARTE evident, iara komisaru nu cred ca se baga el pe nimereala, sa fim seriosi, slabanu chiar e suspect.

uite pe cineva care chiar gandeste aici 8-|

#andixxqwewqdasluvxxxxxxxgirlsxoxogoossipgirl & liquid , ramaneti pe unda voastra?

Link to comment
Share on other sites

întrerup activitatea domniilor voastre cu un anunţ: 3 participanţi au încălcat o regulă de bază a acestui joc şi sunt f dezamăgită de lucrul ăsta.

când trişaţi vă păcăliţi în primul rând pe voi, apoi pe ceilalţi iar lucrul ăsta e trist.

nu mai discut mai mult referitor la asta, las jocul să meargă dar e ultimul pe care-l moderez :)

regula încălcată:

1. Nu discutati cu NIMENI jocul in afara topicului de joc, indiferent de circumstante! Asta include comunicare prin email, ym, viata 'reala'.

-Comunicarea inafara forumului a oricarui lucru legat de acest joc de mafia duce la eliminarea din joc si la imposibilitatea de a juca in vreuna din mafiile urmatoare moderate de mine.

persoanele eliminate din joc pentru încălcarea acestei reguli sunt:

luk - reporter

komisaru - armurier

razvan silen - doctor

voturile voastre de până acum nu le iau în calcul, sper mult să aveţi o atitudine corespunzătoare în situaţia dată şi să nu stricaţi jocul colegilor voştri.

nu ştiu dacă sunt mai mulţi care fac jocul pe ym, asta e doar dovada că pot afla :)

Link to comment
Share on other sites

Asta se intampla cand cateva persoane vor sa faca tot jocul. Probabil s-au gandit ca daca se unesc, o sa le fie mai usor sa doboare mafiotii. O fi asa, dar vorbind pe mess deja transforma jocul asta in ceva fara haz.

Uite asa avem 4 (sau 5?) oameni cinstiti lipsa. O sa fie greu. Macar stim un lucru...Komisaru nu ne ducea de nas. Slaban chiar detine o arma si are activitate noaptea. Nu e un lucru sigur ca e mafiot, dar momentan e cam tot ce avem. Asa ca...

Votez slabanu.

Link to comment
Share on other sites

slabane , mi se pare mie sau tu esti cam suspect? esti prea indiferent cand stii ca un om al legii a murit :=\

Indiferent? Tu cu ce esti mai interesat decat mine? Sau te iei asa si zici de altii doar sa-i indepartezi pe ceilalti de tine, sa nu te suspecteze?

Slabane,nu spui nimic in apararea ta?

Un doctor sa aiba grije de mine la noapte!

Votez Slabanu

Am avut ceva de zis.

btw, nu is toata ziua acasa sa raspund automat ce scrie cineva ceva...

Link to comment
Share on other sites

Back home si eu, am luat locul 1 la concurs, asa ca un mic offtopic ;;)

@on-topic

Macar a murit un bad guy.

Ff nasol de cei care au vb. in afara jocului, fiti fair-play fratilor.

@Dev.

Multumesc ca ai vegheat asupra mea azi`noapte, asa mort am fost ca nici nu stiu cum am ajuns acasa :|

Link to comment
Share on other sites

Inca o data daca se mai intampla ce a semnalat Celine mai sus si va asigur ca nu veti mai avea niciun joc de acest joc pe forum

Mi se pare imoral ca o persoana sa se chinuie cu jocul /voturi/mail iar altii sa faca chestii de genul asta

//Buddy...your dead. :D \\

Eu zic sa ne punem pe treaba.

Nu mi se pare prea convingator Slabanul.

Sa vedem ce are de zis Az(arma si activitate nocturna).

Link to comment
Share on other sites

Asta se intampla cand cateva persoane vor sa faca tot jocul. Probabil s-au gandit ca daca se unesc, o sa le fie mai usor sa doboare mafiotii. O fi asa, dar vorbind pe mess deja transforma jocul asta in ceva fara haz.

Uite asa avem 4 (sau 5?) oameni cinstiti lipsa. O sa fie greu. Macar stim un lucru...Komisaru nu ne ducea de nas. Slaban chiar detine o arma si are activitate noaptea. Nu e un lucru sigur ca e mafiot, dar momentan e cam tot ce avem. Asa ca...

Votez slabanu.

Rectific: Komisaru nu a zis ca l-a investigat pe Slaban, a zis de Az. Asta ca o corectare.

Dar dat fiind faptul ca vorbea pe mess cu un reporter, nu am motive sa-mi schimb votul.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...