Jump to content
TzaCaNeL

Lil Wayne condamnat la un an de inchisoare

Recommended Posts

1 an de inchisoare ? crezi ca va sta la gramada cu ceilalti ... va avea propria celula separata, cu un playstation, 2 gagici, invoiri pentru a trage piese la studio ... mancare, bani, bautura ...

clar,la ei in inchisoare e mai curat ca la noi in spitale

@Alecsw sigur o sa scoata albume,oricum nu o sa stea chiar un an pentru ca in mai are operatie la dantura etc..

Link to comment

decat manelar ca jumatate din populatia Romaniei, cu guta non-stop sau stiu eu ce incutil mai ascultati voi

Eu ti-am mai zis ceva ... da` vad ca nu intelegi ... in fine ... ramai tu cu "marele gangster" ... a da inca ceva ... nu mai generaliza ca nu e chiar asa ... si ala nu e hip-hop ce canta Lil Wayne ...

Link to comment

Stai tu 1an la racoare sa vezi e putin ?

@kabuky, isi merita? , lol

altii rapperi pe care ii prinde cu droguri etc. ii pun in arest 24 ore si gata

asa este,a recunoscut ca pistolul incarcat din autobusul lui,il detine, si acum in februarie a fost din nou la tribunal si a acceptat pedeapsa

+ a platit si cautiune de 30.000 de dolari

Nu prea cred, sti ca cu banii cumperi orice in ziua de azi,so,el e plin de bani

Eu zic sa lasi aerele astea de mare gangster care esti gangster si sa te duci naibii sa pui mana pe o carte.

@Eu am mai zis intr-un topic,obisnuiti-va cu idee ca in Romania nu sunt astfel de personaje si viata nu-i asa frumoasa cum apare in versurile lui. :)

sau stiu eu ce incutil mai ascultati voi

Presupun ca te refereai la inculti,ai invatat sa scrii cu femeia de servici?

Link to comment

Ce se intampla se intampla doar pentru reclama,un rapper sau ce mama naibii ii asta ii mai bine vazut daca are si ceva ani de parnaie,e mai credibil daca face ceva "rau" .

asa e :lol:

lasa'l , sa plateasca pentru ilegalitati ;)

Link to comment

1 an de inchisoare pentru posesie de arme?Mi se pare cam mult...

prea mult ? cu arma poti ucide persoane nu sa gadili ... mie mi se pare ok pedeapsa primita, de muzica nu se lasa, oricum are destui bani incat in acest an (daca il va sta tot in puscarie) sa nu observe declin in venituri, cred ca are si alte afaceri ... oricum contractul merge ...

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...