Jump to content
TzaCaNeL

Lil Wayne condamnat la un an de inchisoare

Recommended Posts

Imagine IPB

Raperul Lil Wayne si-a petrecut ultimele ore de libertate in studiou, ocazie cu care si-a luat ramas bun de la fani, stiind ca va fi condamnat la inchisoare. Acesta, pe langa faptul ca a avut o aparitie placuta la Premiile Grammy (parca a si castigat ceva daca tin bine minte), si-a lansat saptamana trecuta si albumul.

Astazi a fost in fata judecatorului pentru a-si primi sentinta pentru posesie de arma. Initial a fost condamnat la un an de inchisoare si trebuia sa inceapa chiar de azi, insa mai tarziu s-a amanat intrarea acestui dupa gratii pana in 2 martie datorita operatiei pe care acesta o va suferi la dantura.

Sursa: Monden Blog

Edited by Tybork
Link to comment

Nu stiu daca e adevarat stirea :-?

Oricum Lil Wayne daca intra in inchisoare nu va suferi ca la bani lui va primi tratament special ... la cate a zis si cu s-a laudat il bat niggeri de-i suna apa in cap.

Cred ca stii faza cand l-au oprit zeh niggaz..gen "what ya` doing with that blood shirt" :))

Stay On-topic!

Edited by Tybork
Link to comment

Atentie! Preluarea materialelor de pe alte site-uri este in general permisa doar cu precizarea sursei si cu link catre acel site sau articol. Daca postati stiri si actualitati luate din alte parti, respectati aceste cerinte, mentionand la sfarsitul textului, sursa acestuia, printr-o formulare de genul:

Sursa: Site

unde Site trebuie sa fie si link activ catre respectivul site.

TzaCaNeL, la aceasta stire nu apare doar titlul blog-ului de pe care l-ai copiat.

Sa-mi trimiti te rog link-ul prin PM cu sursa exacta, altfel o sa fiu nevoit sa inchid topic-ul!

Link to comment

Bine macar ca era constient ca o sa ajunga dupa gratii. 1 an nu e mult, totusi, oare cat lua daca si folosea arma?

Stai tu 1an la racoare sa vezi e putin ?

@kabuky, isi merita? , lol

altii rapperi pe care ii prinde cu droguri etc. ii pun in arest 24 ore si gata

asa este,a recunoscut ca pistolul incarcat din autobusul lui,il detine, si acum in februarie a fost din nou la tribunal si a acceptat pedeapsa

+ a platit si cautiune de 30.000 de dolari

Nu stiu daca e adevarat stirea :-?

Oricum Lil Wayne daca intra in inchisoare nu va suferi ca la bani lui va primi tratament special ... la cate a zis si cu s-a laudat il bat niggeri de-i suna apa in cap.

Nu prea cred, sti ca cu banii cumperi orice in ziua de azi,so,el e plin de bani

Link to comment

TzaCaNeL, la aceasta stire nu apare doar titlul blog-ului de pe care l-ai copiat.

Sa-mi trimiti te rog link-ul prin PM cu sursa exacta, altfel o sa fiu nevoit sa inchid topic-ul!

Este adevarata stirea.

http://www.mediafax.ro/life-inedit/lil-way...de-arme-5029933

Eu aici l-am gasit

Eu asa stiam ca sunt state in America unde nu este legal portul de arma, daca ai implinit 18 ani,oricum este o pedeapsa mare. :readthis:

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...